اشتراک گذاری

تعمیر لپ تاپ Asus

تعمیر لپ تاپ  Asus به دلیل ساختار ویژه و هوشمندِ این محصول، نیازمند حضور متخصصانی است که آشنایی تام و جامعی با ساختار کلیه‌ی قطعات موجود در آن داشته باشند. متخصصان این حوزه ضمن آشنایی با ساختار قطعات، می‌بایست توانایی انتخاب رویکردهای سازگار با تعمیر هر مدل از لپ‌تاپ‌های Asus را داشته باشند؛ لذا می‌توان نتیجه گرفت که کارشناسان و مهندسان تعمیرات از نقش پررنگ‌تری نسبت به سایر پارامترها، حتی ماهیت و پیچیدگی مشکل ایجاد شده، برخوردارند. بعلاوه باید در نظر داشت که تعمیرات لپ تاپ Asus می‌بایست در یک مرکز مجاز و به دست کارشناسانی انجام پذیرد که دانش و ابزار تخصصی این کار را دارا هستند.

عدم توجه به برخی عوامل، نظیر مجاز یا غیرمجاز بودن یک مرکز، حضور کارشناسان کاربلد یا تعمیرکاران مبتدی، بهره‌مندی مرکز از ابزارآلات تخصصی یا قدیمی و مستهلک و مواردی از این دست ممکن است تبعات جبران‌ناپذیری برای مراجعه‌کننده به آن مرکز در پی داشته باشد زیرا مراکز غیرمجاز، غالباً، تعهدی نسبت به تعمیرات انجام شده ندارند و در صورت بروز خطا در فرآیندِ تعمیر خود را ملزم به پاسخگویی نمی‌دانند. بنابراین نخستین اقدام جهت تعمیرات لپ تاپ Asus حضور در یک مرکز مجاز و معتبر است.

تعمیر لپ تاپ Asus - ایسوس

چرا فن لپ تاپ Asus کار نمی کند؟

فن لپ تاپ به دلیل نقش مهمی که در خنک‌سازی و تنظیم دمای قطعات لپ تاپ دارد، در صورت خرابی می‌بایست در اسرع وقت تعمیر شود. بی‌توجهی به تعمیر فن لپ تاپ و یا تأخیر در انجام این کار می تواند موجب آسیب سایر قطعات سیستم شده و هزینه ی تعمیرات را به شدت افزایش دهد. خرابی فن لپ تاپ ایسوس بر اثر عوامل مخربی چون گرد و غبار،  بی دقتی های مراقبتی و استهلاک با نشانه هایی مانند صدا دادن دستگاه، افزایش دمای سیستم و مواردی از این دست نمایان می شود.

توصیه می‌شود در صورت مشاهده ی چنین علائمی، لپ تاپ خود را جهت بررسی عملکرد فن به یکی از مراکز معتبر حوزه ی تعمیرات لپ تاپ تحویل دهید. خاطرنشان می نماییم که کارشناسان مجرب نمایندگی تعمیر لپ تاپ Asus، فن دستگاه شما را در بالاترین سطح کیفی ممکن بازیابی کرده و شما را در راه استفاده از دستگاهی بی نقص یاری می نمایند.

چرا لپ تاپ ایسوس ناگهان خاموش میشود؟

گاهی ممکن است براساس اختلالات نرم افزاری یا سخت افزاری مختلفی لپ تاپ ایسوس مرتبا خاموش گردد و ادامه ی استفاده از قابلیت های سیستم غیرممکن شود. در چنین شرایطی لازم است کارشناسان تعمیر لپ تاپ Asus سیستم کاری دستگاه را بررسی کرده و با انجام مراحل عیب یابی صحیح مشکل به وجود آمده را برطرف سازند. به طور کلی لپ تاپ های ایسوس قابلیتی دارند که در هنگام بروز مشکلات سخت افزاری دستگاه را به صورت خودکار خاموش کرده و مانع از سرایت خرابی به سایر اجزای لپ تاپ می شوند.

