تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیر لپ تاپ ایسوس ، نیازمند تجهیزاتی است که متناسب با عملکرد و قطعات این محصول باشد. از همین رو مدیریت نمایندگی ایسوس، تجهیزات مورد نیاز کادر فنی را از پیشرفته ترین ابزارآلات فراهم کرده است. همچنین با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی، تجهیزات جدید جایگزین تجهیزات قدیمی خواهند شد. لازم به ذکر است، آرشیوی کامل از قطعات در این مرکز فراهم گشته است.

وجود این آرشیو ضمن سرعت‌بخشی به ارائه ی خدمات، باعث ارتقاء سطح کیفی تعمیرات گشته است. با وجود این آرشیو نیازی به جستجوهای کسالت‌بار در سطح شهر جهت یافت قطعه سالم و ادامه تعمیرات نیست زیرا در صورت معیوب بودن یک قطعه، کارشناس تعمیر، می‌تواند قطعه مورد نیاز خویش را از آرشیو موجود در مرکز تهیه نماید.

تعمیر لپ تاپ ایسوس - Asus

تعمیر لپ تاپ ایسوس در نمایندگی

تعمیر لپ تاپ ایسوس ، نیازمند تجهیزاتی است که متناسب با عملکرد و قطعات این محصول باشد. از همین رو مدیریت نمایندگی ایسوس، تجهیزات مورد نیاز کادر فنی را از پیشرفته ترین ابزارآلات فراهم کرده است. همچنین با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی، تجهیزات جدید جایگزین تجهیزات قدیمی خواهند شد. لازم به ذکر است، آرشیوی کامل از قطعات در این مرکز فراهم گشته است.

وجود این آرشیو ضمن سرعت‌بخشی به ارائه ی خدمات، باعث ارتقاء سطح کیفی تعمیرات گشته است. با وجود این آرشیو نیازی به جستجوهای کسالت‌بار در سطح شهر جهت یافت قطعه سالم و ادامه تعمیرات نیست زیرا در صورت معیوب بودن یک قطعه، کارشناس تعمیر، می‌تواند قطعه مورد نیاز خویش را از آرشیو موجود در مرکز تهیه نماید.

تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسوس

تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسوس یکی از خدمات تخصصی نمایندگی لپ تاپ ایسوس است. هرمدار درون مادربرد مخصوص به قسمتی می باشد به عنوان مثال مدار رم شامل IC هایی از جمله خازن ، فت و … می باشد که این IC ها در قسمت رم مشغول به فعالیت هستند. با بروز کوچکترین اتفاقی برای یکی از IC ها ، قسمت رم در برد لپ تاپ ازکار می افتد و دستگاه شما دیگر تصویر نخواهد داد تا مشکل را برطرف کنید . در مادربرد چند چیپ وجود دارد که این چیپ ها از اصلی ترین قسمت های برد دستگاه شما محسوب می شوند.

این چیپ ها که با اسامی Cpu و Gpu ، Nbridge و Sbridge شناخته می شوند، در برد فعالیت های مهمی را انجام می دهند . توجه داشته باشید که حضور تمامی چیپ ها در برد دستگاه شما الزامی نیست و تنها چیپی که حضورش روی برد الزامی است ، چیپ Cpu می باشد . در اصل  منظور از الزامی نبودن حضور چیپ ها روی مادربرد آن است که بعضی از شرکت های سازنده ی مادربرد چیپ ها را با یکدیگر ادغام می کنند و شما وقتی برد را مشاهده می کنید ، در واقع به جای ۴ عدد چیپ ، سه چیپ و یا دو چیپ را مشاهده می کنید .

یکی از مهم‌ترین قطعات لپ تاپ، مادربرد آن است که تعمیرات آن از حساسیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم که تعمیرات مادربرد سیستم خود را به تکنسین‌های متخصص و آموزش دیده نمایندگی لپ تاپ ایسوس بسپارید. تکنسین‌های این مرکز با عیب‌یابی دقیق و تعمیرات تخصصی مادربرد لپ تاپ ایسوس، مشکلات پیش آمده برای این قطعه را به بهترین شکل ممکن رفع می‌کنند.

تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسوس- asus

تعویض ال سی دی لپ تاپ ایسوس

به هر دلیلی ممکن است نمایشگر لپ تاپ شما بشکند یا بخش هایی از آن دچار آسیب دیدگی شوند. در این صورت مطمئنا روند نمایش تصاویر مختل شده و ممکن است هیچ تصویری به نمایش در نیاید. تیم تعمیر لپ تاپ ایسوس در این شرایط تلاش می کنند که ال سی دی را تعمیر کرده و از این طریق، عملکرد آن را به حالت عادی باز گردانند. اما در صورت شکستن نمایشگر، عملا امکان تعمیر آن وجود ندارد. در این صورت، LCD تعویض می شود تا امکان استفاده مجدد از لپ تاپ برای کاربر فراهم شود.

برای تعویض ال سی دی لپ تاپ ایسوس ، باید حتما از نمایشگر اورجینال استفاده شود. اگر صفحه نمایش جدید اصل نباشد، مدت زیادی  کار نمی کند و خیلی زود باید دوباره آن را تعویض کنید. البته کیفیت پایین ال سی دی جدید می تواند سایر قطعات لپ تاپ را نیز در معرض خطر قرار دهد. نکته دیگر این که اتصالات و فلت ها باید کاملا درست و دقیق باز و بسته شوند تا نمایشگر بهترین عملکرد را داشته باشند. تعویض نمایشگر لپ تاپ ایسوس در نمایندگی مجاز ایسوس، توسط تعمیرکاران با تجربه و تنها با استفاده از قطعه اصل انجام می شود.

تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ ایسوس

باتری لپ تاپ به عنوان یک قطعه بسیار مهم که انرژی مورد نیاز دستگاه را تامین می کند، تاثیر بسیار زیادی در روند کاری لپ تاپ دارد. اگر باتری ایراد داشته باشد، لپ تاپ به درستی شارژ نمی شود. همچنین ممکن است دستگاه خاموش شود و ناچار باشید در حالت اتصال به برق از آن استفاده کنید. البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید که خرابی باتری می تواند سایر قطعات لپ تاپ را نیز در معرض خرابی و آسیب دیدگی قرار دهد. تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس و یا هر برند دیگری، به دلیل نوع ساختار این قطعه معمولا غیر قابل انجام است.

در واقع بیشتر خرابی های باتری به گونه ای هستند که یا قابل ترمیم نیستند یا ترمیم آنها صرفه اقتصادی ندارد. در این شرایط، باید باتری فرسوده با یک باتری جدید و منطبق با مشخصات لپ تاپ تعویض شود تا عملکرد دستگاه به حالت عادی باز گردد. تکنسین های تعمیر لپ تاپ ایسوس برای تعویض باتری این دستگاه، اول درب پشتی لپ تاپ را باز می کنند. سپس باتری را بیرون آورده و قطعه جدید را جایگزین آن می کنند. بسیار مهم است که باتری جدید اورجینال باشد و با مشخصات مادربرد و پاور، همخوانی داشته باشد.

تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس

قاب لپ تاپ یا بر اثر ضربه می شکند و یا ترک میخورد. در این صورت باید این بخش را تعمیر کرد تا امکان آسیب دیدگی ال سی دی و کیبورد نیز به حداقل برسد. معمولا می توان قاب لپ تاپ را چسب زد یا به روش های دیگری آن را ترمیم کرد. اما گاهی شدت آسیب دیدگی این قسمت بالاست و راهی جز تعویض آن وجود ندارد. در این صورت، قاب تعویض می شود تا هم ظاهر لپ تاپ زننده نشود و هم نمایشگر در مقابل ضربه به خوبی محافظت گردد. کارشناسان تعمیرات لپ تاپ ایسوس، برای ترمیم قاب از روش های مختلفی استفاده می کنند. رایج ترین روش، چسباندن بخش های شکسته یا ترک خورده با چسب های مخصوص است. البته همکاران ما این کار را طوری انجام می دهند که حتی الامکان، رد چسب روی بدنه لپ تاپ باقی نماند.

