اشتراک گذاری

پاور سرور ایسوس

یکی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با سرورهای ایسوس که توسط کارشناسان مرکز تعمیرات سرور ایسوس ارائه می‌گردد، سرویس تعمیرات پاور سرور ایسوس است. متقاضیان این سرویس می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان نمایندگی ایسوس تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به دریافت سرویس مرتبط با این بخش از سرور را دریافت نمایند.

برخی از خدمات مرتبط با این بخش از دستگاه که توسط کارشناسان مرکز تعمیر سرور ایسوس ارائه می‌گردد عبارت است از: تعمیر خاموشی ناگهان پاور سرور، رفع مشکلات روشن نشدن پاور سرور، تعمیر خرابی در ولتاژ های پاور سرور، رفع مشکل بالا نرفتن دور فن پاور سرور، تعمیر نوسان ولتاژ در خروجی پاور سرو و … .

پاور سرور ایسوس

خدمات مرتبط با تعمیرات پاور سرور ایسوس

پاور سرور ایسوس نیز همچون سایر پاورهای بکاررفته در دیگر دستگاه‌ها، وظیفه‌ی تأمین انرژی مورد نیاز دستگاه را بر عهده دارد. بدیهی است در صورت خرابی این بخش از سرور، انرژی مورد نیاز قطعات تأمین نشده و فعالیت دستگاه متوقف خواهد شد. خرابی‌های پیش آمده در پاور سرور به علل مختلفی اتفاق می‌افتد که در این میان اختلالات پیش آمده ناشی از نوسانات برق بیشترین نقش دارند.

در بخش زیر برخی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیرات پاور سرور ایسوس اشاره شده است. کاربران سرورهای ایسوس می‌توانند در صورت نیاز به خدمات این بخش با مرکز تعمیر سرور ایسوس تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنند.

 • تعمیر خاموشی ناگهان پاور سرور ایسوس
 • رفع مشکلات روشن نشدن پاور سرور
 • تعمیر خرابی در ولتاژ های پاور سرور
 • تعمیر خرابی فن پاور سرور و رفع ایرادات مربط به قسمت خنک کننده
 • تعمیر نوسان ولتاژ در خروجی پاور سرو ایسوس
 • برطرف کردن مشکلات افت ولتاژ پاور سرور ایسوس
 • بر طرف کردن مشکل صدای نویز و سوت در پاور ایسوس
 • رفع مشکل قطع شدن پاور سرور با اتصال به ولتاژ یو پی اس
 • تعمیر خاموشی پاور سرور بر اثر جریان کشی و نوسان برق
 • رفع مشکل بالا نرفتن دور فن پاور سرور
 • تعمیر افزایش بیش از حد ولتاژ پاور سرور ایسوس
 • تعمیر خاموشی پاور سرور ایسوس بر اثر معیوب بودن و بی کیفیت بودن قطعات

آشنایی با پاور سرور ایسوس

پاور سرور نیز همچون سایر پاورهای بکاررفته در دیگر دستگاه‌ها، وظیفه‌ی تأمین انرژی مورد نیاز دستگاه را بر عهده دارد. منبع تغذیه سرور را Switching power supplies نیز می‌نامند. ورودی AC پاور سرور را با استفاده از تکنولوژی سوئیچینگ می‌توان به ولتاژهای پایین تر DC تبدیل کرد. ولتاژهای رایج بکاررفته در سرورها معمولا ولتاژهای ۳,۳ و ۵ و ۱۲ هستند.

ولتاژهای ۳,۳ و پنج ولت عمدتاً توسط مدارات دیجیتال استفاده شده و ولتاژ دوازده ولت برای حرکت موتورهائی نظیر درایو دیسک ها و یا خنک کننده ها استفاده می‌شود. حتماً می‌دانید که شاخص اصلی یک منبع تغذیه «وات» است و این شاخص، معادل حاصل ضرب ولتاژ (بر حسب ولت) در جریان (بر حسب آمپر) است. برخی از ولتاژهای مختلف منبع تغذیه سرور عبارتند از:

آشنایی با پاور سرورasus

ولتاژ ۵+ ولت:

استفاده از این نوع ولتاژ در تمامی مادربردها، مدارها و وسایل جانبی رایانه رایج است. قرمز، رنگ سیم این ولتاژ است.

آموزش های نمایندگی ایسوس را از دست ندهید: آموزش ایجاد سرور وب لینوکس با کامپیوتر قدیمی

ولتاژ ۱۲+ ولت:

از این ولتاژ در موتور هارد دیسک و وسایل مشابه استفاده می‌شود. رنگ در نظرگرفته شده برای این ولتاژ، زرد و گاهی هم قرمز است.

ولتاژدهی ۵- و ۱۲- ولت:

این دو ولتاژ در رایانه های قدیمی وجود داشت، اما در حال حاضر در منبع تغذیه سرور ها نصب می‌شوند. این دو دارای جریانی کمتر از یک آمپر هستند.

ولتاژ ۳,۳+ ولت:

این ولتاژ عموماً در پردازنده های جدید مورد استفاده قرار می‌گیرد. (پردازنده‌های قدیمی غالباً از ولتاژ ۵+ استفاده می‌کردند). رنگ درنظر گرفته شده برای سیم این میزان ولتاژ، نارنجی است.

نمایندگی تعمیرات سرور ایسوس

اگر از کاربران سرورهای ایسوس هستید و در طول روزهای اخیر متوجه وجود اشکال و ناکارامدی در بخش پاور این دستگاه شده‌اید، می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان نمایندگی تعمیرات سرور ایسوس سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیرات پاور سرور ایسوس را دریافت نمایید. خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیرات سرور ایسوس منحصر به نوع خاصی از این دستگاه نیست و انواع سرورهای ایسوس را شامل می‌گردد.

آندسته از کاربرانی که به هر دلیل امکان حضور در نمایندگی ایسوس را ندارند، می‌توانند جهت دریافت خدمات مرتبط با سرور ، از سرویس تعمیر در محل ایسوس استفاده نمایند. در صورت استفاده از این سرویس، کارشناسان تعمیر خود در محل حضور یافته و مراحل عیب‌یابی و تعمیر سرور ایسوس را انجام می‌دهند.

5/5(2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed