اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر تبلت ایسوس

تعمیر تبلت ایسوس، خدمتی دیگر از مرکز تخصصی ایسوس است. محبوبیت این وسیله و کاربردهای آن که روز به روز رو به فزونی است و هر کسی را با هر سلیقه‌ای، از پیر و جوان، به خود جذب می‌کند، سبب شده تا فکری برای تعمیر تبلت ایسوس هم بکنیم تا در صورتی که با خرابی یا هر گونه اختلالی مواجه شدید، مرکزی وجود داشته باشد که بتواند مشکل شما را حل کند.

تبلت ایسوس ممکن است به دلایل مختلفی دچار مشکل شود. اگر شما به طور مرتب از تبلت کار بکشید یا با هر شارژری که پیدا می کنید آن را شارژ کنید، قطعاً به تدریج برخی از قطعات آن فرسوده شده و نیاز به تعمیر پیدا می کنند. علاوه براین، عوامل ناخواسته ای چون آب خوردگی، ضربه خوردن دستگاه و نوسان برق نیز نقش زیادی در خرابی قطعات تبلت ایسوس دارند. در هر صورت همیشه این احتمال وجود دارد که تبلت دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر پیدا کند. نمایندگی تبلت ایسوس در کنار شماست تا در این شرایط مشکلات دستگاه را برایتان برطرف کند.

تعمیر تبلت ایسوس

اهمیت تعمیر تبلت ایسوس

تبلت ها به علت ویژگی های منحصر به فردی که دارند، جایگاه ویژه ای در میان کاربران پیدا کرده اند. از آنجا که کاربر برای تهیه یک تبلت ایسوس باید هزینه ای نسبتا بالا در نظر بگیرد، به هر دلیلی که این دستگاه با مشکل مواجه شود، اولین اقدام و راه حل تعمیر تبلت ایسوس خواهد بود، زیرا در این حوزه تعمیر هزینه کمتری از تعویض کلی دستگاه در پی خواهد داشت.

همه ما می دانیم که تبلت ها یا همان به اصطلاح رایانه های لوحی نوعی جدید از ابزراهای همراه به شمار می روند که قابلیت های متفاوت و مفیدی را در اختیار کاربر خود قرار می دهد. هرچه میزان استفاده کاربر از این دستگاه بیشتر باشد امکان نیاز به تعمیر تبلت ایسوس نیز بیشتر خواهد بود.

تعمیر تبلت ایسوس در کوتاهترین زمان

گارانتی تعمیر تبلت ایسوس

آیا تاکنون چنین مشکلی برایتان پیش آمده است که تبلت یا هر کدام از دستگاه‌های خود را جهت تعمیرات به شخصی بسپارید و پس از مدتی مجددا دستگاه شما با همان مشکل مواجه شود و مجبور شوید که برای بار دوم جهت رفع مشکل آن هزینه کنید؟ اگر با چنین مشکلی مواجه شده‌اید باید بدانید که متاسفانه دو بار هزینه کردن برای رفع همان مشکلی قبلی در تبلت، نتیجه سپردن تعمیرات این دستگاه به یک فرد غیرمتخصص است.

اگر شما تعمیرات تبلت خود را به یک مرکز معتبر بسپارید، هرگز مجبور نخواهید شد با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم کنید؛ چراکه مراکز معتبر تعمیراتی، گارانتی تعمیر تبلت را به کاربران ارائه می‌دهند که یکی از این مراکز، نمایندگی تعمیر تبلت ایسوس است. این مرکز با ارائه گارانتی تعمیرات تبلت ایسوس، این اطمینان را به کاربر می‌دهد که اگر در آینده مجددا همان مشکل قبلی برای این دستگاه به وجود آمد، تعمیر تبلت در این مرکز بدون دریافت هیچ هزینه‌ای انجام خواهد شد.

