اشتراک گذاری

تعویض ال سی دی موبایل ایسوس

در ادامه این مطلب با جزئیات جالب و البته کاربردی در مورد تعویض ال سی دی موبایل ایسوس آشنا می شوید. نحوه انجام این کار، هزینه و حساسیت های آن را خواهید دانست تا در صورت نیاز، تعویض ال سی دی گوشی ایسوس را به شکل درست تر انجام دهید. مهم ترین و در عین حال آسیب پذیرترین بخش یک موبایل هوشمند، صفحه نمایش آن است. این بخش از گوشی دارای سه بخش اصلی ال سی دی، گلس و تاچ می باشد.

زمانی که در اثر بی احتیاطی، گوشی از دست شما می افتد، تعمیرکار هر یک از این سه جز را باید مورد بررسی قرار دهد. علائم خرابی اجزای صفحه نمایش گوشی ممکن است بسیار به یکدیگر نزدیک باشند. متاسفانه بسیاری از تعمیرکاران مبتدی هر نوع ایرادی را در صفحه ی نمایش به ال سی دی آن مرتبط می نمایند. ادامه ی این مقاله را از دست ندهید تا به شما بگوییم چه زمانی تعویض ال سی دی موبایل ایسوس یا هر برند دیگری الزامی است.

تعویض ال سی دی موبایل ایسوس

خرابی های صفحه نمایش موبایل ایسوس

همان طور که گفته شد، صفحه نمایش موبایل ایسوس دارای سه بخش مجزا است. خرابی گلس، ال سی دی و تاچ هر یک دارای علائمی هستند که به راحتی می توانید آن ها را تشخیص دهید. زمانی که تاچ گوشی خراب می شود، دستگاه هیچ عکس العملی نسبت به اثر انگشت کاربر نشان نخواهد داد. این در حالی است که خرابی ال سی دی موبایل ایسوس کارایی اثر انگشت را مختل نکرده و تنها از میزان روشنایی نمایشگر می کاهد.

خطوط تار عنکبوتی و ترک های ریز و درشت نمایشگر نیز نشانه ی دیگری برای اعلام ناکارآمدی ال سی دی می باشد. این ترک ها باید به طور کاملا تخصصی تجزیه و تحلیل شوند. ممکن است شکستگی های نمایشگر گوشی با تعویض گلس برطرف گردد. گلس لایه ی محافظی برای ال سی دی است که از طرف کارخانه بر روی ال سی دی تعبیه می شود. در برخی مواقع ترک های صفحه ی نمایش موبایل از شکستن این بخش گوشی نشات می گیرد.

در چه صورتی تعویض ال سی دی موبایل ایسوس ضرورت دارد؟

تعویض ال سی دی موبایل ایسوس در دو حالت کلی که ناشی از بی احتیاطی کاربر می باشد، ضرورت می یابد. اگر یکی از این دو اتفاقی که در زیر عنوان می شود برای گوشی شما رخ داد و علائم مخصوص به هر یک را مشاهده کردید؛ با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی ایسوس تماس بگیرید.

اصابت ضربه ی شدید به گوشی یا افتادن آن از ارتفاع

زمانی که ضربه ی شدیدی به گوشی وارد می شود، احتمال شکستگی ال سی دی موبایل بسیار بالاست. در چنین شرایطی خطوط ریز و درشت بسیاری بر روی صفحه ی نمایش موبایل دیده می شود که می تواند استفاده از قابلیت های دستگاه را دشوار سازد.

سیاهی قابل توجه بخشی از صفحه ی نمایش نیز پس از افتادن گوشی از ارتفاع و یا اصابت ضربه به آن امری طبیعی است که تنها با انجام پروسه ی تعویض ال سی دی موبایل ایسوس برطرف خواهد شد. به یاد داشته باشید که تداوم استفاده از ال سی دی ناکارآمد موبایل می تواند به خرابی  و نیاز به تعمیر تاچ گوشی و افزایش هزینه های بازیابی ختم شود.

آب خوردگی و یا نفوذ مایعات شیمیایی به ال سی دی

گاهی در اثر آب خوردگی و یا نفوذ مایعات شیمیایی به درون موبایل، ال سی دی دچار سوختگی می شود. اتصالی هایی که در مدارهای پشت صفحه ی نمایش یک موبایل هوشمند رخ می دهد، می تواند به طور کامل باعث مرگ ال سی دی گردد. خاموشی ال سی دی موبایل ایسوس امکان دارد بخشی از نمایشگر سیستم را درگیر کند. در هر صورت این وضعیت نیازمند تعویض ال سی دی موبایل asus است. تعمیرکاران نمایندگی مجاز ایسوس با استفاده از تجهیزات فنی پیشرفته این فرآیند را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند.

هزینه تعویض ال سی دی موبایل ایسوس

قیمت ال سی دی اورجینال گوشی های هوشمند بالاست؛ گاهی معادل با قیمت یک گوشی جدید! بنابراین دور از انتظار نیست اگر هزینه تعویض ال سی دی موبایل ایسوس هم بالا باشد. مهارت مورد نیاز برای انجام این کار و ابزارهایی که تکنسین ها از آنها استفاده می کنند هم مزید بر علت شده است تا تعویض نمایشگر، یک اقدام پر هزینه و ترسناک باشد.

تریم تعمیر موبایل نمایندگی ایسوس در مرکز سخت افزار ایران، نهایت تلاش خود را می کنند تا ال سی دی را ترمیم کنند. با این حال اگر نیاز به تعویض صفحه نمایش گوشی ایسوس باشد، تنها از قطعه اورجینال استفاده می کنند تا نمایشگر جدید، کیفیت و کارایی لازم را در گوشی داشته باشد.

آیا تعمیر ال سی دی صفحه نمایش موبایل ایسوس امکان پذیر است؟

واژه ی تعمیر عملا برای رفع مشکلات ساختاری ال سی دی موبایل ایسوس کاربرد ندارد. ال سی دی موبایل asus یا سایر موبایل های موجود در بازار قطعه ی حساس و آسیب پذیری است که در صورت خرابی تحت هیچ شرایطی تعمیر نمی شود. احتمال اینکه افراد سودجو و مراکز تعمیراتی نامعتبر هزینه های به ظاهر کمی را برای تعمیر ال سی دی پیشنهاد دهند، وجود دارد. اما باید به این موضوع آگاه باشید که استفاده از چسب یا اقدامات تعمیراتی ناشیانه در مسیر ترمیم کارایی ال سی دی کاملا بی فایده است.

با حضور در نمایندگی مجاز ایسوس تعویض ال سی دی صفحه نمایش موبایل ایسوس را طی مدت زمان کوتاهی انجام دهید. می توانید اطمینان داشته باشید که با حضور در یکی از شعب این مجموعه بالاترین سطح کیفی از خدمات را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی دریافت کرده اید.

نمایندگی رسمی ایسوس

نمایندگی رسمی ایسوس، ارائه دهنده ی تخصصی ترین سرویس های مبتنی بر فروش و تعمیر تولیدات متنوع ایسوس می باشد. در این مجموعه کلیه ی خدمات مرتبط با فروش و تعمیر دستگاه های ساخت ایسوس مطابق با پارامترهای استاندارد شکل می گیرند. لازم به ذکر است که فعالیت های تخصصی نمایندگی مجاز ایسوس تمامی محصولات و دستگاه های کمپانی مطرح ایسوس از جمله موبایل های آن را در بر می گیرد. ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی نیز از دیگر ویژگی های بارز این دپارتمان است.

1/5(1 امتیاز)