اشتراک گذاری

نمایندگی ایسوس در مازندران

نمایندگی ایسوس در مازندران یکی از معتبرترین مراکز ارائه دهنده خدمات به کاربران دستگاه‌های ایسوس است. این واحد همچون سایر واحدهای تخصصی مرکز سخت افزار ایران، خدمات فروش، پس از فروش و تعمیر دستگاه های ایسوس را به مشتریان ارائه می کند. همانطور که می دانید ایسوس بیش از هر چیز با تولید محصولات الکترونیکی از جمله تبلت، لپ تاپ Asus، مانیتور، موبایل، کامپیوتر و پروژکتور شناخته می شود که البته محصولات باکیفیتی را نیز در این زمینه روانه بازار کرده است. خرید محصولات باکیفیت و اورجینال ایسوس همواره یکی از خواسته های مشتریان این شرکت می باشد.

به عبارت دیگر، مشتریان ایسوس در وهله اول ترجیح می دهند، دستگاه خود را از یک مرکز معتبر و رسمی خریداری کنند تا هم صاحب یک دستگاه اورجینال شوند و هم اینکه از خدمات پس از فروش آن بهره مند شوند. از این رو مرکز سخت افزار ایران به عنوان مرکزی رسمی در ارائه خدمات به مشتریان Asus در ایران، واحدهای جداگانه ای راه اندازی کرد. واحد نمایندگی مجاز ایسوس در شهرستان ها یکی از این بخش ها می باشد که خدمات مورد نیاز مشتریان شهرستانی را به آنان ارائه می کند. در ادامه با یکی از زیرمجموعه های این نمایندگی، یعنی نمایندگی ایسوس در مازندران آشنا خواهید شد.

نمایندگی ایسوس در مازندران

نحوه ارسال دستگاه به نمایندگی ایسوس در مازندران

برای ارسال دستگاه به مرکز سخت افزار ایران، واحد نمایندگی ایسوس در مازندران، باید ابتدا آن را بسته بندی نمایید. البته قبل از اینکه بسته بندی را آغاز کنید، شرح مختصری از ایراد دستگاه را در یک برگه نوشته و داخل بسته بندی دستگاه بگذارید. پس از آن دستگاه را از طریق سرویس های پستی به آدرس این مرکز ارسال نمایید. جهت پیگیری های بعدی حتما رسید دستگاه را نزد خود نگه دارید.

بعد از اینکه دستگاه تحویل کارشناسان نمایندگی گردد، از طریق پیامک به شما اطلاع داده می شود. بلافاصله پس از دریافت دستگاه روند عیب یابی آن آغاز شده و شما را از هزینه تعمیر مطلع می کنند. اگر تمایل به پرداخت هزینه و تعمیر دستگاه داشته باشید، آنگاه کار تعمیر آغاز شده و پس از پایان کار و پرداخت وجه توسط شما، کارشناسان آن را به آدرس شما ارسال می کنند.

واحد فروش نمایندگی ایسوس در مازندران

فروش محصولات مختلف ایسوس در این نمایندگی انجام شده و شما عزیزان می توانید برای خرید محصولات باکیفیت از طریق تماس تلفنی اقدام کنید. به عبارت دیگر اگر قصد خرید دستگاه های ایسوس را دارید پس از انتخاب مدل مورد نظر با واحد نمایندگی ایسوس در مازندران تماس بگیرید و آن را به صورت غیرحضوری سفارش دهید.

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کردید و تمایل به پرداخت هزینه دستگاه داشتید، آنگاه کارشناسان مرکز سخت افزار ایران، آن را به همراه ضمانت نامه و تمامی لوزام جانبی برای شما ارسال می کنند. البته چنانچه برای خرید دستگاه مورد نظر نیاز به کمک و مشاوره دارید، کارشناسان این مرکز در تمامی ایام هفته آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشند.

نمایندگی تعمیرات ایسوس در مازندران

اگر در استان مازندران سکونت داشته و نیاز به خدمات تعمیر دستگاه های ایسوس دارید، می توانید از خدمات این مرکز استفاده کنید. شاید بپرسید چگونه؟ در جواب باید گفت که از طریق ارسال دستگاه یا قطعه خراب شده به نمایندگی می توانید تمامی خدمات مورد نیاز را دریافت کنید.

شیوه ارسال دستگاه به نمایندگی در ادامه مطلب گفته می شود و شما می توانید طبق دستورالعمل گفته شده برای تعمیر دستگاه خود اقدام کنید. تعمیر تبلت ایسوس، تعمیر لپ تاپ ، موبایل ایسوس، تعمیر کامپیوتر ایسوس، تعمیر مانیتور و تعمیر پروژکتور ایسوس از جمله خدماتی است که در این مرکز ارائه می شود و شما می توانید از آنها بهره مند گردید.

لینک مرتبط: ایسوس در اهواز

2.5/5(4 امتیاز)