ثبت سفارش تعمیرات تبلت ایسوس در محل

مراجعه حضوری به مراکز تعمیراتی هم موجب می‌شود که کاربر هزینه زیادی را صرف کند و هم اینکه زمان زیادی از کاربر تلف می‌شود، به ویژه اگر در مسیر رفت و برگشت به ترافیک بربخورد؛ درحالیکه می‌توان با سرویس‌های تعمیر تبلت ایسوس در محل و پذیرش و تحویل دستگاه در محل از شر این مشکلات خلاص شد؛

به گونه‌ای که می‌توانید با نمایندگی تعمیرات تبلت ایسوس تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز به آدرس موردنظر شما اعزام شده و خدمات عیب‌یابی و تعمیر تبلت ایسوس را در محل به شما ارائه دهند. از طرفی می‌توانید درخواست خود را مبنی بر استفاده از سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل در همین وب سایت ثبت کنید؛ تا کارشناس مربوطه به درب منزل شما اعزام شده، تبلت معیوب شده را از شما تحویل گرفته و آن را به مرکز تعمیرات ایسوس ببرد و پس از تعمیر شدن تبلت، این دستگاه را مانند روز اول در درب منزل به شما تحویل دهد.

خدمات تعمیر تبلت ایسوس

تعمیر هارد تبلت و بازیابی اطلاعات آن

 • چرا تبلت ایسوس بوت نمی‌شود؟
 • دلیل روشن نشدن تبلت ایسوس بعد از ریست فکتوری چیست؟
 • چرا امکان تغییر تنظیمات تبلت ایسوس بعد از ریست فکتوری وجود ندارد؟
 • علت ناپدید شدن اطلاعات ذخیره شده در حافظه داخلی تبلت چیست؟
 • چرا تبلت ایسوس روشن نمی‌شود؟

بروز هر یک از این مشکلات در تبلت ایسوس نشان‌دهنده آسیب‌دیدگی هارد این دستگاه است؛ از آن‌جایی که هارد، حافظه‌ای است که تمامی داده‌ها و اطلاعاتی که بر روی تبلت ذخیره می‌کنیم در این حافظه ذخیره‌ می‌شوند؛ درصورتی که دچار آسیب‌دیدگی شود، امکان دارد که تمامی اطلاعات ما روی تبلت از بین بروند.

مهم‌ترین عواملی که در خرابی هارد تبلت دست دارند شامل: وارد شدن ضربه به تبلت، نفوذ رطوبت به آن، ویروسی شدن تبلت و نوسان برق می‌باشند. اگر هر یک از این مشکلات در تبلت شما هم به وجود آمده است، بهتر است بدون کوچکترین دستکاری، عیب‌یابی، تعمیر و بازیابی اطلاعات این دستگاه را به نمایندگی تعمیر تبلت ایسوس بسپارید.


تعمیر و تعویض دوربین تبلت

 • چرا لنز تبلت ایسوس صدا می‌دهد؟
 • دلیل فوکوس نکردن دوربین تبلت ایسوس چیست؟
 • چرا تبلت ایسوس ناگهان از حالت دوربین خارج می‌شود؟

بروز هر یک از این مشکلات در تبلت ایسوس یا نشان می‌دهند که لنز دوربین این دستگاه دچار مشکل شده است و به تعویض نیاز دارد یا اینکه نشان می‌دهند بروز یکسری عوامل نرم‌افزاری موجب مختل شدن عملکرد دوربین این دستگاه اندرویدی شده است.

جدا از این‌ها گاهی‌اوقات وارد شدن ضربه به دوربین تبلت موجب ایجاد خط و خش بر روی دوربین این دستگاه می‌شود و حتی ممکن است به لنز آن هم آسیب وارد کند که در این صورت راهی جز تعویض کل دوربین تبلت یا لنز آن وجود ندارد. درصورت بروز هر یک از این مشکلات تنها کافی است تبلت خود را به نمایندگی تعمیر تبلت ایسوس بسپارید تا تکنسین‌های این مرکز با سرعت و دقت بالایی به عیب‌یابی، تعمیر یا تعویض دوربین تبلت شما بپردازند.

تعمیر برد تبلت ایسوس

تعمیر برد یکی از تخصصی ترین تعمیرات تبلت است؛ چراکه برد را می توان قطعه حیاتی در دستگاه به شمار آورد. برد، با ارتباط دادن تمامی قطعات و اجزای تبلت، امکان پردازش های مورد نیاز در تبلت را فراهم می کند. برد علاوه بر اینکه متشکل از قطعات الکترونیکی است، قطعات مهمی همچون پردازنده، حافظه فلش و رم را را نیز در بر می گیرد.

با توجه به نقشی که این قطعه در تبلت دارد، ریزترین اختلال در آن می تواند باعث بروز مشکل در دستگاه شود. این موضوع تعمیر برد را به همراه خواهد داشت. آب خوردگی و ضربه خوردن دستگاه از جمله عوامل تأثیرگذار بر خرابی برد به شمار می روند.

تعویض LCD تبلت ایسوس

در صورتی که ال سی دی تبلت بشکند و یا بسوزد، امکان تعمیر آن وجود ندارد. در این شرایط تنها راه حل رفع مشکل دستگاه، تعویض ال سی دی است. البته توجه داشته باشید که ال سی دی از قطعات مهم و گران قیمت تبلت است و در صورتی که نیاز به تعویض داشته باشد هزینه زیادی برای شما به همراه خواهد داشت.

نکته مهم در تعویض ال سی دی تبلت این است که جهت کارکرد مناسب دستگاه حتماً باید از ال سی دی اورجینال و سازگار با دستگاه استفاده شود. در صورتی که از LCD های بی کیفیت در تعمیر تبلت ایسوس استفاده شود ممکن است در آینده با مشکلاتی نظیر بی کیفیت شدن تصویر، کار نکردن تاچ و یا از کار افتادن ال سی دی مواجه شوید.

تعمیر بلوتوث تبلت ایسوس

یکی از ابزارهای کاربردی در تبلت، بلوتوث است. این فناوری امکان ارتباط بی سیم دستگاه را با دستگاه های مجاور برای نقل و انتقال داده و فایل ها فراهم می کند. ممکن است در هنگام استفاده از بلوتوث متوجه شوید این بخش از دستگاه روشن نشده و یا نمی تواند دستگاه های مجاور را شناسایی کند. در این شرایط دو حالت قابل تصور می باشد:

اول اینکه اختلالات نرم افزاری و تنظیمات نامناسب دستگاه باعث بروز این مشکل شده است و دوم اینکه قدیمی شدن نسخه بلوتوث و ایراد در بخش سخت افزاری سبب شده تا بلوتوث به درستی کار نکند. تکنسین های تعمیر تبلت ایسوس پس از بررسی دستگاه شما، اقدامات نرم افزاری و سخت افزاری را جهت رفع مشکل به کار می گیرند.

تعویض سوکت شارژ تبلت ایسوس

زمانی که شما کابل شارژ را به تبلت خود متصل می کنید در واقع آن را به سوکت شارژ متصل کرده اید. سوکت شارژ قطعه ای است که امکان ارتباط دستگاه با سایر دستگاه ها از جمله شارژر، لپ تاپ، فلش مموری و غیره را فراهم می کند. به عبارت دیگر سوکت شارژ پل ارتباطی برد تبلت با دستگاه های جانبی است.

نه تنها شارژ دستگاه بلکه زمانی که قصد دارید اطلاعات گوشی را به لپ تاپ منتقل کنید، کابل رابط را باید به سوکت شارژ متصل کنید. بنابراین اگر این قطعه خراب شود علاوه بر مشکل شارژ، در برقراری ارتباط نیز با مشکل مواجه خواهید شد. یکی از نکات مهم در رابطه با سوکت شارژ این است که همیشه امکان تعمیر آن وجود ندارد و در بیشتر مواقع که سوکت از کار افتاده باشد، تعویض می شود.

چگونگی تعمیر تبلت ایسوس

برای تعمیر تبلت ایسوس لازم است از محیط سخت افزاری و نرم افزاری این دستگاه شناخت کافی و لازم داشته باشیم. تنها در این صورت است که یک متخصص ماهر خواهد توانست عیب یابی صحیح و درستی داشته باشد و تعمیر تبلت ایسوس را در مسیر درست خود قراردهد. در زیر به لیست موارد تعمیر تبلت ایسوس به اختصار اشاره می کنیم؛

 • تعمیر دوربین تبلت ایسوس
 • تعمیر مموری کارت تبلت ایسوس
 • تعمیر ویبره تبلت ایسوس
 • حل مشکلات آنتن دهی و عدم شناسایی شبکه تبلت ایسوس
 • تعمیر مدار پاور و تغذیه تبلت تبلت ایسوس
 • تعمیر بلوتوث تبلت ایسوس
 • تعمیر مشکلات ناشی از ضربات شدید در تبلت ایسوس
 • تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی تبلت ایسوس
 • تعمیر و تعویض باتری تبلت ایسوس
 • تعمیر و تعویض سوکت شارژ تبلت ایسوس
 • تعمیر و تعویض قاب تبلت ایسوس
 • عیب یابی و تعمیر بورد تبلت ایسوس
 • تعمیرات نرم افزاری تبلت ایسوس

نکات مهم در تعمیرات تبلت ایسوس

در تعمیر تبلت ایسوس استفاده از تجهیزات پیشرفته، مدرن و ابزارآلات لحیم کاری بسیار اهمیت دارد. اما در کنار همه اینها استفاده درست و منطقی از دستگاه سبب می شود که خیلی دیر تر به تعمیر تبلت ایسوس نیازمند شویم.

