اشتراک گذاری

تعمیر تبلت ایسوس

تعمیر تبلت ایسوس، خدمتی دیگر از مرکز تخصصی ایسوس است. محبوبیت این وسیله و کاربردهای آن که روز به روز رو به فزونی است و هر کسی را با هر سلیقه‌ای، از پیر و جوان، به خود جذب می‌کند، سبب شده تا فکری برای تعمیر تبلت ایسوس هم بکنیم تا در صورتی که با خرابی یا هر گونه اختلالی مواجه شدید، مرکزی وجود داشته باشد که بتواند مشکل شما را حل کند.

تبلت ایسوس ممکن است به دلایل مختلفی دچار مشکل شود. اگر شما به طور مرتب از تبلت کار بکشید یا با هر شارژری که پیدا می کنید آن را شارژ کنید، قطعاً به تدریج برخی از قطعات آن فرسوده شده و نیاز به تعمیر پیدا می کنند. علاوه براین، عوامل ناخواسته ای چون آب خوردگی، ضربه خوردن دستگاه و نوسان برق نیز نقش زیادی در خرابی قطعات تبلت ایسوس دارند. در هر صورت همیشه این احتمال وجود دارد که تبلت دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر پیدا کند. نمایندگی تبلت ایسوس در کنار شماست تا در این شرایط مشکلات دستگاه را برایتان برطرف کند.

تعمیر تبلت ایسوس در محل

ثبت سفارش تعمیرات تبلت ایسوس در محل

مراجعه حضوری به مراکز تعمیراتی هم موجب می‌شود که کاربر هزینه زیادی را صرف کند و هم اینکه زمان زیادی از کاربر تلف می‌شود، به ویژه اگر در مسیر رفت و برگشت به ترافیک بربخورد؛ درحالیکه می‌توان با سرویس‌های تعمیر تبلت ایسوس در محل و پذیرش و تحویل دستگاه در محل از شر این مشکلات خلاص شد؛

به گونه‌ای که می‌توانید با نمایندگی تعمیرات تبلت ایسوس تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز به آدرس موردنظر شما اعزام شده و خدمات عیب‌یابی و تعمیر تبلت ایسوس را در محل به شما ارائه دهند. از طرفی می‌توانید درخواست خود را مبنی بر استفاده از سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل در همین وب سایت ثبت کنید؛ تا کارشناس مربوطه به درب منزل شما اعزام شده، تبلت معیوب شده را از شما تحویل گرفته و آن را به مرکز تعمیرات ایسوس ببرد و پس از تعمیر شدن تبلت، این دستگاه را مانند روز اول در درب منزل به شما تحویل دهد.

تعمیرات تبلت ایسوس در محل

خدمات تعمیر تبلت ایسوس

اقداماتی همچون مشاوره های تخصصی، تعمیر و تعویض ال سی دی، تعمیر و تعویض باتری، تعمیرات برد، تعویض خازن های آسیب دیده، تعمیر آی سی تغذیه، تعمیر ویبره، رفع مشکلات آنتن دهی (در مدل های سیمکارت خور) تعمیر قاب، تعمیر و تعویض میکروفن و اسپیکر، تعمیرات تاچ، تعویض گلس، رفع مشکلات نرم افزاری، بروز رسانی برنامه ها، فلش نرم افزاری، ویروس کشی و … مهم ترین خدمات تعمیر تبلت ایسوس هستند. با توجه به ارائه ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران، مشتریان از اصالت خدمات و قطعات مطمئن بوده و می توانند مشکلات احتمالی را در بازه زمانی تعیین شده، پیگیری کنند.

تعمیر هارد تبلت و بازیابی اطلاعات آن

  • چرا تبلت ایسوس بوت نمی‌شود؟
  • دلیل روشن نشدن تبلت ایسوس بعد از ریست فکتوری چیست؟
  • چرا امکان تغییر تنظیمات تبلت ایسوس بعد از ریست فکتوری وجود ندارد؟
  • علت ناپدید شدن اطلاعات ذخیره شده در حافظه داخلی تبلت چیست؟
  • چرا تبلت ایسوس روشن نمی‌شود؟

بروز هر یک از این مشکلات در تبلت ایسوس نشان‌دهنده آسیب‌دیدگی هارد این دستگاه است؛ از آن‌جایی که هارد، حافظه‌ای است که تمامی داده‌ها و اطلاعاتی که بر روی تبلت ذخیره می‌کنیم در این حافظه ذخیره‌ می‌شوند؛ درصورتی که دچار آسیب‌دیدگی شود، امکان دارد که تمامی اطلاعات ما روی تبلت از بین بروند.

مهم‌ترین عواملی که در خرابی هارد تبلت دست دارند شامل: وارد شدن ضربه به تبلت، نفوذ رطوبت به آن، ویروسی شدن تبلت و نوسان برق می‌باشند. اگر هر یک از این مشکلات در تبلت شما هم به وجود آمده است، بهتر است بدون کوچکترین دستکاری، عیب‌یابی، تعمیر و بازیابی اطلاعات این دستگاه را به نمایندگی تعمیر تبلت ایسوس بسپارید.

