جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر هارد لپ تاپ ایسوس

تعمیر هارد لپ تاپ ایسوس یکی از تخصصی‌ترین سرویس‌های ارائه شده در نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس است که توسط تیمی از خبره‌ترین کارشناسان و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر انجام می‌پذیرد. هارد تحویل داده شده به این مرکز، بسته به نوع اشکال پیش آمده در آن، به یکی از واحدهای تعمیرات هارد لپ تاپ سپرده می‌شود تا اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر، بر روی آن پیاده گردد.

نوع اشکال پیش آمده در هارد، در واحد عیب یابی و تست هارد تشخیص داده شده و در سایر واحدهای تخصصی تعمیرات هارد لپ تاپ مرتفع می‌گردد. کلیه سرویس های مرتبط با تعمیر هارد لپ تاپ ایسوس در این مرکز با استفاده از تجهیزاتی نظیر PC3000 و MRTPRO انجام می پذیرد. حضور کارشناسان مجرب و کاردان در این مجموعه سبب گشته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به نمایندگی ایسوس، بتوانید غالب اختلالات ایجاد شده در هارد را تعمیر و رفع نمایید و از مراجعه به دیگر مراکز بی‌نیاز گردید.

تعمیر هارد لپ تاپ ایسوس

مرکز تعمیر هارد لپ تاپ ایسوس

تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر هارد لپ تاپ Asus با حضور در مرکز تعمیر لپ تاپ ایسوس قابل دریافت است. کارشناسان حاضر در این مرکز، هاردهای دریافتی را بررسی کرده و پس از طی مراحل عیب‌یابی اقدام به تعمیر و یا تعویض آنها می‌کنند. برخی از سرویس‌های تخصصی انجام شده در مرکز تعمیر هارد لپ تاپ ایسوس عبارتند از:

 • ریکاوری اطلاعات هارد فرمت شده و بازیابی اطلاعات هارد پارتیشن بندی شده
 • Fdisk Format نرم افزار
 • تعمیر آسیب برد هارد در اثر نوسانات پاور
 • بدسکتور گیری هارد و بازیابی سکتورها در ویندوز
 • بازیابی اطلاعات پاک شده از ویندوز
 • تعویض سیلندر هارد در محیط کلین روم جهت ریکاوری
 • بازیابی اطلاعات
 • برگرداندن اطلاعات حافظه در مرکز هارد لپ تاپ ایسوس
 • بازیابی هارد اکسترنال و ریکاوری هارد پاسپورتی
 • تعمیرات بورد هارد
 • تعمیر هارد سرور
 • برگرداندن اطلاعات کول دیسک پاک شده
 • ریکاوری اطلاعات هارد در اثر ضربه به سیلندر
 • تغییر مکان هد
 • تعویض هد هارد در مرکز تعمیر هارد لپ تاپ ایسوس

خدمات تخصصی نمایندگی ایسوس: بازیابی هارد لپ تاپ

بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ ایسوس

کاربرانی که به هر دلیل امکان دسترسی به اطلاعات و داده های ذخیره شده در هارد لپ تاپ خویش را ندارند می توانند به مرکز تعمیر لپ تاپ ایسوس مراجعه نمایید و شاهد بازیابی و ریکاوری کلیه اطلاعات هارد لپ تاپ خود باشند. موفقیت یا عدم موفقیت بازیابی اطلاعات هارد در این شرایط بسته به میزان آسیب وارد شده به هارد متفاوت خواهد بود.

برای مثال اگر هارد شما خراب شده و اطلاعات در دسترس نیست لیکن خرابی دستگاه به شدتی نیست که خواندن اطلاعات آن غیرممکن باشد- در این حالت می توان با استفاده از دستگاههای مخصوص و روش های پیچیده به نحوی به اطلاعات دسترسی پیدا کرد و بازیابی هارد را به سرانجام رساند. در این حالت ممکن است هارد نیز به حالت اولیه بازگردد و به اصطلاح تعمیر شود و یا اینکه فقط اطلاعات بازیابی شود.

به علاوه اگر هارد به حدی آسیب دیده باشد که اطلاعات روی سطح هارد حتی با دستگاه هم قابل خواندن نباشد ولی سطح هارد سالم باشد، در این شرایط نیز می توان با استفاده از یک هارد مشابه به اصطلاح هارد را جراحی کرد و پس از اینکه اطلاعات قابل خواندن شد هارد را به دستگاه وصل کرد و اطلاعات را بازخوانی کرد و بر روی یک حافظه سالم و مطمئن ذخیره کرد. در بازیابی اطلاعات هارد اگر هارد به حدی آسیب دیده باشد که هم امکان خواندن اطلاعات نباشد و هم اینکه سطح هارد آسیب دیده باشد، در این حالت متاسفانه هیچ کاری برای بازیابی و تعمیر هارد لپ تاپ ایسوس نمی توان انجام داد.

این مقاله را از دست ندهید: دلایل شناسایی نشدن هارد در لپ تاپ ایسوس

خدمات تعمیر تخصصی هارد لپ تاپ ایسوس

در این بخش به برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر هارد لپ تاپ ایسوس اشاره خواهیم کرد. به دلیل گستردگی موارد مرتبط با تعمیر هارد، به ذکر چند مورد از این سرویس‌ها بسنده شده است.

تعمیر برد هارد

برد یکی از مهم‌ترین قسمت های موجود در هارد دیسک است که در صورت خرابی سبب عدم شناسایی هارد می‌شود. در صورت تست هارد و اطمینان از خرابی برد آن، نیاز است تا جهت تعویض یا تعمیر آن اقدام گردد. تعویض برد هارد شرایط خاص خود را دارد و در این وضعیت گاه نیاز به تهیه یک هارد سالم و مشابه و استفاده از برد آن است.

این مطلب کاربردی را بخوانید: تفاوت هارد لپ تاپ با کامپیوتر چیست؟

تعمیر بدسکتوری هارد

تعمیر بدسکتوری هارد یکی دیگر از سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر هارد لپ تاپ است. بدسکتوری عموماً در دو حالت فیزیکی و نرم افزاری رخ می‌دهد و تعمیر آن پس از تعیین نوع بدسکتوری پیش آمده اتفاق می‌افتد. بدسکتور فیزیکی زمانی رخ میدهد که هارد ضربه خورده باشد و یا با دچار آبخوردگی شده باشد.

بدسکتوری منطقی یا همان نرم افزاری زمانی رخ میدهد که قسمتی از هارد وظیفه خود را به درستی انجام ندهد یا اینکه سیستم عامل در هنگام کار با هارد دیسک متوجه ایرادی شود که این ایراد ناشی از مطابقت نداشتن محتوای داخل سکتور با قالب ای سی سی باشد.

تعمیر مشکل ویروسی شدن هارد

مشکل دیگری که ممکن است هارد شما را نیازمند تعمیر کند، ویروسی شدن آن است. در این وضعیت هارددیسک شما توسط برخی ویروس‌ها و بدافزارها مورد حمله قرار می‌گیرد و آسیب می‌بیند. ویروس‌ها و بدافزارهای وارد شده به درون هارد، ممکن است نام پارتیشن های هارد را تغییر دهند یا تمامی هارد را در پارتیشن جمع ‌کنند و یا اینکه دسترسی شما را به تمامی پارتیشن ها قطع کنند.

در این وضعیت نیاز است تا تعمیر هارد در دستور کار قرار گیرد. شایان ذکر است تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر هارد لپ تاپ ایسوس، با حضور در مرکز تعمیر لپ تاپ ایسوس قابل دریافت است.

برای تعمیر لپ تاپ ایسوس به کجا مراجعه کنیم؟

اگر شما نیز جزو کاربران لپ تاپ های ایسوس هستید و در حال حاضر به دلیل بروز اشکال در دستگاه مورد استفاده‌تان، در جستجوی مرکزی برای تعمیر لپ تاپ ایسوس خود می‌باشید، توصیه می‌شود برای این کار، صرفاً به نمایندگی‌های مجاز ایسوس مراجعه نمایید. با چنین انتخاب هوشمندانه‌ای، هم کیفیت نخستین دستگاه خویش را باز خواهید یافت و هم از سطح کیفی خدمات دریافتی مطمئن خواهید بود.

چرا که سرویس‌های ارائه شده در نمایندگی ایسوس در کرج، به دلیل وجود نظارت از سازمان های بالاتر و شرکت های مربوطه، دارای بالاترین سطح کیفی خدمات است. دلیل دیگر این سخن آن است که ارائه خدمات در مراکز مجاز تعمیر لپ تاپ ایسوس، به دلیل بهره‌مندی از آرشیو جامع قطعات و لوازم جانبی، در سریع‌ترین حالت ممکن انجام می‌پذیرد.

5/5(1 امتیاز)