بعضا دیده شده که پس از مدتی چسب خشک شده و تکه های آن مشکل ساز شده اند. به همین دلیل، ساخت تکه های شکسته و از بین رفته قاب و همسان سازی بخش آسیب دیده با قسمتهای سالم هم روش مناسب دیگری برای تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس محسوب می شود. این کار در قابها و لولاهای فلزی و چدنی، به صورت جوش دادن و در قابهای فایبر گلاس به صورت لحیم با پلاستیک و سپس ساخت رنگ مناسب انجام می گردد.

تعمیر تاچ پد لپ تاپ ایسوس

یکی دیگر از خدمات نمایندگی تعمیر لپ تاپ asus، تعمیر تاچ پد و رفع ایرادهای عملکردی این بخش است. تاچ پد، بخش مستطیل شکلی است که معمولا پایین صفحه کلید تعبیه شده و از آن به جای موس استفاده می شود. گاهی تاچ پد کار نمی کند یا دستورهای کاربر را به درستی اجرا نمی کند. در این صورت باید علت بروز مشکل شناسایی شده و در اولین فرصت برطرف گردد. گاهی مختل شدن عملکرد تاچ پد، ناشی از وجود یک ایراد نرم افزاری در دستگاه است.

مثلا ممکن است سیستم ویروسی شده باشد و یا یکی از برنامه ها یا حتی سیستم عامل معیوب باشند. در این صورت با رفع مشکل نرم افزاری، عملکرد تاچ پد هم به حالت عادی باز می گردد. اما تعمیر تاچ پد لپ تاپ ایسوس در صورت شکستن این بخش، کار راحتی نیست. حتی ممکن است تاچ پد قابل تعمیر نبوده و نیاز به تعویض داشته باشد. بهتر است در چنین شرایطی از تعمیرکاران حرفه ای لپ تاپ کمک بگیرید و خودتان اقدامی نکنید.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس

نمایندگی ایسوس ، یک مرکز رسمی جهت تعمیر لپ تاپ ایسوس است. در صورتی که شما نیز دارندۀ یکی از مدل‌های لپ‌تاپ ایسوس  می‌باشید اما لپ‌تاپ شما به هر دلیلی دچار افت عملکرد یا اختلال در عملکرد شده است، می‌توانید با حضور در نمایندگی ایسوس ضمن بهره مندی از خدمات مشاوره در محل، مشکل لپ تاپ خود را با کارشناسان در میان گذاشته و در صورت نیاز به تعمیر دستگاه، لپ تاپ خود را به کارگاه تعمیر لپ تاپ ایسوس تحویل دهید.

مدیریت این بخش، تمامی خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر لپ تاپ ایسوس را ضمانت و گارانتی می‌نماید و به شما اطمینان می‌دهد که برخلاف گارانتی، خدمات ارائه شده در این مرکز به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان حاضر در آن و تخصص آن‌هاست.

تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیر فن لپ تاپ ایسوس

صدای فن لپ تاپ در حالت عادی بسیار کم است و تا زمانی که گوش را به آن نزدیک نکنید متوجه آن نخواهید شد، اما وقتی صدای منظم تق تق از لپ‌تاپ شنیده شود و خصوصا چنانچه دمای لپ تاپ و گرمای تولید شده توسط آن بطور واضحی غیر‌عادی باشد، ممکن است فن لپ تاپ آسیب دیده و نیازمند تعمیر باشد. تلاش کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس آن است تا حتی‌الامکان فن معیوب تعمیر شود تا دستگاه با قطعات اورجینال و اصلی خود به کار ادامه دهد.

اما در شرایطی که فن کاملاً خراب شده و امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد، تعویض فن لپ تاپ ایسوس بهترین گزینه خواهد بود. چون هم هزینه چندانی ندارد و هم استفاده از یک فن نو، تأثیر بسزایی در افزایش عمر مفید سایر قطعات دارد. در غالب لپ تاپ های امروزی، دسترسی به باتری لپ تاپ صرفاً پس از خارج کردن تمامی قطعات پشت بدنه از جمله مادربرد میسر می‌گردد. از همین رو توصیه می‌شود در صورت عدم داشتن مهارت در تعویض و تعمیر فن لپ تاپ، از دستکاری لپ تاپ خودداری کرده و به مراکز تعمیر مراجعه نمایید.