بنابراین یکی از اصلی ترین دلایل خاموشی ناگهانی لپ تاپ شما هشداری در راستای پیدایش خرابی در سخت افزار سیستم است. خرابی مدار باتری و شارژ نیز از دیگر دلایل بروز مشکل خاموشی ناگهانی در لپ تاپ ایسوس است. در هرحال در چنین شرایطی تعمیر لپ تاپ ایسوس در مراکز تخصصی معتبر امری ضروریست.

دلیل روشن نشدن وای فای لپ تاپ چیست؟

تعمیر لپ تاپ Asus  در جهت رفع مشکل روشن نشدن وای فای سیستم، یکی از خدمات تخصصی مهم در نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس است. چرا که مسلما بدون دسترسی به اینترنت بسیاری از قابلیت های لپ تاپ شما بی استفاده می گردد. در واقع عملا هیچ کار دیگری جز چرخیدن میان فایل های موجود در هارد نمی توان بدون استفاده از وای فای انجام داد.

روشن نشدن وای فای لپ تاپ  می تواند در اثر عوامل متعددی چون مشکلات IP،  DNS Cache،  اختلال در درایوهای شبکه، تنظیمات آنتی ویروس و یا هجوم ویروس های بدافزارهای مختلف به وجود آید. چنانچه این مشکل با ری استارت کردن و بررسی اتصالات مرتبط با مودم از میان نرود، نیازمند عیب یابی های ویژه ای می گردد که در نمایندگی لپ تاپ ایسوس به بهترین شکل تحت نظر کارشناسان ماهر ارائه می شود.

علائم خرابی کارت گرافیک لپ تاپ Asus چیست؟

کارت گرافیک قطعه ایست که تصاویر خروجی را برای نمایشگر لپ تاپ تولید می نماید. بنابراین در صورتی که کارت گرافیک شما دچار اختلالاتی در عملکرد اصلی خود شده باشد با کیفیت نامناسب تصاویر مواجه می شوید. کرش کردن سیستم، بهم ریختگی تصاویر و سیاه شدن کامل صفحه ی نمایش از اصلی ترین علائم خرابی کارت گرافیک می باشند که ممکن است توسط عواملی چون نوسانات برق، خرابی فن و نفوذ مایعات در لپ تاپ به وجود آیند. نمایندگی تعمیر لپ تاپ Asus جهت تشخیص خرابی کارت گرافیک روش‌های مختلفی به کار می بندد تا در صورت اطمینان از ناکارآمدی این قطعه، اقدامات مرتبط با تعویض یا تعمیر در سریع ترین زمان ممکن اعمال شود.

واحد تعمیر لپ تاپ Asus

فارغ از مدارک و گواهینامه‌های موجود در یک مرکز تعمیر لپ تاپ Asus، مشاهده برخی عوامل می‌تواند قوت‌قلبی برای اعتماد به آن مرکز و کسب اطمینان از مجازبودن فعالیت آن باشد؛ برخی از این نشانه‌ها و عوامل عبارتند از:

 • کارشناسان فعال در مرکز تعمیر لپ تاپ Asus دارای مدارک بین‌المللی و فنی این کار باشند.
 • یک مرکز مجاز در زمینه تعمیرات لپ تاپ Asus می‌بایست پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر را بر اساس استانداردهای بین‌المللی در اختیار داشته باشد.
 • مرکز مجاز تعمیرات لپ تاپ Asus می‌بایست به تمامی خدمات ارائه شده متعهد بوده و خدمات ارائه شده توسط کارشناسان تعمیر خویش را گارانتی و ضمانت نماید.
 • در یک مرکز مجاز، پیش از اقدام به تعمیرات – به‌ویژه اگر نیاز به تعویض برخی از قطعات دستگاه و یا اجرای برنامه‌های نرم‌افزاری باشد- می‌بایست تمامی عملیات مورد نیاز به اطلاع مشتری رسانده شود و عملیات تعمیر پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه آغاز گردد.
 • قطعات جایگزین در حین تعمیرات لپ تاپ Asus، می‌بایست قطعات اورجینال و شرکتی بوده و از به‌کارگیری قطعات فیک و تقلبی در یک مرکز مجاز خودداری گردد.

تعمیر لپ‌ تاپ Asus

خدمات تعمیر لپ‌تاپ Asus در این مرکز، محدود به بخش خاصی نیست و تمامی اختلالات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری لپ تاپ Asus را شامل می‌شود. افزون بر این تمامی قطعات به کار برده شده در حین تعمیر، از شرکت مبدأ تأمین و خریداری گردیده تا مشتریان گرامی دغدغه‌ای بابت اورجینال و شرکتی بودن آن‌ها نداشته باشند. استفاده از قطعات تقلبی در زمان تعمیرِ دستگاه‌ها امری است که در بسیاری از مراکز غیرمجاز اتفاق می‌افتد؛ این امر نه تنها سبب بروز اشکالات جدی در دستگاه خواهد شد، بلکه موجب استهلاک بخش‌های دیگر و خرابی کامل دستگاه می‌گردد. بنابراین در زمان انتخاب یک مرکز برای انجام تعمیرات، هوشمندانه عمل کرده و تنها به نمایندگی‌های معتبر و مجاز Asus مراجعه کنید.

تعمیر لپ تاپ Asus

سرویس لپ تاپ ایسوس

سرویس کامل سخت افزاری و نرم افزاری انواع لپ تاپ Asus که عبارت است از :

 • تست کامل قطعات الکترونیکی و در صورت لزوم تعویض آنها ( مقاومت ها / خازن ها / دیود ها / ترانزیستور ها / فت ها و … )
 • تست کامل هارد از لحاظ سلامت سیلندر و مکانیک هارد در تمامی لپ تاپ های Asus ( نوت بوک های Asus )
 • تست کامل LCD و LED جهت جلوگیری از سوختگی پیکسل ، ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات مختلف، های ولتاژ و …
 • تست کامل فرکانس های مختلف و ولتاژگیری از کلیه قطعات الکتریکی جهت اطمینان از تقسیم جریان صحیح و رفع اشکالات
 • بروزرسانی و باز کردن انواع پسورد بایوس و هارد در صورت امکان لپ تاپ های Asus ( نوت بوک های Asus )
 • بررسی و کنترل کلیه اجزای رایانه شامل : اتصالات ، فن ها ، درایوهای نوری ، منبع تغذیه و کابلهای اتصال
 • کنترل ولتاژ کلیه مدارهای الکترونیکی مادربرد ، کارت گرافیک ، مودم ، پاور و غیره
 • روغن کاری کلیه فن ها به همراه شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک
 • تخلیه گرد و غبار از کلیه منافذ ورودی هوا به داخل لپ تاپ Asus
 • انجام تنظیمات کلیه نرم افزارهای موجود جهت هماهنگی بیشتر با اجزای لپ تاپ
 • انجام تنظیمات تخصصی جهت بهینه سازی و افزایش سرعت نرم افزارهای کاربردی در لپ تاپ Asus

نمایندگی فروش لپ تاپ ایسوس

نمایندگی Asus در بخش «فروش» عرضه‌کننده تمامی تولیدات Asus و در بخش «خدمات پس از فروش» ارائه‌دهندۀ تمامی خدمات تخصصی تعمیر و بازسازی محصولات Asus است. کلیه سرویس‌های نمایندگی Asus با همکاری کارشناسانی انجام می‌پذیرد که ضمن دارا بودن مدارک دانشگاهی، با حضور در دوره‌های تخصصی و بین‌المللی دانش فنی مورد نیاز را کسب نموده‌اند.

