اشتراک گذاری

تعمیرات پروژکتور ایسوس

تعمیرات پروژکتور  ایسوس، از جمله خدمات نمایندگی ایسوس بوده و به صورت تخصصی در این مرکز ارائه می گردد. کلیه ی خدمات مربوط به تعمیر ، بازیابی و بازسازی را به کاربران گرامی ارائه می دهد . نمایندگی ایسوس توسط گروهی از باتجربه ترین تکنسین ها و کارشناسان در واحدهای تعمیر مجهز دستگاه معیوب کاربران را عیب یابی و تعمیر می نماید . خاطرنشان می سازیم ، این مرکز با بهره گیری از به روزترین تجهیزات کلیه ی تعمیرات سخت افزاری و الکترونیکی مدل های مختلف پروژکتور ایسوس را انجام می دهد . تعمیرات پروژکتور ایسوس با بهره گیری از قطعات اورجینال و با قیمتی مناسب به کاربران عزیز ارائه می گردد .

کیفیت بالا و سرعت ارائه ی تعمیر در این مرکز کاربران و مشتریان عزیز را مایل به استفاده از خدمات این نمایندگی کرده است . رایج ترین مشکل فنی در پروژکتور اتمام عمر لامپ است . این ایراد بیشتر به نحوه ی استفاده ی درست از دستگاه بستگی دارد . در صورتی که نور دستگاه کم شود و یا چراغ آلارم پروژکتور روشن شود هرچه سریعتر باید به مرکز تعمیرات پروژکتور ایسوس  مراجعه نمایید .مهمترین تعمیرات پروژکتور که در نمایندگی ایسوس انجام می شود عبارت است از : تعمیر لامپ دیتای پروژکتور و تعمیر دیتای پروژکتور . جهت بهره مندی از خدمات این مرکز با متخصصین ما در نمایندگی تعمیرات پروژکتور ایسوس تماس بگیرید. ضمنا با مطالعه ی این صفحه در جریان خدمات مختلف ما در کارگاه تعمیر و سرویس پروژکتور قرار خواهید گرفت.

تعمیرات پروژکتور ایسوس

تعمیرات پروژکتور ایسوس در محل

تعمیر پروژکتور ایسوس در محل، به شما این امکان را می دهد که بدون مراجعه به تعمیرگاه، پروژکتور خود را ترمیم کرده و از آن استفاده کنید. اگر شاهد اختلالی در ویدئو پروژکتور خود هستید، با نمایندگی رسمی ایسوس تماس گرفته و تقاضای دریافت سرویس در محل را ثبت کنید. پس از انجام هماهنگی های لازم، تیم تعمیرات پروژکتور ایسوس در محل به آدرس مورد نظر شما اعزام شده و مشکلات دستگاه را به صورت تخصصی و حرفه ای ترمیم می نمایند.

خدمات تخصصی تعمیرات پروژکتور ایسوس  

به عنوان بخشی از مهم ترین خدمات تعمیر پروژکتور ایسوس، باید به اقداماتی همچون بررسی و عیب یابی دقیق دستگاه، تعمیر مشکلات منشور رنگ LCD، رفع عیوب مربوط به پاور ویدئو پروژکتور، رفع مشکلات مربوط به پاور لامبلاست، برطرف کردن عیوب مربوط به چرخه رنگ Color Wheel، تعمیرات تخصصی تراشه DMD ، تعمیر مشکلات لنز و اپتیک، تعمیر و تعویض لامپ، عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به چرخه رنگ، عیب ‌یابی و تعمیرات فوق تخصصی فن، رفع عیوب مربوط به  Main Board، رفع اختلالات مربوط به ریموت کنترل، تعمیرات پروژکترو در محل و … اشاره کرد. نمایندگی asus مرکز سخت افزار ایران این خدمات را با ضمانت نامه رسمی و معتبر همراه می کند تا از اصالت آنها مطمئن باشید.

تعمیر لامپ ویدئو پروژکتور ایسوس

لامپ ویدئو پروژکتور ایسوس بخش حساس و پیچیده این دستگاه است. اکثر مشکلات و نقایص فنی این دستگاه ریشه در لامپ دارد. خرابی آن امکان تعمیر ندارد و تنها باید تعویض شود. این تعویض باید با رعایت اصول و فنون فنی و در زمان درست انجام شود. زمان تعویض لامپ ویدئو پروژکتور ایسوس فاکتور تعیین کننده ای در کیفیت تصویر و کارایی دستگاه است.

لنز ویدئو پروژکتور ایسوس

لنز ویدئو پروژکتور ایسوس بخش مهم دیگری در این دستگاه است که پیدایش ایراد و اختلال در آن محتمل است. لنز ویدئو پروژکتور ایسوس می تواند بر کیفیت رنگ تصاویر ایجاد شده روی پرده تاثیر بگذارد. بنابراین می توان گفت که مهم ترین مشکل لیزر پروژکتور ایسوس، ایجاد اختلال در رنگ های این دستگاه است. با خرابی لنز ویدئو پروژکتور ، پروژکتور در نمایش تصاویر دچار اختلال خواهد شد.

 تعمیر فن ویدئو پروژکتور ایسوس

فن ویدئو پروژکتور ایسوس یکی دیگر از بخش های مهم این دستگاه است که در سلامت آن تاثیر بسزایی دارد. همان طور که می دانید گرمای تولید شده توسط قطعات پروژکتور، -به ویژه لامپ پروژکتور- بالاست، فن پروژکتور ایسوس نقش مهمی در افزایش و تداوم عمر مفید این دستگاه دارد. این قطعه با تهویه هوای درون دستگاه و تعویض هوای گرم با سرد، دمای قطعات را به حد مطلوبی رسانده و امکان استهلاک و خرابی آنها را به حداقل میزان ممکن می‌رساند. بی توجهی به سلامت این قطعه آغازگر مشکلات عمیقی خواهد بود.

تعمیر پروژکتور ایسوس

مشکلات رایج پروژکتور ایسوس

منظور از مشکلات رایج پروژکتور ایسوس آن دسته ایرادات و اختلالاتی است که احتمال وقوع آنها در پروژکتور ها از جمله پروژکتور ایسوس بیشتر و محتمل تر است. رایج بودن و متداول بودن این مشکلات را از تکرار مدام آنها متوجه می شویم. وقتی کاربران پروژکتور های مختلف ایسوس یا هر برند دیگری مکررا برای رفع یک ایراد مراجعه می کنند، می توان این گونه نتیجه گرفت که آن مشکل اپیدمی است و احتمال تکرار بیشتری دارد. در ادامه درباره مشکلات رایج‌ پروژکتور ایسوس بیشتر توضیح می دهیم.

مشکلات تصویر ویدئو پروژکتور ایسوس

مشکلات تصویر ویدئو پروژکتور ایسوس دیگر ایرادات و اختلالاتی است که در ویدئو پروژکتور شایع است. تصاویری با رنگ های بهم ریخته، تصاویر کدر و تار و بی کیفیت ، پرش تصویر و … همگی حاکی از این موضوع است که تصویر پروژکتور ایسوس با اختلالاتی روبه رو شده است. علل هر یک از این ایرادات و اختلالات می تواند متفاوت باشد. باید یک متخصص بررسی کند و به درستی ریشه یابی کند و از مسیر صحیح مشکل را برطرف سازد.

تعمیرات پروژکتور ایسوس ودیگر واحدهای تعمیرات ایسوس

تعمیرات پروژکتور ایسوس ، تنها یکی از خدمات نمایندگی ایسوس است . تعمیر وترمیم تمامی محصولات ایسوس در این مرکز انجام می گردد. نمایندگی ایسوس  با طراحی پارت های تعمیراتی تفکیک شده ، تخصی ترین تعمیرات را به کاربران گرامی ارائه می دهد . طراحی واحدهای تعمیر به شکل مجزا باعث گشته ، کارشناسان در هر پارت تعمیرات مربوط به یک محصول را انجام دهند.

واضح است تمرکز بر تعمیر یک محصول سبب افزایش راندمان کار مهندسین می گردد . به دلیل مجزا بودن کارگاه های فنی مرکز تعمیرات ایسوس ، کاربران برای دریافت انواع سرویس و تعمیر دستگاه خود باید به واحد مرتبط با دستگاه خود مراجعه نمایند . کارشناسان ما پس از اتمام پروسه ی تعمیر به ارائه ی گارانتی نیز می پردازند . لازم به ذکر است ، تمامی خدمات تعمیر در نمایندگی ایسوس  براساس آخرین متدهای جهان انجام می شود . جهت کسب اطلاع از خدمات ما در دیگر واحدهای تعمیرات محصولات ایسوس ، روی لینک مربوط به واحد مورد نظر کلیک کرده و وارد صفحه ی مربوط به آن شوید.

خدمات پس از فروش پروژکتور ایسوس

خدمات پس از فروش پروژکتور ایسوس به گونه ای تنظیم شده است که تمام نیاز های کاربران این دستگاه را برطرف می سازد. رفع تمام مشکلاتی نرم افزاری و سخت افزاری در خدمات پس از فروش پروژکتور ایسوس لحاظ شده است. این خدمات محدود به خدمات پس از فروشی نیست که توسط شرکت ارائه می شود، بلکه نمایندگی رسمی ایسوس نیز خدمات و تسهیلات تکمیلی برای کاربران خود تدارک دیده است که با استفاده از آنها صفر تا صد نیاز های کاربران پروژکتور برطرف خواهد شد. این تسهیلات به گونه ای تنظیم شده اند که خرید شما را از اولین لحظه تا بی نهایت بیمه می کنند. باید برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان واحد خدمات پس از فروش پروژکتور ایسوس گفت و گو کنید.

نمایندگی مجاز ایسوس

نمایندگی مجاز ایسوس درگاهی امن و ایمن است که تمام محصولات ایسوس را در حوزه فروش، پس از فروش و تعمیرات ایسوس حمایت و پشتیبانی می کند. این نمایندگی با نظارت مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده است. امکانات و تسهیلات بسیار فراوانی در اختیار کاربران خود قرار می دهد. این امکانات و تسهیلات کاربردی و مفید هر درجه ای از نیاز کاربران را برطرف می سازد.

نمایندگی مجاز ایسوس همواره در تعامل با کاربران خود است. حوزه نیاز های آنها را به خوبی شناخته است و بر اساس آن خدمات ارائه می دهد. تکریم مشتری و توجه و به حقوق مسلم او از اولین اصول خدمات رسانی در نمایندگی مجاز ایسوس است. تمامی سرویس های ارائه شده توسط این نمایندگی با تضمین های کتبی همراه است. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

5/5(1 امتیاز)