تعمیر فلت لپ تاپ ایسوس

برای تشخیص خرابی فلت لپ تاپ ایسوس ، کافی است تا به نشانه‌های ظاهر شده در لپ تاپ توجه کرد. خرابی های پیش آمده در لپ تاپ در صورتی که ناشی از فلت باشند، با تعویض و یا تعمیر این قطعه برطرف می‌گردد. برای مثال یکی از نشانه‌های خرابی فلت لپ تاپ ایسوس بروز مشکل No-Boot در لپ تاپ است. مشکل No-Boot در لپ تاپ زمانی رخ می دهد که لپ‌تاپ ظاهراً روشن بوده و حالت نرمال دارد اما تصویری در آن مشاهده نمی‌شود.

در چنین مواردی کارشناسان تعمیر لپ تاپ ایسوس به کنترل سیگنال‌های خروجی گرافیک پرداخته و پس از بررسی نتایج، جهت تعمیر این بخش از دستگاه اقدام می‌نمایند. در صورت خرابی فلت لپ تاپ توصیه می‌شود سرویس‌های مرتبط با تعویض و تعمیر فلت لپ تاپ را صرفاً از مراکز مجاز و استاندارد این حوزه دریافت نمایید؛ زیرا قرار گرفتن فلت جایب دیگر –یعنی جایی جز مکان اصلی آن-  ممکن است منجر به له شدگی، پارگی یا آسیب فلت شود.

بعلاوه ممکن است در اثر برخورد سیمهای فلت دستگاه، لپ تاپ شما دچار اتصالی شده و در نهایت مادربرد دستگاه آسیب ببیند.

تعمیر فلت لپ تاپ ایسوس

سوالات متداول تعمیرات لپ تاپ ایسوس

پاسخ گویی به سوالات متداول کاربران محصولات ایسوس از جمله دیگر خدمات تخصصی نمایندگی ایسوس می باشد. کارشناسان این مرکز ضمن تسلط بر قطعات مختلف لپ تاپ و آشنایی با مشکلات آن ها ، پاسخ گویی به پرسش ها را انجام خواهند داد.

کاربران عمومی لپ تاپ ها و همچنین تعمیرکاران  می توانند پرسش های خود را در ارتباط با لپ تاپ های ایسوس مطرح نموده و از پاسخ هایی که توسط کارشناسان تعمیرات لپ تاپ  ایسوس داده می شوند ، بهره مند خواهند شد. پاسخگویی به پرسش ها به ترتیب اولویت انجام خواهد گرفت. تلاش ما ارائه ی پاسخ های کاربردی و مفید به کاربران گرامی می باشد.

برخی از خدمات نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس بدین شرح است :

گشایش و به‌روز رسانی انواع پسورد بایوس و هارد در لپ‌تاپ ایسوس

تعمیرات کی‌بورد و تعویض کی‌بورد لپ تاپ ایسوس

تعمیر و تعویض وایرلس و بلوتوث در واحد تعمیر لپ تاپ ایسوس

بررسی و کنترل اجزای رایانه شامل: اتصالات، منبع تغذیه و کابلهای اتصال

بررسی و کنترل فن‌ها و درایوهای نوری

کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی مادربرد در واحد تعمیر لپ تاپ ایسوس

کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی کارت گرافیک، مودم، پاور و…

روغن‌کاری کلیه فن‌ها به همراه شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک

گردگیری منافذ ورودی هوا به داخل لپ‌تاپ ایسوس در بخش تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیر و ترمیم شکستگی در ناحیه‌ لولا و قاب و نیز تعویض قاب در بخش تعمیر لپ تاپ ایسوس

بررسی همه جانبه هارد از نظر صحت سیلندر و مکانیک هارد لپ‌تاپ ایسوس

خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض صفحات نمایش اعم از LCD و LED  انواع لپ‌تاپ ایسوس

ترمیم و تعمیر هارد دیسک لپ‌تاپ ایسوس  (مکانیکی و الکترونیکی)

بازیابی اطلاعات و تست سلامت انواع هارد دیسک درواحد تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیرات و بازیابی باتری انواع لپ‌تاپ ایسوس (تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه و… )

