اشتراک گذاری

گارانتی ایسوس

شرکت پارس مانی آریا دارای مجوز گارانتی با نام تجاری مرکز سخت افزار ایران با بیش از بیست سال سابقه ی تعمیرات  و خدمات شبانه روزی است. این مرکز مجوز رسمی گارانتی محصولات ایسوس را از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و وزارت صنعت، معدن و تجارت دارد. شرکت های معتبر که فروش محصولات ایسوس را انجام می دهند، می توانند کیفیت محصولات خود را با گارانتی مرکز سخت افزار ایران تضمین نمایند.

گارانتی یک محصول ، کیفیت آن را تضمین می کند. در زمان خرید کالاها توجه به گارانتی آن کالا بسیار ضروری است. البته فقط داشتن گارانتی کافی نیست، شرکت گارانتی کننده باید معتبر واصلی باشد و تمامی امکانات لازم جهت سرویس فوری محصولات را در اختیار داشته باشد.  اما منظور از گارانتی معتبر ایسوس یا گارانتی اصلی ایسوس چیست ؟ در ادامه ی این مقاله از نمایندگی ایسوس به پاسخ این سوال ها می پردازیم.

گارانتی ایسوس

گارانتی اصلی ایسوس

گارانتی اصلی ایسوس به گارانتی گفته می شود که مجوز رسمی از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و وزارت صنعت، معدن و تجارت را دریافت کرده و نام آن در سامانه جامع گارنتی و در وب سایت های رسمی در لیست گارانتی های معتبر ایران درج شده باشد.

شرکت هایی که تاییدیه های لازم را دریافت کرده اند، موظف به رعایت اصول و قوانین برای ارائه ی خدمات هستند، بنابراین می توانید به شرکت های گارانتی اصلی ایسوس اعتماد کنید. مرکز سخت افزار ایران با دریافت مجوز گارانتی اصلی ایسوس، خدمات پس از فروش این برند را به مشتریان شرکت های طرف قرار داد ارائه می نماید.

مدت زمان استفاده از گارانتی لپ تاپ ایسوس

یکی از مهم ترین سوال ها که برای کاربران در زمان خرید لپ تاپ ایسوس پیش می آید. مدت زمان استفاده از کارت گارانتی ایسوس است. در پاسخ به این سوال باید بگوییم، مدت زمان استفاده از کارت گارانتی در همه ی لپ تاپ ها یکسان نیست. اما به صورت تقریبی مدت زمان گارانتی پس از فروش معمولا بین یک تا دو سال است. کارت گارانتی باید دارای شماره سریال ، تاریخ اعتبار و همچنین ضمانت هولوگرامی باشد.

گارانتی اصلی ایسوس

مرکز سخت افزار ایران بهترین گارانتی کننده ی ایسوس

مرکز سخت افزار ایران با بیش از 20 سال سابقه ی تعمیرات تخصصی ایسوس، پاسخگویی و خدمات 24 ساعته ، مشاوره ی رایگان پیش و پس از تعمیرات، مجوز رسمی از سازمان حمایت، وزارت صمت و اتحادیه های صنفی مربوطه، می تواند انتخاب شما به عنوان بهترین گارانتی ایسوس باشد.

مزایای گارانتی ایسوس مرکز سخت افزار ایران چیست ؟

  • بزرگترین تعمیرگاه ایران
  • اصل بودن کالا
  • تعمیرات استاندارد در زمان گارانتی
  • خدمات پس از فروش حتی بعد از پایان گارانتی
  • استفاده از قطعات اورجینال و کیفیت قطعات تعویض شده
  • استفاده از مجرب ترین کادر فنی
  • مشاوره رایگان گارانتی ایسوس
5/5(1 امتیاز)