جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر تبلت ایسوس در تهران

نمایندگی تعمیر تبلت ایسوس در تهران ، با کادری مجرب و فضایی مجهز آمادگی لازم جهت پذیرش دستگاه شما و رفع مشکلات آن را دارد. نظر به افزایش تقاضا برای خرید تبلت ایسوس، نمایندگی ایسوس با راه اندازی واحدی مجزا و تخصصی جهت خدمات پس از فروش و تعمیر تبلت، شرایطی را فراهم کرده تا کاربران این نوع از دستگاه های ایسوس در صورت مواجهه با مشکل در تبلت خویش، در بهره مندی از خدمات تخصصی محدودیتی نداشته باشند.

امروزه استفاده از تبلت ها نسبت به گذشته افزایش قابل توجهی داشته و بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای لپ تاپ و موبایل، کارهای روزانه خود را از طریق تبلت انجام دهند. اما تبلت ها نیز همانند سایر وسایل الکترونیکی ممکن است دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر داشته باشند. از این نظر نمایندگی تعمیرات تخصصی تبلت ایسوس تلاش دارد از طریق همگام شدن با تولیدات جدید ایسوس، خود را به روز کرده و به تمامی نیازهای کاربران پاسخ مناسب ارائه دهد. در این مجموعه خدمات تعمیر منحصر به مدل خاصی از تبلت های ایسوس نمی باشد و شامل تمامی مدل های مختلف این دستگاه می شود. برای نمونه به چند مورد از خدمات ارائه شده در این مرکز اشاره می کنیم.

خدمات نمایندگی تعمیر تبلت ایسوس در تهران

تعمیر برد تبلت ایسوس در تهران

برد تبلت همانند برد موبایل عمل می کند. این برد از چندین قطعه الکترونیکی تشکیل شده که با تمامی اجزای دستگاه در ارتباط می باشند. از قطعات مهم آن می توان به مقاومت، خازن، انداکتور، ترانزیستور، کریستال، پردازنده یا CPU و آی سی های پاور و تغذیه، هارد و رم اشاره کرد. برد و قطعات مختلف آن ممکن است در اثر ضربه، آب خوردگی، نوسان برق و داغ کردن تبلت دچار آسیب دیدگی شوند.

این عوامل تعمیرات مختلف دستگاه را به همراه دارند. برای تعمیر برد در واحد تعمیر تبلت ایسوس در تهران ، ابتدا آن را عیب یابی می کنند سپس با توجه به مشکل به وجود آمده اقدامات لازم برای تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده صورت می گیرد.

تعمیر IC تغذیه تبلت ایسوس در تهران

IC تغذیه به وسیله سه یا چهار پین به باتری متصل می شود و کنترل ولتاژ دستگاه و قطعات را بر عهده دارد. آی سی تغذیه همچنین کنترل دمای CPU، پاور آمپلی فایر RF، دوربین و دیگر قطعات را نیز انجام می دهد. رایج ترین مشکلاتی که به خرابی آی سی تغذیه مربوط می شود شامل شارژ نشدن دستگاه، خالی شدن شارژ و خاموش شدن مکرر دستگاه می باشد.

در این شرایط تعمیر و یا تعویض IC تغذیه برای رفع مشکل دستگاه انجام می شود. معمولاً در صورتی که آی سی تغذیه خراب شده و یا سوخته باشد، تنها راه رفع مشکل آن، تعویض آی سی می باشد.

تعمیر اسپیکر تبلت ایسوس در تهران

یکی از مشکلات رایج در انواع تبلت، خرابی اسپیکر تبلت می باشد. اسپیکر، تولید کننده صدا در تبلت می باشد که از طریق اتصال به برد و دریافت صدا، آن را برای کاربر پخش میکند. گرد و غبار، ضربه و اتصالات الکتریکی از جمله عوامل مؤثر بر خرابی اسپیکر است. در صورتی که این قطعه دچار نقص و مشکل شود، صدای دستگاه یا قطع می شود و یا اینکه کیفیت آن به شدت افت می کند. در این شرایط، تکنسین های تعمیر تبلت در تهران پس از بررسی اسپیکر دستگاه، آن را تعمیر و یا در صورت لزوم تعویض می نمایند.

نمایندگی تعمیرات تبلت ایسوس

نمایندگی ایسوس ارائه دهنده ی خدمات تعمیر تبلت ایسوس در تهران ، کرج و شهرستان ها می باشد. این مرکز یکی از تخصصصی ترین مراکز تعمیر تبلت ایسوس در کشور بوده که همگام با فناوری های روز دنیا، روش های نوینی برای تعمیر تبلت به کار می گیرد. تکنسین های مستقر در این مجموعه از مهندسین نخبه و برتر کشور بوده که در کنار تجهیزات پیشرفته و قطعات فابریک تلاش دارند تا به تمامی مشکلات و نیازهای کاربران پاسخی شایسته و مناسب ارائه دهند.

نمایندگی تعمیر تبلت ایسوس با اطمینان از کیفیت خدمات خود، تمامی آنها را برای مشتریان خود گارانتی کرده و ضمانت نامه مدت دار به آنان تحویل می دهد. با توجه به تمامی این ویژگی ها، مشتریان با اطمینان خاطر می توانند تبلت خود را به مرکز تعمیرات تبلت asus تحویل دهند.

Rate this post