محصولات نمایندگی مجاز ایسوس

کمپانی ایسوس یکی از بزرگ ‌ترین شرکت‌های تولید کننده ی رایانه و تجهیزات جنبی آن در دنیا است . اصلی ترین محصولات نمایندگی مجاز ایسوس شامل مادربورد ، مادربورد سِرور، رایانهٔ شخصی ، سیستم سِرور، لپ‌ تاپ ، نمایشگر کریستال مایع (اِل سی دی) ، کارت ویدیو، کارت ویدیوی ۳ بعدی و دستگاه‌های اینترنت پهن‌ باند می‌ باشد.

از دیگر محصولات نمایندگی مجاز ایسوس می توان به : تلفن همراه ، رایانه ی جیبی ، دیسک ‌گردان‌های نوری، روتر ارتباط بی‌سیم ، قطعات شبکه و دیگر ابزارهای جانبی مانند ابزار حکاکی بر روی دیسک و وب‌ بین وب‌کم اشاره کرد. لازم به ذکر است ، این کمپانی برای دیگر فروشندگان قطعات رایانه‌ای چون هیولت پاکارد و آی‌بی‌ام نیز، خدمات تولیدی ارائه می‌دهد .

درضمن نمایندگی رسمی ایسوس با تکیه بر عناصری از جمله کارشناسان متخصص و ابزارآلات درجه یک تمامی خدمات تعمیر را ارائه می دهد . مدیریت نمایندگی ایسوس ، مشاورانی را جهت معرفی محصولات نمایندگی مجاز ایسوس درنظر گرفته است . با گرفتن نظر و مشورت از این افراد می توانید آگاهانه دست به انتخاب دستگاه های تولید شده توسط این کمپانی بزنید .

معرفی محصولات نمایندگی مجاز ایسوس

نمایندگی ایسوس علاوه بر تعمیر دستگاه های تولید شده توسط این کمپانی به معرفی محصولات نمایندگی مجاز ایسوس نیز مبادرت می ورزد . این دستگاه ها عبارتند از : لپ تاپ ، تبلت ، موبایل ، آل این وان ، پروژکتور ، تجهیزات کامپیوتر و تجهیزات شبکه .محصولات نمایندگی مجاز ایسوس به نحوی در این مرکز تعمیراتی رفع ایراد می گردند که ، کاربر نیازی برای مراجعه به سایر مراکز نمی بیند . کیفیت خدمات ارائه شده از سوی نمایندگی ایسوس ، جایی برای فعالیت سایر مراکز تعمیراتی باقی نگذاشته است .

تعمیرات ایسوس به دو شیوه ی سرویس در محل و سرویس در مرکز انجام می شود . لازم به ذکر است ، تمامی خدمات تعمیر و فروش در این مرکز به همراه گارانتی به مشتریان محترم ارائه می گردد . معرفی محصولات نمایندگی مجاز ایسوس ، به کاربر این امکان را می دهد که نسبت به تولیدات این شرکت اطلاعات بیشتری به دست آورد . همین امر موجب می گردد ، شما عزیزان در زمان خرید محصول با دید بازتری دست به انتخاب بزنید .