نکته شایان ذکر در باب هر دو بخش -فروش و تعمیر- آن است که شما مشتریان گرامی می‌توانید تخصصی‌ترین اطلاعات موجود در هر دو  زمینه را (نظیر شیوه‌‌های صحیح استفاده از دستگاه، جدیدترین دستگاه‌های Asus عرضه شده به بازارهای جهانی، ویژگی‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری هر یک از دستگاه‌های Asus و…) از کارشناسان حاضر در نمایندگی Asus کسب نمایید. افزون بر این، عملی ساختن توصیه‌هایی که از سوی کارشناسان ارائه می‌گردد به عمر مفید دستگاه افزوده و از تحمیل هزینه‌های اضافی پیشگیری می‌کند. (هزینه‌هایی که در صورت خرابی یا افت عملکرد دستگاه بابت تعمیر پرداخت کرده و متحمل می‌شوید).

نمایندگی Asus

نمایندگی Asus به دلیل بهره‌مندی از تمامی پارامترهای لازم جهت ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در زمینه فروش و خدمات پس از آن، موفق به کسب مقام‌های بسیاری در این راستا گشته است. ضمانت و گارانتی تمامی خدمات ارائه شده در زمینه فروش و خدمات پس از آن، بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم، حضور و همکاری گروهی از متخصص‌ترین و زبده‌ترین مهندسان جوان کشور، بهبود و ارتقاء فضای کاری موجود میان کارکنان این مرکز، پیاده‌سازی ضوابط و استانداردهای روز دنیا، رعایت اصل مشتری‌مداری و تعهد به آن و …  برخی از پارامترهای جاری در این مرکز هستند که نقش بسزایی در موفقیت و پیشروی آن ایفا کرده‌اند.

تعمیر لپ تاپ Asus و انواع بردهای الکترونیکی با تجهیزاتی پیشرفته و مدرن همچون Bga Machine Ersa 550 ، Clean Room ، PC3000 ، TEXAS INSTRUMENTS EV 2300 و دیگر تجهیزات تعمیراتی و ابزارآلات لحیم کاری روز جهان جهت رفع مشکل انواع لپ تاپ ( نوت بوک ) به صورت تخصصی و ۱۰۰% تضمینی انجام می گیرد.

لینک های مرتبط

 تعمیر لپ تاپ ایسوس / تعمیرات لپ تاپ ایسوس / تعمیر نوت بوک ایسوس / تعمیرات نوت بوک ایسوستعمیر لپتاپ ایسوس / تعمیرات لپتاپ ایسوس تعمیر لپ تاپ Asus / تعمیرات لپ تاپ Asus / تعمیر نوت بوک Asusتعمیرات نوت بوک Asus / تعمیر لپتاپ Asus / تعمیرات لپتاپ Asus /تعمیر لب تاپ Asus / تعمیرات لب تاپ Asus / تعمیر لبتاپ Asus / تعمیرات لبتاپ Asus / تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس /  تعمیر لولای لپ تاپ ایسوستعمیر قاب نوت بوک ایسوستعمیر لولای نوت بوک ایسوستعمیر قاب لپ تاپ Asus / تعمیر لولای لپ تاپ Asus / تعمیر قاب نوت بوک Asus / تعمیر لولای نوت بوک Asus

لینک های مفید

تعمیرات لپ تاپ ایسر / تعمیرات لپ تاپ اپل / تعمیرات لپ تاپ دل / نمایندگی برادر / نمایندگی کانن / تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو / تعمیرات لپ تاپ اچ پینمایندگی هواوی / نمایندگی کونیکا مینولتا / نمایندگی کیوسرا / تعمیرات لپ تاپ لنوو / تعمیرات لپ تاپ ال جی / نمایندگی ریکو / نمایندگی شارپ / تعمیرات لپ تاپ سونی / تعمیرات لپ تاپ سامسونگ / تعمیرات لپ تاپ توشیبا / نمایندگی زیراکس / نمایندگی ایکس ویژن

Rate this post