اشتراک گذاری

نمایندگی ایسوس در اهواز

اگر از کاربران عزیز دستگاه‌های ایسوس ساکن در شهر اهواز هستید می‌توانید جهت دریافت خدمات مرتبط با تعمیر دستگاه‌های خویش با نمایندگی ایسوس در تهران تماس بگیرید. در طول این تماس، کارشناسان حاضر در نمایندگی رسمی ایسوس، شیوه دریافت اطلاعات را برای شما شرح داده و شما را راهنمایی خواهند کرد. دلیل این پیشنهاد آن است که نمایندگی رسمی ایسوس در اهواز هنوز راه‌اندازی نشده است. کاربران عزیز ساکن در شهر اهواز می‌توانند جهت اطلاع از شیوه دریافت خدمات با کارشناسان بخش پشیبانی ما تماس گرفته و یا به صفحه «نمایندگی ایسوس در شهرستان ها» مراجعه نمایند.

نمایندگی ایسوس در اهواز، از زیر مجموعه‌های نمایندگی ایسوس در تهران است و خدمات مورد نیاز کاربران عزیز شهرستانی را در همین شهر تهران ارائه می‌دهد. با این تفاوت که کاربران برای استفاده از خدمات این مرکز، نیازی به حضور در تهران ندارند و برای مثال می‌توانند برای خدمات مرتبط با تعمیرات ایسوس را از طریق روند ذکر شده در صفحه، دریافت نمایند.

نمایندگی ایسوس در اهواز

روند دریافت خدمات از نمایندگی ایسوس در اهواز

به طور کلی برای دریافت خدمات مرتبط با تعمیر ایسوس، می‌بایست دستگاه معیوب، بر اساس روش درج شده در این وبسایت، به نمایندگی تعمیرات ایسوس فرستاده شود تا پس از طی مراحل تعمیر، مجدداً برای صاحب دستگاه ارسال گردد. این شیوه از ارائه خدمات در واقع بدان دلیل لحاظ گشته که کاربران عزیز ساکن در شهر اهواز به خاطر نبود نمایندگی رسمی در شهر خود دچار سردرگمی و بلاتکلیفی نشود. به عبارتی دیگر نمایندگی ایسوس، با راه‌اندازی مجموعه‌ای در شهر تهران، درصدد برآمده تا نقصان نبود نمایندگی ایسوس در اهواز و سایر شهرستان ها را رفع نماید.

در این مجموعه خدمات مورد نیاز به کاربران عزیز ساکن در شهرستان‌ها ارائه می‌گردد. کاربرانی که قصد ارسال دستگاه خود به نمایندگی ایسوس در اهواز را دارند می‌بایست براساس دستورالعمل زیر اقدام نمایند.

نکته: در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی ایسوس تماس بگیرید. شماره‌های تماس در ذیل همین صفحه از وبسایت وجود دارد.

تعمیر لپ تاپ ایسوس در اهواز

اگر ساکن اهواز هستید و می خواهید تعمیر لپ تاپ ایسوس شما به بهترین شکل انجام شود، نمایندگی ایسوس در اهواز در خدمت شماست. همکاران ما شما را راهنمایی می کنند تا لپ تاپ خود را به نمایندگی asus تهران ارسال کنید. پس از این که لپ تاپ شما توسط مهندسین ارشد آی تی بررسی و عیب یابی شد، عملیات تعمیر شروع می شود.

ممکن است نیاز به تعمیرات نرم افزاری باشد و یا لازم باشد که قطعاتی مثل مادربرد، پردازنده، کارت گرافیک و … تعمیر یا تعویض شوند. بعد از این که لپ تاپ شما تعمیر و تست شد، همکاران ما آن را بسته بندی کرده و به آدرسی که داده اید، ارسال می کنند.

تعمیر تبلت ایسوس در اهواز

نمایندگی مجاز ایسوس در اهواز، شرایطی را فراهم کرده که کاربران عزیز خدمات مورد نظرشان در حوزه تعمیرات انواع تبلت های ایسوس را با سرعت بیشتری دریافت کنند. چنانچه تبلت شما دچار ایرادات عملکردی شده، کافی است آن را به نمایندگی تعمیرات ایسوس در مرکز سخت افزار ایران ارسال کنید. تیمی متشکل از کارشناسان ارشد آی تی دستگاه را عیب یابی می کنند. تجربه همکاران ما به آنها کمک می کند که ایراد تبلت و منشأ آن را به سرعت شناسایی کنند.

پس از تعمیر و تعویض قطعات معیوب، تبلت تست می شود. اگر مشکلات دستگاه برطرف شده باشند، دستگاه بسته بندی شده و به آدرس مشتری ارسال می گردد. به موجب گارانتی نمایندگی ایسوس می توانید هرگونه مشکل احتمالی را از طریق ارتباط با تیم پشتیبانی پیگیری کنید.

