اشتراک گذاری

تعمیر قاب لپ تاپ Asus

تعمیر قاب لپ تاپ asus در شرایطی انجام می شود که بدنه لپ تاپ به دلایلی شکسته یا آسیب دیده باشد. اگر از دسته کاربرانی هستید که با این مشکل مواجه هستید و یا اینکه قاب لپ تاپ شما تغییر فرم داده است، در این مطلب با ما همراه باشید تا جزئیاتی از خرابی قاب و نحوه تعمیر آن را به شما بگوییم. همچنین شما می توانید در صورت داشتن هر گونه سؤال با مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید و از راهنمایی کارشناسان بهره مند شوید. مرکز سخت افزار ایران، یک مرکز تخصصی در زمینه تعمیر قاب لپ تاپ بوده که خدمات متنوعی را به کاربران ارائه می کند.

قاب لپ تاپ می تواند بر اثر عوامل مختلفی خراب شود. ضربه خوردن، افتادن لپ تاپ، برخورد شیء سنگین با آن، شکستگی لولای لپ تاپ، فرسودگی و یا سوختگی قاب از جمله عواملی است که تعمیر قاب لپ تاپ asus را اجتناب ناپذیر می کند. البته توجه داشته باشید تعمیر قاب ممکن است در شرایطی که آسیب دیدگی آن زیاد باشد امکان پذیر نبوده و بهتر باشد آن را تعویض کنید. به هر حال چیزی که باید به آن توجه کرد این است که در صورت خرابی قاب لپ تاپ باید به نمایندگی ایسوس مراجعه کرد تا با استفاده از قطعات فابریک و اصلی در تعمیر آن، مشکلی در قرار گیری قطعات درون لپتاپ نداشته باشید.

تعمیر قاب لپ تاپ Asus

تعمیر قاب لپ تاپ asus در چه شرایطی امکان پذیر است؟

باید گفت که تعمیر قاب لپ تاپ شما تنها در صورتی امکان پذیر است که آسیب وارده جزئی باشد. برای مثال اگر قاب لپ تاپ ترک برداشته و یا یک شکستگی کوچک دارد در این صورت در واحد تعمیرات ایسوس با استفاده از چسب های مخصوص محل آسیب دیده را ترمیم کرده و سپس محل چسب کاری را تا حد امکان پوشش می دهند.

همچنین اگر خرابی قاب به دلیل شل شدن لولاها باشد، تعمیرکاران می توانند با استفاده از ابزار و تجهیزات خاصی آن را تعمیر کنند. البته وضعیت لولاها در تعمیر شدن یا نشدن آنها تأثیر دارد. برای مثال اگر لولا کاملاً شکسته باشد، امکان تعمیر آن وجود ندارد. در هر صورت باید گفت که تعمیر قاب لپ تاپ asus تنها محدود به چند ایراد می شود ولی در اغلب مواقع نیاز به تعویض آن می باشد.

تعویض قاب لپ تاپ asus

در صورت شکستگی قاب، سوختن یا تغییر فرم آن بهتر است قاب تعویض شود. تعمیر قاب لپ تاپ در اغلب مواقع برای رفع مشکلات جزئی به کار می رود اما توجه داشته باشید هر مشکلی که در قاب لپ تاپ به وجود آید ممکن است بر عملکرد قطعاتی نظیر کیبورد، تاچ پد، صفحه نمایش و باطری تأثیر بگذار و برای شما مشکل آفرین باشد. از این رو تعمیرقاب لپ تاپ ایسوس با استفاده از جوش پلاستیک و  چسب شاید کم هزینه تر باشد اما ترمیم آن به معنای رفع مشکل صد در صدی نیست.

بنابراین بهتر است جهت رفع عیوب کامل قاب، آن را تعویض کنید. تعویض قاب لپ تاپ ایسوس مستلزم آن است که قاب مشابه این دستگاه در تعمیرگاه وجود داشته باشد. در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس، نمونه قاب های مشابه زیادی وجود دارد و شما برای تعویض قاب نیازی نیست به جستجوی آن در بازار بپردازید.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس

تعمیر قاب لپ تاپ asus، تعمیر صفحه نمایش، تعویض کارت صدا، تعویض صفحه کلید، تعمیر مادربرد و دیگر قطعات لپ تاپ در نمایندگی لپ تاپ ایسوس به صورت تخصصی و با ارائه ضمانت نامه کتبی صورت می گیرد. این نمایندگی سال ها تجربه و تخصص در زمینه تعمیر لپ تاپ را در کارنامه خود داشته و همواره تلاش می کند، کیفیت و سطح خدمات خود را به بالاترین سطح، مطابق با استاندارهای جهانی برساند.

برخورداری از خدمات با کیفیت تعمیر و همچنین قطعات اصلی و اورجینال، حق همه مشتریان می باشد. نمایندگی ایسوس با توجه به این امر مهم، تکنسینی کاملاً آگاه و باتجربه را به کار گرفته و اقدام به خرید قطعات اصلی از شرکت های بین المللی کرده است. نمایندگی ایسوس تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا شما بیشترین بهره برداری را از لپ تاپ خود ببرید.

5/5(2 امتیاز)