تعمیر و تعویض دوربین تبلت

  • چرا لنز تبلت ایسوس صدا می‌دهد؟
  • دلیل فوکوس نکردن دوربین تبلت ایسوس چیست؟
  • چرا تبلت ایسوس ناگهان از حالت دوربین خارج می‌شود؟

بروز هر یک از این مشکلات در تبلت ایسوس یا نشان می‌دهند که لنز دوربین این دستگاه دچار مشکل شده است و به تعویض نیاز دارد یا اینکه نشان می‌دهند بروز یکسری عوامل نرم‌افزاری موجب مختل شدن عملکرد دوربین این دستگاه اندرویدی شده است.

جدا از این‌ها گاهی‌اوقات وارد شدن ضربه به دوربین تبلت موجب ایجاد خط و خش بر روی دوربین این دستگاه می‌شود و حتی ممکن است به لنز آن هم آسیب وارد کند که در این صورت راهی جز تعویض کل دوربین تبلت یا لنز آن وجود ندارد. درصورت بروز هر یک از این مشکلات تنها کافی است تبلت خود را به نمایندگی تعمیر تبلت ایسوس بسپارید تا تکنسین‌های این مرکز با سرعت و دقت بالایی به عیب‌یابی، تعمیر یا تعویض دوربین تبلت شما بپردازند.

تعمیر برد تبلت ایسوس

تعمیر برد یکی از تخصصی ترین تعمیرات تبلت است؛ چراکه برد را می توان قطعه حیاتی در دستگاه به شمار آورد. برد، با ارتباط دادن تمامی قطعات و اجزای تبلت، امکان پردازش های مورد نیاز در تبلت را فراهم می کند. برد علاوه بر اینکه متشکل از قطعات الکترونیکی است، قطعات مهمی همچون پردازنده، حافظه فلش و رم را را نیز در بر می گیرد.

با توجه به نقشی که این قطعه در تبلت دارد، ریزترین اختلال در آن می تواند باعث بروز مشکل در دستگاه شود. این موضوع تعمیر برد را به همراه خواهد داشت. آب خوردگی و ضربه خوردن دستگاه از جمله عوامل تأثیرگذار بر خرابی برد به شمار می روند.

تعویض LCD تبلت ایسوس

در صورتی که ال سی دی تبلت بشکند و یا بسوزد، امکان تعمیر آن وجود ندارد. در این شرایط تنها راه حل رفع مشکل دستگاه، تعویض ال سی دی است. البته توجه داشته باشید که ال سی دی از قطعات مهم و گران قیمت تبلت است و در صورتی که نیاز به تعویض داشته باشد هزینه زیادی برای شما به همراه خواهد داشت.

نکته مهم در تعویض ال سی دی تبلت این است که جهت کارکرد مناسب دستگاه حتماً باید از ال سی دی اورجینال و سازگار با دستگاه استفاده شود. در صورتی که از LCD های بی کیفیت در تعمیر تبلت ایسوس استفاده شود ممکن است در آینده با مشکلاتی نظیر بی کیفیت شدن تصویر، کار نکردن تاچ و یا از کار افتادن ال سی دی مواجه شوید.

تعمیر بلوتوث تبلت ایسوس

یکی از ابزارهای کاربردی در تبلت، بلوتوث است. این فناوری امکان ارتباط بی سیم دستگاه را با دستگاه های مجاور برای نقل و انتقال داده و فایل ها فراهم می کند. ممکن است در هنگام استفاده از بلوتوث متوجه شوید این بخش از دستگاه روشن نشده و یا نمی تواند دستگاه های مجاور را شناسایی کند. در این شرایط دو حالت قابل تصور می باشد:

اول اینکه اختلالات نرم افزاری و تنظیمات نامناسب دستگاه باعث بروز این مشکل شده است و دوم اینکه قدیمی شدن نسخه بلوتوث و ایراد در بخش سخت افزاری سبب شده تا بلوتوث به درستی کار نکند. تکنسین های تعمیر تبلت ایسوس پس از بررسی دستگاه شما، اقدامات نرم افزاری و سخت افزاری را جهت رفع مشکل به کار می گیرند.

تعویض سوکت شارژ تبلت ایسوس

زمانی که شما کابل شارژ را به تبلت خود متصل می کنید در واقع آن را به سوکت شارژ متصل کرده اید. سوکت شارژ قطعه ای است که امکان ارتباط دستگاه با سایر دستگاه ها از جمله شارژر، لپ تاپ، فلش مموری و غیره را فراهم می کند. به عبارت دیگر سوکت شارژ پل ارتباطی برد تبلت با دستگاه های جانبی است.

نه تنها شارژ دستگاه بلکه زمانی که قصد دارید اطلاعات گوشی را به لپ تاپ منتقل کنید، کابل رابط را باید به سوکت شارژ متصل کنید. بنابراین اگر این قطعه خراب شود علاوه بر مشکل شارژ، در برقراری ارتباط نیز با مشکل مواجه خواهید شد. یکی از نکات مهم در رابطه با سوکت شارژ این است که همیشه امکان تعمیر آن وجود ندارد و در بیشتر مواقع که سوکت از کار افتاده باشد، تعویض می شود.

2.1/5(8 امتیاز)