اشتراک گذاری

تعمیر مانیتور ایسوس

نمایندگی ایسوس سرویس ، مرکز فوق تخصصی تعمیر مانیتور ایسوس ، با بیش از ۲۰ سال تجربه، کلیه خدمات تعمیر مانیتور ایسوس را ارائه می دهد. مرکز فوق تخصصی تعمیر مانیتور ایسوس ، مجهز به کلیه لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای تعمیر تخصصی مانیتور ، آمادگی کامل خود را جهت خدمات تخصصی تعمیر مانیتور ایسوس در تمامی زمینه های را ارائه می دهد.

تعمیر مانیتور ایسوس

مشکلات متدوال مانیتور ایسوس

مانتیورها از متداول‌ترین دستگاه های خروجی هستند که از آنها برای نمایش اطلاعات استفاده می‌شود. در این مطلب قصدداریم مهمترین مشکلات مانیتور ایسوس را بررسی کنیم. مرکز سخت افزار ایران به عنوان ارائه دهنده خدمات تخصصی تعمیر مانیتور، ایرادات مانیتور و شیوه های رفع آنها را جهت استفاده شما عزیزان در این قسمت قرار داده است. با مطالعه این مقاله شما با این اشکالات آشنا شده و در صورت مشاهده آنها قادر به اتخاذ تصمیم مناسب هستید. به طور کلی مانیتورها از جمله دستگاه های پرکاربرد در زندگی دیجیتالی امروزی هستند.

هر یک از ما ممکن است یک یا چند دستگاه مانیتور یا صفحه نمایش در منزل و یا محیط کار داشته باشیم. بی شک این وسایل نیز همانند دیگر لوازم الکترونیکی در معرض خرابی و بروز مشکلات مختلف قرار دارند. از این رو بهتر است قبل از هرچیز با واقعیت آسیب پذیری مانیتورها کنار بیایید و خود را برای تعمیر آنها آماده کنید. البته خرابی صفحه نمایش به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر شما شیوه استفاده صحیح از مانیتور را بلد باشید و در نگهداری مناسب از آن تلاش کنید، قطعاً سال های بیشتری می توانید از مانیتور خود بهره برداری کنید. در ادامه مطلب شایع ترین ایرادات مانیتور ایسوس را بررسی می کنیم.

روشن نشدن از مشکلات مانیتور ایسوس است

ممکن است برای شما پیش آمده باشد که کلید پاور مانیتور را زده باشید اما روشن نشود. در این شرایط چراغ مانیتور نیز خاموش است. فرضیه های قابل طرح در این جا این است که یا مشکل از سیم برق و پریز است و یا اینکه منبع تغذیه مانیتور مشکل دارد. برای اطمینان مانیتور را با استفاده از یک پریز برق و سیم سالم امتحان کنید.

در صورتی که باز هم مانیتور روشن نشود، احتمالاً منبع تغذیه آن ایراد دارد. در این شرایط یا کل منبع تغذیه از بین رفته و یا اینکه یکی از خازن های آن سوخته است. روشن نشدن دستگاه از مشکلات مانیتور ایسوس است. در اغلب مواقع، نوسانات شدید برقی به پاور دستگاه آسیب وارد کرده و در روشن شدن آن اختلال ایجاد می کند.

تصویر نداشتن مانیتور

زمانی که چراغ مانیتور روشن باشد ولی هیچ تصویری از آن نمایش داده نمی شود، نشان دهنده یک مشکل اساسی در آن است. این مشکل در بیشتر مواقع به دلیل خرابی مین برد اتفاق می افتد. در واقع زمانی که مانیتور روشن است، نمی تواند ورودی تصویر را بگیرد. البته قطع شدن سوکت ها نیز ممکن است باعث نداشتن تصویر در مانیتور شود.

عامل بدتر می تواند خرابی پنل باشد. خرابی پنل از مشکلات مانیتور ایسوس است که در صورت خرابی، هزینه زیادی روی دست کاربر می گذارد. اگر مانیتورتان تصویر دارد ولی تصویر بی کیفیت بوده و به صورت خط خطی یا به مربع‌های رنگارنگ نشان داده می شود، ممکن است مشکل مربوط به برد AV باشد. در صورت خرابی این برد باید آن را تعویض کرد.

خرابی کلیدها می تواند از مشکلات مانیتور ایسوس باشد

از کار افتادن دکمه های مانیتور می تواند دلایل متعددی داشته باشد. اگر با این مشکل مواجه شدید ابتدا آن را با اسپری مخصوص تمیز کنید. درصورتی که مشکل برطرف نشد، به احتمال زیاد کلیدها و یا مدار کلید، از کار افتاده است. جهت تشخیص خرابی کلیدهای مانیتور ایسوس بهترین راه این است که آن را به کارشناس واحد تعمیرات نمایندگی ایسوس نشان دهید.

نمایندگی تعمیر مانیتور ایسوس

چنانچه برای مانیتور شما اشکالی پیش آمده و در استفاده از آن به مشکل برخوده اید، نگران نباشید. مرکز تعمیرات مانیتور ایسوس هر روز هفته آمادگی خدمت رسانی به شما عزیزان را دارد. در این مرکز کادری مجرب و متخصص با استفاده از جدیدترین تجهیزات روز دنیا، تعمیر انواع مانیتور را انجام می دهند. مانیتور از جمله دستگاه های ظریف و آسیب پذیر می باشد که همواره در معرض خرابی های مختلفی قرار دارد. از سوی دیگر، تعمیر آن نیز نیازمند تخصص و ابزارهای ویژه ای است. نمایندگی تعمیرات ایسوس با داشتن این ویژگی ها، توانسته است خدمات با کیفیت و مطلوبی به مشتریان ارائه دهد.

مرکز تعمیرات تخصصی مانیتور ایسوس

ارائه خدمات تخصصی تعمیر صفحه نمایش کامپیوتر های ایسوس ، تعمیر LED ایسوس و تعویض  LCD و LED ایسوس ( مانیتور ایسوس) ، تست کامل قطعات الکترونیکی و در صورت لزوم تعویض آنها ( مقاومت ها / خازن ها / دیود ها / ترانزیستور ها / فت  ها و … )تست کامل LCD و LED جهت جلوگیری از سوختگی پیکسل ، ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات مختلف High Voltage و …
تست کامل فرکانس های مختلف و ولتاژگیری از کلیه قطعات الکتریکی جهت اطمینان از تقسیم جریان صحیح و رفع اشکالات

واحد تعمیرات مانیتور ایسوس

برخی از مدل های مانیتور ایسوس :

۴K & WQHD

PA279Q

True Color, Absolute Fidelity:  Professional 27” Pre-calibrated AH-IPS  ۱۶:۹ ۲۵۶۰ x 1440 WQHD LED-backlit Monitor

Professional

PQ321Q

An Experience Only 4K Can Deliver: Professional 31.5” ۴K UHD monitor with 3840 x 2160 resolution

۳D & Gaming

VG278HR

Ignite the Action with NVIDIA® ۳D Vision™ ۲ glasses, 3D LightBoost™, and a 144Hz rapid refresh rate

Portable

MB168B+

Two Screens Are Better Than One:
FUll HD Portable USB-powered monitor

Rate this post