مراحل ارسال دستگاه به نمایندگی  ASUS در اهواز

 • بسته بندی قطعه یا دستگاه معیوب بدون لوازم جانبی آن
 • شرح مشکلات ایجاد شده در قطعه در یک برگ کاغذ و ارسال آن به همراه دستگاه
 • شرح تعمیرات و سرویس های احتمالی که پیش از این بر روی قطعه اعمال شده است
 • درج آدرس، شماره تماس وکدپستی ده رقمی دقیق بر روی بسته‌ی ارسالی
 • ارسال قطعه به نمایندگی ایسوس در اهواز
 • ارسال شماره رسید (شماره‌ی پیگیری) به شماره موبایل قید شده روی بسته ارسالی
 • ارسال پیامک به مشتری پس از دریافت کالا در نمایندگی ایسوس در اهواز (نگهداری شماره‌ی رسید تا پایان مراحل تعمیر ضروری است.)
 • آغاز روند عیب یابی دستگاه توسط کارشناسان پس از دریافت کالا
 • تماس با مشتری، اعلام مشکل به وجودآمده، شرح مراحل تعمیر و هزینه تقریبی
 • آغاز روند تعمیرات درصورت رضایت مشتری
 • گزارش به مشتری در صورت نیاز به تعویض قطعه
 • تست دستگاه توسط کارشناس ارشد مرکز تعمیر پس از پایان تعمیر و تأیید کادر فنی
 • واریز هزینه تعمیر توسط مشتری پس از اطمینان ازسلامت دستگاه
 • ارسال شماره حساب یا شماره کارت به مشتری جهت واریز هزینه تعمیر
 • ارسال قطعه به آدرس مشتری در صحت و سلامت کامل
خدمات نمایندگی ایسوس در اهواز

درباره نمایندگی ایسوس در اهواز

اگر از کاربران حرفه‌ای دستگاه‌های ایسوس باشید حتما می‌دانید که نمایندگی رسمی ایسوس در اهواز هنوز راه‌اندازی و شروع به کار نکرده است. بنابراین بهترین راه موجود برای کاربرانی که در پی نمایندگی Asus در اهواز هستند، ارسال کالای مورد استفاده‌شان به نمایندگی ایسوس در تهران و دریافت خدمات از زیرمجموعه‌ی این شرکت، یعنی نمایندگی ایسوس در شهرستان‌ها است. نمایندگی ایسوس، با همکاری تیمی از خبره‌ترین و مجرب‌ترین کارشناسان، در تلاش است تا ارائه دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با بهسازی، ترمیم، تعمیر و تعویض قطعات مرتبط با دستگاه‌های ایسوس به متقاضیان باشد.

بد نیست بدانید که تمامی دستگاه‌های تعمیر شده در نمایندگی ایسوس در اهواز، پس از اتمام کار به بخش «تأیید نهایی» ارسال می‌گردند تا تعمیرات اِعمال شده به تأیید مهندسان این بخش برسد. برخی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی ایسوس در اهواز عبارت است از: تعمیر و فروش انواع لپ تاپ ایسوس، تعمیر و فروش انواع تبلت ایسوس و …، تعمیر و فروش آل این وان، پروژکتور، دسکتاپ، کامپیوتر، مانیتور و …. ایسوس.

کیفیت و سرعت را در نمایندگی رسمی ایسوس تجربه کنید

نمایندگی ایسوس ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های فروش و تعمیر کلیه دستگاه‌های ایسوس اعم از موبایل، تبلت، آل این وان، لپ تاپ و … به متقاضیان است. فروش محصولات ایسوس (اعم از لپ تاپ ایسوس، تبلت ایسوس، موبایل ایسوس، آل این وان ایسوس، پروژکتور ایسوس و …)، تعمیرات ایسوس (اعم از تعمیر لپ تاپ و تبلت ایسوس، تعمیر موبایل ایسوس، تعمیر آل این وان ایسوس، تعمیر تجهیزات کامپیوتر ایسوس، تعمیر تجهیزات شبکه ایسوس، تعمیر پروژکتور ایسوس و ….)،

ارائه خدمات تعمیر به صورت سرویس در محل و برگزاری دوره‌های آموزشی تعمیرات برخی از خدمات و سرویس‌های ارائه شده در نمایندگی مرکزی ایسوس که با حضور خبره‌ترین و مجرب‌ترین اساتید و کارشناسان هر حوزه انجام می‌پذیرد. گارانتی تعمیرات ایسوس در این مرکز و کیفیت بالای خدمات ارائه شده در آن سبب شده تا نمایندگی تعمیر ایسوس بدل به انتخاب نخست تمامی کاربرانی گردد که دستگاه آنان دچار اشکال و نیازمند تعمیر گشته است.

4.8/5(5 امتیاز)

2 دیدگاه. Leave new

 • زهرا

  سلام من لپ تاپم مدام هنگ میکنه. میخوام بفرستم تعمیر بشه. به کدوم شعبه باید ارسال کنم؟

  پاسخ
  • user1

   روز به خیر دوست عزیز،
   برای ارسال دستگاه از اهواز، لازم است ابتدا با یکی از شماره های ما تماس بگیرید. کارشناسان اطلاعات دستگاه را دریافت کرده و پس از استعلام از تکنسین و اطمینان از امکان تعمیر آن، اطلاعات شعبه را به شما اعلام می کنند.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed