اشتراک گذاری
  • خانه
  • اخبار
  • مبارزه شرکت ایسوس با کرونا توسط محصولات هوشمند خود

مبارزه شرکت ایسوس با کرونا توسط محصولات هوشمند خود

شرکت ایسوس ، طی بیانیه ای ، عمده فعالیت های خود را در زمان شیوع ویروس کرونا اعلام کرد. در این بیانیه آمده است:

ویروس همه گیر کرونا ( کووید-19 ) کل صنعت جهان را تحت تاثیر خود قرار داده است. این وظیفه بر عهده ی همه ی ما انسان هاست که مشکلات ناشی از این اوضاع را به دوش بکشیم. به عنوان یک شرکت ، از تمام توانمان برای رو به رو شدن با چالش های موجود و بهبود شرایط استفاده میکنیم. کیفیت نوآوری و خدماتی که به آنها مشهور هستیم را تقویت میکنیم و از سلامت و رفاه همکاران، شرکا و مصرف کنندگانمان حمایت خواهیم کرد.

در این مدت، کارمندان ایسوس، نهایت تلاش خود را در حوزه ی فعالیت های کاری خود به کار بستند ؛ ما عمیقا قدردان تلاشها و فداکاری های آن ها هستیم. با توجه به چالش های روانی پیش آمده در وضعیت فعلی، ما اقدامات بسیاری برای محافظت از کارکنان خود ، پاسخ به زنجیره تامین کنندگان خود ، ایجاد تجربیات مجازی و کمک به موسسات از طریق راه حل های دیجیتالی انجام داده ایم.

مبارزه شرکت ایسوس با ویروس کرونا

مبارزه شرکت ایسوس با ویروس کرونا : حفاظت از کارمندان

در ادامه ، شرکت ایسوس ،  فعالیت هایی که در طول دوره ی سخت کرونا انجام داده است را چنین بیان میکند:

«ما برای محافظت از کارکنان خود، یک اقدامات جهانی را اجرا کردیم. ما در مورد مسافرتهای شغلی کاملاً توصیه کرده ایم و از همکارانی که به کشورهای پرخطر سفر کرده اند یا با موارد مشکوک یا تأیید شده در تماس بوده اند، خواستیم که محض احتیاط، به دورکاری پرداخته و فعالیت ها و وظایف خود را از داخل خانه انجام دهند. از کلیه همکاران در مناطق بسیار آسیب دیده که قادر به انجام دادن کار از درون خانه ی خود هستند، خواسته شده است که این کار را انجام دهند. در مناطق کمتر آسیب دیده ، از زمان ورود اعضای تیم به دفاتر ما، اقدامات ایمنی را برای محافظت از همه ی کارمندان انجام می دهیم. این اقدامات شامل موارد زیر میشود:

  •  افزایش نظافت و پاکسازی وسایل
  •  ترغیب کارمندان به استفاده از ابزارهایی برای برگزاری جلسات بصورت مجازی به منظور به حداقل رساندن تماس های اجتماعی.

علاوه بر این ، ایسوس یک سیستم ارتباطی داخلی ایجاد کرده است که دفاتر ما در سراسر جهان را قادر می سازد که در آنِ واحد و به طور ثانیه به ثانیه، وضعیت خود را به دفتر مرکزی ما اعلام کنند تا در صورت لزوم از دفتر مرکزی ما کمک بگیرند. همچنین سیاست های مرخصی کارکنان افزایش و تغییر یافته است تا بهزیستی کل جامعه ایسوس را فراهم کند.

ادامه ی تولید محصولات شرکت ایسوس در سال 2020

ASUS به طور جدی با شرکای زنجیره تأمین کنندگان همکاری می کند تا اطمینان حاصل کند که از سه ماهه دوم سال 2020 ، تحویل محصولات ، هدف اصلی باشد. ما همچنین در حال توسعه چرخه‌های جدید تولید محصولات جدیدمان در سال جاری هستیم، محصولاتی که نیاز فزاینده به وسایل آموزش و سرگرمی را از راه دور ممکن میسازد.

ایجاد تجربه های مجازی

با افزایش فاصله اجتماعی ، ایسوس در حال استفاده از فناوری مجازی است تا مصرف کنندگان را قادر سازد که ضمن حفظ سلامتی خود ، استفاده از محصولات ما را به صورت واضح تجربه کنند.

مبارزه شرکت ایسوس با ویروس کرونا توسط ساعت های هوشمند

شرکت ایسوس ، علاوه بر تدبیراتی که برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا اندیشیده است، از وسایل الکترونیکی خود جهت جلوگیری از گسترش بیماری کووید -19 استفاده میکند. در بیانیه ی شرکت ایسوس، در این باره آمده است:

«ما برای کمک به کارکنان پزشکی ، چندین محصول ASUS را به مراکز پزشکی اهدا کرده ایم ، زیرساخت های دیجیتالی را برای کمک به عملیات تأسیسات پزشکی فراهم کرده ایم و در حال تهیه برنامه هایی برای اهدای وسایل به مدارس مناطق بسیار آسیب دیده هستیم. یکی از نمونه اقدامات اخیر، اهدای تلفن های هوشمند و ساعتهای هوشمند ایسوس برای کمک به کادر پزشکی در تایوان است که درحال مبارزه با COVID-19 هستند. با استفاده از ساعت های هوشمند ایسوس، میتوان داده های فیزیولوژیکی را آن به آن مورد بررسی کرد.از این رو، ساعت هوشمند ایسوس، تماس بین کادر پزشکی و بیماران را به حداقل میرساند، به همین دلیل تا حد زیادی خطر عفونت را کاهش دهد.

با استفاده از این وسایل هوشمند، کادر پزشکی قادر به تجزیه و تحلیل تغییرات در شرایط فیزیولوژیکی بیماران هستند ، بنابراین قادر به تصمیم گیری به موقع برای مدیریت موثر سلامت بیمار خواهند بود. ما بر این باوریم که مسئولیت شرکت ما این است که با استفاده از فناوری های خود، در مبارزه علیه کووید-19 شرکت کند.

شما کاربران محصولات ایسوس می توانید سایر خبرهای این کمپانی را در بخش اخبار وب سایت نمایندگی ایسوس مطالعه نمایید.

Rate this post