برای مثال اگر می خواهید کارت حافظه را از دستگاه جدا کنید ابتدا آن را خاموش کرده سپس برای این کار اقدام کنید. یا مثلاً اگر زمانی که تبلت در شارژ است با آن کار کنید، به تدریج بخش های از برد و مدار شارژ آن با مشکل مواجه می شوند. از نکات مهمی که باید برای نگه داری از دستگاه رعایت کنید، دور نگه داشتن دستگاه از گرد و غبار، رطوبت و حرارت است. تجربه نشان داده این سه عامل نقش زیادی در خرابی تبلت داشته و تعمیر آن را به دنبال داشته است. به طور کلی رعایت نکات زیر می تواند در مراقبت از دستگاه کارساز باشد.

 • از خالی شدن کامل شارژ و خاموش شدن دستگاه بپرهیزید.
 • دستگاه را با شارژ مخصوص آن شارژ کنید.
 • برای تمیزکردن صفحه نمایش تبلت ایسوس از پاک کننده های مخصوص استفاده کنید.
 • تبلت را در مکانی قرار ندهید که امکان افتادن آن وجود داشته باشد.
 • برای خارج کردن سیم کارت و مموری کارت حتماً تبلت را خاموش نمایید.
 • صفحه نمایش را به محافظ ال سی دی مجهز کنید.
 • تبلت را در جای خنک و به دور از تابش مستقیم نور خورشید قرار دهید.
 • یک آنتی ویروس قدرتمند در تبلت نصب کنید.

نحوه عیب یابی و تعمیر تبلت ایسوس در محیط safe mode

برای تعمیر تبلت ایسوس همان طور که پیش تر هم اشاره کردیم، مرحله عیب یابی از اهمیت بالایی برخوردار است. اولین اقدام برای شناسایی عیب تبلت استفاده از محیط safe mode  است. در تعمیر تبلت ایسوس با ورود به محیط  safe modeخواهید توانست عیوب را شناسایی و حتی برطرف کنید و اطلاعاتی درباره ی اتفاقاتی که در آن می افتد بدست آورید و همچنین در این حالت می توانید نرم افزار های مخرب را حذف کرده و تمام اثرات آن را از بین ببرید.

تعمیر تبلت ایسوس

جزئیات تعمیر تبلت asus

تعمیر تبلت ایسوس موارد بسیار زیادی را شامل می شود؛ از تعمیرات پیش پا افتاده ای همچون تعمیر قاب و باتری گرفته تا تعمیرات پیشرفته تر و مشکل تری همچون تعمیرات برد و سیستم عامل ها. برای روشن تر شدن این مطلب سعی می کنیم بخشی از خدمات تعمیر تبلت ایسوس را زیر ذره بین ببریم و اختصاصا  درباره آن توضیح دهیم؛

به طور کلی تعمیر تبلت شامل تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری می شود. تعمیرات نرم افزاری به اعمال تغییرات و تنظیماتی در سیستم عامل و برنامه های نصب شده در تبلت اشاره دارد. سیستم عامل تبلت همانند لپ تاپ، راه اندازی و اجرای برنامه های مختلف را انجام می دهد. چنانچه این بخش دچار مشکل شود، اختلالات مختلفی در دستگاه بروز پیدا می کند. تعمیرات سخت افزاری نیز به تعمیر تک تک اجزای به کار رفته در تبلت اشاره دارد. برد، رم، پردازنده، باتری، ال سی دی، سوکت شارژ، اسپیکر، دوربین، فلت و باتری مهمترین قطعات سخت افزاری هستند که در صورت خرابی نیاز به تعمیر پیدا می کنند.