تعمیرات تخصصی انواع شارژر لپ‌تاپ ایسوس

انجام تنظیمات تخصصی جهت بهینه‌سازی و افزایش سرعت نرم‌افزارهای کاربردی در لپ‌تاپ ایسوس

تعمیرات فوق‌تخصصی انواع درایوهای نوری لپ‌تاپ ایسوس (رفع مشکلات  مکانیکی و الکترونیکی)

تعمیر لپ‌تاپ ایسوس، در بخش گرافیکی و در صورت لزوم تعویض چیپ گرافیگ لپ‌تاپ ایسوس (VGA)

تعمیر و تعویض انواع مودم لپ‌تاپ ایسوس

تعویض انواع چیپ ( Northbridge , Southbridge , VGA )

رفع مشکلات  مدار SOUND  و مدار LAN

رفع مشکلات مدار  RTC و  مدار  CLOCK

رفع مشکلات  مدار POWERING

رفع مشکلات  مدار PWM و مدار تأمین‌کننده ولتاژ CPU

رفع  مشکلات مدار باک شارژر، گرافیگ، چیپ شمالی و جنوبی

تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسوس

نصب نرم‌افزارهای سازگار با ساختار لپ‌تاپ ایسوس

نصب ویندوز، درایورها و کلیه نرم‌افزارهای عمومی و تخصصی لپ‌تاپ ایسوس

بررسی همه جانبه‌ قطعات الکترونیکی لپ تاپ ایسوس و تعویض آنها در صورت لزوم

به‌روز رسانی انواع بایوس لپ‌تاپ ایسوس

گشایش قفل لپ تاپ ایسوس

بررسی همه جانبه‌ی صفحه نمایش لپ‌تاپ ایسوس،  به منظور پیشگیری از سوختگی پیکسل یا ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات های‌ولتاژ و …

نمایندگی ایسوس و واحدهای تعمیرات ایسوس

تعمیرات ایسوس ، تمامی محصولات این کمپانی بزرگ را در برمی گیرد. واحد تعمیرات ایسوس جهت تعمیر هریک از محصولات این کمپانی، از متخصصین مربوط به همان محصول بهره گرفته است. به عنوان مثال، تعمیر موبایل ایسوس توسط متخصصین تعمیر موبایل، و تعمیر لپ تاپ ایسوس به وسیله ی متخصصین تعمیر لپ تاپ انجام می گردد.

کارشناسان تعمیرات ایسوس در این مرکز به دلیل آشنایی با تمامی ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری این محصولات قادر به رفع تمامی عیوب ایجاد شده در این دستگاه ها می‌باشند. بعلاوه کارشناسان این مرکز به دلیل حضور در دوره‌های تخصصی تعمیر، با نوین‌ترین متدهای تعمیرات ایسوس آشنایی داشته و می‌توانند هرگونه نقص و خرابی ایجاد شده در محصولات ایسوس را برطرف نمایند.

روند تعمیرات ایسوس

تعمیرات ایسوس در نمایندگی ایسوس، روند مشخصی را طی می کند. عامل اساسی و مهم در این روند، نظم ، دقت و سرعت در تعمیرات می باشد. این عوامل موجب استقبال کاربران از این مرکز گشته است. در این قسمت به ذکر مراحل تعمیرات از آغاز تحویل محصول و عیب یابی اولیه  تا زمان تعمیر دستگاه و تحویل آن به مشتری می پردازیم.

 • دراین مرحله کارشناس تعمیرات، اقداماتی که جهت تعمیر درنظر دارد با صاحب دستگاه درمیان می گذارد تا در صورت تأیید و رضایت مشتری، روند تعمیر آغاز گردد.
 • در صورت نیاز به تعویض قطعات با مشتری تماس گرفته خواهد شد تعویض هر قطعه‌ی معیوب با کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام خواهد گرفت.
 • مشاوره حضوری با صاحب دستگاه در مورد اختلالات ایجاد شده و چگونگی تعمیر لپ تاپ ایسوس
 • پرسیدن پرسش‌هایی در زمینه عیوب و اشکالات ایجاد شده در دستگاه از سوی کارشناسان تعمیر لپ تاپ ایسوس از صاحب دستگاه پرسیده می‌شود.
 • پس از پرسش‌ها و بررسی‌های اولیه، عیوب و اشکالات دستگاه توسط کارشناس تعمیر تشخیص داده شده و با صاحب دستگاه در میان گذاشته می‌شود.
 • پس از اتمام تعمیر و تست دستگاه توسطِ مهندس ارشد، با صاحب لپ تاپ، جهت تحویل دستگاه تماس گرفته خواهد شد. با حضور صاحب دستگاه، لپ تاپ ایسوس در محل تست می گردد تا از صحت و سالم بودن آن اطمینان حاصل شود.

موارد تعمیرات لپ تاپ ایسوس

 • تعمیر لپ تاپ ایسوس به علت بروز مشکلاتی همچون عدم برقراری مادربرد با کلیه قطعات اینترنال و اکسترنال
 • تعمیر لپ تاپ ایسوس به دلیل عدم برقراری ارتباط یک usb و یا چندین usb لپ تاپ ( خرابی usbها )
 • تعمیر لپ تاپ ایسوس بابت مشکلاتی همچون کم نوری صفحه (LCD dimming)
 • تعمیر لپ تاپ ایسوس بابت مشکلاتی همچون پرش ال سی دی لپ تاپ (LCD flickering )  تعمیر لپ تاپ  ایسوس بابت مشکلاتی همچون شکستگی ال سی
 • ی لپ تاپ (Broken Screen ) ، خطوطی عمود و افقی بر روی صفحه نمایشگر (Vertical/Horizontal stripes )و …
 • تعمیر لپ تاپ ایسوس به دلیل خرابی wifi / modem / BT و …
 • تعمیر لپ تاپ ایسوس بدلیل خرابی اینورترها و بروز مشکلات در تصویر (Bad Inverter ) و …
 • تعمیر لپ تاپ ایسوس بابت بروز مشکلاتی در چیپ ها از قبیل قلع مردگی که اقدام به ریبال چیپ مورد نظر می نماییم و یا بروز مشکلاتی در تغذیه چیپ مورد نظر که اقدام به شناسایی مدار باک مورد نظر و تعویض قطعه معیوب می نماییم.
 • تعمیر لپ تاپ ایسوس به دلیل بالا رفتن دمای چیپ در مادربرد لپ تاپ (Bad thermal chips) و …
 • تعمیر لپ تاپ بابت ایسوس مشکلاتی همچون خرابی سیلندر ، برد .
 • تعمیر لپ تاپ ایسوس در مواقع روشن نشدن دستگاه که به اصطلاح به آن No power می گویند.
 • تعمیر لپ تاپ ایسوس در مواقعی که روشن می شود ولی بوت نمی شود . ( Power but no boot)
 • تعمیر لپ تاپ ایسوس بخاطر ندادن تصویر از پورتهای مختلف و LCD لپ تاپ که معمولا مربوط به گرافیک لپ تاپ ایسوس می باشد .
 • تعمیر لپ تاپ ایسوس در خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ در حین انجام کار ( Random power off )
 • تعمیر لپ تاپ ایسوس بابت دمای بالای لپ تاپ تا حدی که باعث هنگ کردن لپ تاپ می شود (Over Heat )
 • تعمیر لپ تاپ ایسوس بابت رفع مشکلات باتری (Battery charging problem )
 • تعمیر لپ تاپ ایسوس جهت مشکلی همچون نداشتن خروجی صدا (No Sound )
 • تعمیر لپ تاپ ایسوس بدلیل مشکلاتی از قبیل تغذیه نادرست و خرابی مدار باکها
 • تعمیر لپ تاپ ایسوس به دلیل ریختن مایعات بر روی آن
 • تعمیر لپ تاپ ایسوس به دلیل سقوط لپ تاپ به درون مایعات
 • تعمیر لپ تاپ ایسوس به دلیل مشکلاتی همچون خرابی چیپ رگیولاتور پاور( Bad power regulator chips)
 • مشکلات مربوط به کار نکردن کیبرد و عیب یابی و تعمیر آن

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+