اشتراک گذاری

تعمیرگاه مجاز لپ تاپ

تعمیرگاه مجاز لپ تاپ به دلیل ساختار ویژه و هوشمندِ این محصول، نیازمند حضور متخصصانی است که آشنایی تام و جامعی با ساختار کلیه‌ی قطعات موجود در آن داشته باشند. متخصصان این حوزه ضمن آشنایی با ساختار قطعات، می‌بایست توانایی انتخاب رویکردهای سازگار با تعمیر هر مدل از لپ‌تاپ‌ها را داشته باشند؛ لذا می‌توان نتیجه گرفت که کارشناسان و مهندسان تعمیرات از نقش پررنگ‌تری نسبت به سایر پارامترها، حتی ماهیت و پیچیدگی مشکل ایجاد شده، برخوردارند. بعلاوه باید در نظر داشت که تعمیرگاه مجاز لپ تاپ می‌بایست در یک مرکز مجاز و به دست کارشناسانی انجام پذیرد که دانش و ابزار تخصصی این کار را دارا هستند.

عدم توجه به برخی عوامل، نظیر مجاز یا غیرمجاز بودن یک مرکز، حضور کارشناسان کاربلد یا تعمیرکاران مبتدی، بهره‌مندی مرکز از ابزارآلات تخصصی یا قدیمی و مستهلک و مواردی از این دست ممکن است تبعات جبران‌ناپذیری برای مراجعه‌کننده به آن مرکز در پی داشته باشد زیرا مراکز غیرمجاز، غالباً، تعهدی نسبت به تعمیرات انجام شده ندارند و در صورت بروز خطا در فرآیندِ تعمیر خود را ملزم به پاسخگویی نمی‌دانند. بنابراین نخستین اقدام جهت تعمیرگاه مجاز لپ تاپ حضور در یک مرکز مجاز و معتبر است.

تعمیر لپ تاپ Asus - ایسوس

واحد تعمیرگاه مجاز لپ تاپ

فارغ از مدارک و گواهینامه‌های موجود در یک مرکز تعمیرگاه مجاز لپ تاپ، مشاهده برخی عوامل می‌تواند قوت‌قلبی برای اعتماد به آن مرکز و کسب اطمینان از مجازبودن فعالیت آن باشد؛ برخی از این نشانه‌ها و عوامل عبارتند از:

  • کارشناسان فعال در مرکز تعمیرگاه مجاز لپ تاپ دارای مدارک بین‌المللی و فنی این کار باشند.
  • تعمیرگاه مجاز لپ تاپ می‌بایست پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر را بر اساس استانداردهای بین‌المللی در اختیار داشته باشد.
  •  می‌بایست به تمامی خدمات ارائه شده متعهد بوده و خدمات ارائه شده توسط کارشناسان تعمیر خویش را گارانتی و ضمانت نماید.

  • در یک مرکز مجاز، پیش از اقدام به تعمیرات – به‌ویژه اگر نیاز به تعویض برخی از قطعات دستگاه و یا اجرای برنامه‌های نرم‌افزاری باشد- می‌بایست تمامی عملیات مورد نیاز به اطلاع مشتری رسانده شود و عملیات تعمیر پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه آغاز گردد.
  • قطعات جایگزین در تعمیرگاه مجاز لپ تاپ، می‌بایست قطعات اورجینال و شرکتی بوده و از به‌کارگیری قطعات فیک و تقلبی در یک مرکز مجاز خودداری گردد.

تعمیرگاه مجاز لپ تاپ

خدمات تعمیرگاه مجاز لپ تاپ در این مرکز، محدود به بخش خاصی نیست و تمامی اختلالات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری را شامل می‌شود. افزون بر این تمامی قطعات به کار برده شده در حین تعمیر، از شرکت مبدأ تأمین و خریداری گردیده تا مشتریان گرامی دغدغه‌ای بابت اورجینال و شرکتی بودن آن‌ها نداشته باشند. استفاده از قطعات تقلبی در زمان تعمیرِ دستگاه‌ها امری است که در بسیاری از مراکز غیرمجاز اتفاق می‌افتد؛ این امر نه تنها سبب بروز اشکالات جدی در دستگاه خواهد شد، بلکه موجب استهلاک بخش‌های دیگر و خرابی کامل دستگاه می‌گردد. بنابراین در زمان انتخاب یک مرکز برای انجام تعمیرات، هوشمندانه عمل کرده  مراجعه کنید.

تعمیر لپ تاپ Asus

تعمیرگاه مجاز فروش لپ تاپ

تعمیرگاه مجاز لپ تاپ در بخش «فروش» عرضه‌کننده تمامی تولیدات و در بخش «خدمات پس از فروش» ارائه‌دهندۀ تمامی خدمات تخصصی تعمیر و بازسازی محصولات است. کلیه سرویس‌های  با همکاری کارشناسانی انجام می‌پذیرد که ضمن دارا بودن مدارک دانشگاهی، با حضور در دوره‌های تخصصی و بین‌المللی دانش فنی مورد نیاز را کسب نموده‌اند.

نکته شایان ذکر در باب هر دو بخش -فروش و تعمیر- آن است که شما مشتریان گرامی می‌توانید تخصصی‌ترین اطلاعات موجود در هر دو  زمینه را (نظیر شیوه‌‌های صحیح استفاده از دستگاه، جدیدترین دستگاه‌ه عرضه شده به بازارهای جهانی، ویژگی‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری هر یک از دستگاه‌ها و…) از کارشناسان حاضر  کسب نمایید. افزون بر این، عملی ساختن توصیه‌هایی که از سوی کارشناسان ارائه می‌گردد به عمر مفید دستگاه افزوده و از تحمیل هزینه‌های اضافی پیشگیری می‌کند. (هزینه‌هایی که در صورت خرابی یا افت عملکرد دستگاه بابت تعمیر پرداخت کرده و متحمل می‌شوید).

تعمیرگاه مجاز لپ تاپ

تعمیرگاه به دلیل بهره‌مندی از تمامی پارامترهای لازم جهت ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در زمینه فروش و خدمات پس از آن، موفق به کسب مقام‌های بسیاری در این راستا گشته است. ضمانت و گارانتی تمامی خدمات ارائه شده در زمینه فروش و خدمات پس از آن، بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم، حضور و همکاری گروهی از متخصص‌ترین و زبده‌ترین مهندسان جوان کشور، بهبود و ارتقاء فضای کاری موجود میان کارکنان این مرکز، پیاده‌سازی ضوابط و استانداردهای روز دنیا، رعایت اصل مشتری‌مداری و تعهد به آن و …  برخی از پارامترهای جاری در این مرکز هستند که نقش بسزایی در موفقیت و پیشروی آن ایفا کرده‌اند.

5/5(2 امتیاز)