دیگر خدمات تخصصی تعمیر تبلت ایسوس

 • مشکل کار نکردن کیبورد تبلت ایسوس
 • رفع اختلالات ایجاد شده در تاچ تبلت ایسوس
 • مشکل USB تبلت ایسوس
 • خرابی و یا شکستن ال سی دی تبلت ایسوس
 • کار نکردن و اختلال در بلوتوث تبلت ایسوس
 • عدم شناسایی سیم‌کارت توسط دستگاه تبلت ایسوس
 • عدم ارائه تصویر توسط تبلت ایسوس
 • مصرف بالای شارژ در تبلت ایسوس و …
 • کار نکردن دوربین تبلت ایسوس
 • کار نکردن مموری کارت تبلت ایسوس
 • مشکل سرویس ارتباطی در تبلت ایسوس
 • مشکل ریست اتوماتیک در تبلت ایسوس
 • مشکل عدم نمایش دیتا در تبلت ایسوس
 • مشکل White screen after the error is a weak battery در تبلت ایسوس
 • مشکل عدم تشخیص کارت حافظه از سوی تبلت ایسوس
 • مشکل کار نکردن ویبره تبلت ایسوس
 • مشکل کار نکردن اسپیکر در تبلت ایسوس‌

تعمیرات ایسوس

تعمیرات ایسوس در این مرکز به دلیل حضور کارشناسان باتجربه و بهره‌مندی از ابزارآلات پیشرفته، به‌گونه‌ای انجام می‌پذیرد که می‌توان مدعی رفع اکثریت قریب به اتفاق اشکالات پیش آمده در دستگاه‌های ایسوس به دست متخصصان این مرکز بود. سال‌ها تجربه در امر تعمیرات ایسوس، تکیه بر دانش متخصصان و به‌کارگیری تکنولوژی سازمان‌های معتبر در امر تعمیرات ایسوس ، سبب گشته تا این مرکز به اذعان بسیاری از همکاران، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در زمینه تعمیرات ایسوس گردد. عیب‌یابی کامل و آنالیز تخصصی جزء به جزء قطعات اصلی و جانبی دستگاه‌های ایسوس، تهیه گزارش فنی از وضعیت دستگاه‌های معیوب، انجام سرویس‌های جامع و تعمیرات ایسوس، از جمله خدماتی است که می‌توان با حضور در مرکز تعمیرات ایسوس، در سریعترین زمان و با بالاترین کیفیت از آن‌ها بهره‌مند گشت.

نمایندگی ایسوس

نمایندگی ایسوس همگام با افزایش عرضه و تقاضای محصولات این کمپانی خوش‌نام، تمامی تلاش و توان خویش را به‌کار بسته تا در ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات –چه در بخش فروش و چه در بخش خدمات پس از فروش- ثابت‌قدم و مستحکم باشد. نمایندگی ایسوس در این راستا دو بازوی توانمند دارد که به وجود آن‌ها بالیده و افتخارات خویش در این عرصه را مدیون حضور آن‌ها می‌داند. بازوی نخست نمایندگی ایسوس، کارشناسان بخش فروش هستند که با صبر و حوصله پاسخگوی تمامی نیازهای کاربران هستند و از ارائه هیچ اطلاعاتی در زمینه هریک از محصولات ایسوس به مشتریان گرامی دریغ نمی‌کنند.

کارشناسان این بخش به تمامی ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری هر یک از محصولات ایسوس تسلط داشته و توانایی آن را دارند تا پاسخگوی تمامی پرسش‌های شما عزیزان در زمینه اطلاعات تخصصی و عمومی هر یک از محصولات ایسوس باشند. به یُمن حضور همین کارشناسان زبده و آگاه در مرکز فروش، نمایندگی ایسوس توانسته تا روز به رو خود را به استانداردهای جهانی نزدیک‌تر سازد.

بازوی دیگرِ افتخارآمیزِ نمایندگیِ ایسوس، کارشناسان تعمیر این بخش هستند که به دلیل برخورداری از دانش فنی مورد نیاز قادر به رفع و ترمیم غالب عیوب و ایرادت ایجاد شده در تولیدات کمپانی ایسوس هستند. کارشناسان تعمیر در نمایندگی ایسوس، به دلیل در اختیار داشتن تجهیزات سازگار و متناسب با هریک از محصولات ایسوس، توانایی آن را دارند تا در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت به تعمیر و ترمیم محصولات ایسوس بپردازند.

1/5(2 امتیاز)