جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری
  • خانه
  • اخبار
  • نوت بوک ورک استیشن ProArt StudioBook Pro X ایسوس خبرساز شد

نوت بوک ورک استیشن ProArt StudioBook Pro X ایسوس خبرساز شد

ایسوس به تازگی یک لپ تاپ حرفه ای بسیار گران را راهی بازار کرد که به نظر می رسد تنها برای کاربران خاصی طراحی شده است. این دستگاه که ProArt StudioBook Pro X  نام دارد ، دارای توانایی های فوق العاده خاصی می باشد که می تواند  نوت بوک ورک استیشن W730را محبوب دل طراحان و تولید کنندگان حرفه ای کند.

ProArt StudioBook Pro X

ویژگی های خاص نوت بوک ورک استیشن ProArt StudioBook Pro X  ایسوس

نوت بوک ورک استیشن W730  اولین لپ تاپ ورک استیشن مجهز به پردازنده های نسل نهم Xeon شرکت اینتل است. ProArt StudioBook Pro X  دارای تراشه های گرافیکی بسیار قدرتمند Quadro RTX 5000  از کمپانی انویدیا می باشد. این همکاری کم نظیر نوت بوک ورک استیشن ProArt StudioBook Pro X  ایسوس را تبدیل به یک انتخاب ایده آل برای انواع کارهای فنی و مهندسی و همچنین محتوانویسی بسیار حرفه ای کرده است. نوت بوک ورک استیشن W730  قابلیت حمل توانایی های مورد نیاز جهت تولید ، ویرایش و طراحی چند لایه ی فایل های گوناگون ، با وجود برخورداری از بروزترین سری گرافیک های Quadro RTX 5000 انویدیا را دارد.

قیمت بالای ProArt StudioBook Pro X  در گروی خصوصیات خاص آن

نوت بوک های مجهز به کارت گرافیک های تخصصی Nvidia RTX Studio  با معماری به روز Nvidia Turing بهینه سازی شده اند که سبب داشتن پتانسیل بالای آن ها در فناوری های خاصی چون یادگیری عمیق ،Ray Tracing و تکنیک های پیشرفته ی سایه زنی  می شود. در این میان پردازنده ی مرکزی پرقدرتی به نام intel Xeon پردازش سریع و دشوار محاسبات را نیز ضمانت می کند

به گونه ای که تمامی کارها و پردازش ها در نوت بوک ورک استیشن ProArt StudioBook Pro X  ایسوس ، بسیار سریع و روان انجام می شود که برای خالقین محتوای نرم افزاری یک نکته ی بسیار مهم است و قیمت آن را که در حال حاضر 5000 دلار می باشد را بی اهمیت نموده است. با این وجود قیمت بالای ProArt StudioBook Pro X  اعتراض و نارضایتی های بسیاری را از جانب مشتریان کمپانی ایسوس منجر شد و موجب ساخت نوت بوکی ضعیف تر با قیمتی متناسب تر از جانب این کمپانی شد. اما همچنان کارشناسان حرفه ای نرم افزار نوت بوک ورک استیشن W730 را انتخاب می نمایند.

نمایندگی لپ تاپ ایسوس

نمایندگی لپ تاپ ایسوس نه تنها به اراﯬ اخبار به روز کمپانی ایسوس می پردازد ، بلکه خدماتی چون تعمیرات لپ تاپ ایسوس و سایر سرویس دهی های موردنیاز کاربران را مهیا می سازد. همچنین کارشناسان ما در بخش فروش و خدمات پس از فروش نیز آماده ی خدمت رسانی می باشند.

 

Rate this post