اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس

تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس

تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس در نمایندگی ایسوس و توسط متخصصین تعمیرات لپ تاپ انجام می گردد. در صورتی که آسیب وارد شده شدید باشد و تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس امکان پذیر نباشد ، تعویض لولا با قطعه ی اورجینال و با کیفیت انجام خواهد گرفت. لولا در لپ تاپ جزء قطعات مکانیکی و پر اصطحلاک این دستگاه ها به شمار می رود و این امر به دلیل فشار و وزن زیادی است که روزمره تحمل می کنند، در نتیجه به مراقبت و توجه احتیاج دارند و هر از چند گاهی باید از بابت سفتی، شلی، لقی و باقی موارد بررسی و سرویس شود.

این امر باعث می شود از شکستگی و خرابی آنها جلوگیری شود. بیش از حد سفت یا شل بودن لولا نه تنها منجر به شکستن لولا می شود، بلکه در بیشتر موارد به بخش­های پلاستیکی بدنه لپ تاپ نیز آسیب های جدی و جبران ناپذیری وارد می آورد. حتی گاهی دیده شده به دلیل شکستگی لولا و یا مطلوب نبودن وضعیت آن، کابل انتقال تصویر (فلت) صفحه نمایش که معمولا از کنار یکی از لولا ها می گذرد، پاره شده و باعث اتصال و آسیب فراوان در ماردبورد لپ تاپ شده است.

خدمات واحد تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس

تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس و تعمیر قاب تبلت ایسوس و کلیه قاب های پلاستیکی و فلزی
[dt_tooltip title=” تعمیر لولا لپ تاپ ایسوس”]تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس[/dt_tooltip] ( انواع لپ تاپ ایسوس به صورت تاشو و گردشی )
تعویض قاب انواع لپ تاپ ایسوس
تعویض لولای انواع لپ تاپ ایسوس
ترمیم و رفع شکستگی لولای لپ تاپ ایسوس
جوش پلاستیک و رنگ انواع قاب لپ تاپ ایسوس و قاب تبلت ایسوس و تمامی قاب های پلاستیکی
ارائه خدمات صافکاری و نقاشی انواع قابهای فلزی ایسوس

تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس

تعمیرات لولای لپ تاپ ایسوس

تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس

نمایندگی ایسوس سرویس  سال هاست به ارائه ی خدمات تخصصی در زمینه ی تعمیر ، ترمیم ، ریکاوری انواع لپ تاپ های ایسوس را به کاربران ارائه می نماید. این مرکز یکی از مجهزترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس و تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس می باشد.  مرکز تعمیرات ایسوس با سال ها سابقه و با حضور کادری مجرب ، خدمات خود را در زمینه [dt_tooltip title=” تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس و تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس “]تعمیر لولای نوت بوک و تعمیر قاب نوت بوک[/dt_tooltip] و انواع خدمات ترمیمی و جوش پلاستیک در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ممکن همراه با ۵ ماه گارانتی به کلیه نهادها ، ارگانها ، سازمانها و مراکز اداری ، صنعتی ، بازرگانی ، خدماتی و کلیه همکاران و هموطنان گرامی ارائه می نماید. جهت آشنایی با  واحدهای تعمیرات ایسوس ما را همراهی نمایید.

اخبار ، مقالات ، سوالات متداول و محصولات را در سایر صفحات سایت پیگیری نمایید.

Rate this post