اشتراک گذاری

تعمیرات مانیتور ایسوس

تعمیرات مانیتور ایسوس ، با پیشرفته ترین تجهیزات و ابزارآلات تعمیر روز دنیا توسط کادر فنی فعال در واحد تعمیرات مانیتور ایسوس انجام می گردد . هدف  نمایندگی ایسوس ارائه ی خدمات با کیفیت برای رفع ایرادات و اشکالات پیش آمده در دستگاه کاربران محترم می باشد . مهندسین و تکنسین های مرکز تعمیرات مانیتور ایسوس از میان برترین متخصصین تعمیرات مانیتور انتخاب شده اند. لازم به ذکر است ، کادر فنی این مجموعه طی سال در دوره های آموزشی معتبر زیر نظر اساتید حاذق شرکت می کنند . از این رو کارشناسان این مرکز همواره از دانشی به روز برخوردارند .

جهت جلوگیری از آسیب به بخش های مختلف مانیتور باید پروسه ی تعمیر با رعایت اصول ترمیم دستگاه با بهترین کیفیت بازیابی و بازسازی گردد . کارشناسان تعمیرات مانیتور ایسوس تاکید دارند ، چنانچه کاربران بدون توجه به اعتبار مرکز تعمیر نسبت به دریافت خدمات اقدام نماید موجبات خسارت به دستگاه خود را فراهم کرده اند . دلیل این امر بکارگیری تکنسین های غیر حرفه ای در این مراکز می باشد . مرکز تعمیرات مانیتور ایسوس همواره این نکته را به کاربران گوشزد می کند که با بروز هرگونه ایراد در دستگاه فورا به مرکزهای رسمی و معتبر تعمیر مراجعه نمایند .

تعمیر مانیتور ایسوس در محل

خدمات تخصصی تعمیر مانیتور ایسوس

  •  ارائه خدمات تخصصی تعمیرات صفحه نمایش کامپیوتر های ایسوس ،
  • تعمیرات LED ایسوس و تعویض LCD و LED ایسوس ( مانیتور ایسوس)
  • تست کامل قطعات الکترونیکی و در صورت لزوم تعویض آنها ( مقاومت ها / خازن ها / دیود ها / ترانزیستور ها / فت ها و … )
  • تست کامل LCD و LED جهت جلوگیری از سوختگی پیکسل ، ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات مختلف High Voltage و …
  • تست کامل فرکانس های مختلف و ولتاژگیری از کلیه قطعات الکتریکی جهت اطمینان از تقسیم جریان صحیح و رفع اشکالات
تعمیرات مانیتور ایسوس

مشخصات واحد تعمیرات مانیتور ایسوس

نمایندگی ایسوس سرویس ،  جهت کسب رضایت مشتریان و در راستای تحقق هدف ارائه ی بهترین خدمات فعالیت خود را بر اساس استفاده از مدرن ترین و درجه یک ترین تجهیزات انجام می دهد . لازم به ذکر است ، این ابزارآلات تعمیر توسط مجرب ترین کارشناسان فراهم و خریداری شده اند . خاطرنشان می سازیم ، مرکز تعمیرات مانیتور ایسوس با ورود ابزارآلات مدرن سعی در خریداری و مجهز کردن کارگاه های فنی خود به تجهیزات درجه یک دارد .

از این رو کارشناسان این مرکز با ارائه ی جدیدترین تجهیزات ، بهترین خدمات تعمیر را ارائه می نمایند .همانطور که می دانید تعمیر مانیتور نیاز به بکارگیری تکنولوژی مدرن دارد . از این رو تجهیزات این مرکز کاملا به روز می باشد . به گونه ای که جهت تعمیرات هر محصول کارگاهی به همراه تجهیزات و امکانات مورد نیاز جهت تعمیرات محصول مورد نظر در نظر گرفته ایم.

مرکز فوق تخصصی تعمیرات مانیتور ایسوس ، مجهز به کلیه لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای تعمیرات تخصصی مانیتور ، آمادگی کامل خود را جهت خدمات تخصصی تعمیرات مانیتور ایسوس در تمامی زمینه های را ارائه می دهد.

برخی از مدل های مانیتور ایسوس

۴K & WQHD

PA279Q

True Color, Absolute Fidelity: Professional 27” Pre-calibrated AH-IPS 16:9 2560 x 1440 WQHD LED-backlit Monitor

Professional

PQ321Q

An Experience Only 4K Can Deliver: Professional 31.5” ۴K UHD monitor with 3840 x 2160 resolution

۳D & Gaming

VG278HR

Ignite the Action with NVIDIA® ۳D Vision™ ۲ glasses, 3D LightBoost™, and a 144Hz rapid refresh rate

Portable

MB168B+

Two Screens Are Better Than One:
FUll HD Portable USB-powered monitor

نمایندگی ایسوس و واحدهای تعمیرات ایسوس

نمایندگی ایسوس واحدهای تعمیرات ایسوس ،را جهت تعمیر محصولات مختلف در نظر گرفته است. واحدها یا کارگاه های تعمیرات ایسوس عبارتند از واحدهایی که خدمات تخصصی تعمیرات هریک از محصولات ایسوس را به عهده دارند. تعمیرات مانیتور ایسوس در این مرکز به دست متخصصانی انجام می پذیرد که ترفندهای تعمیر را متناسب با ساختار و نوع مانیتور بر می گزینند و با عیب یابی صحیح دستگاه، بهترین راهکار جهت رفع عیوب ایجاد شده در آن را به کار می برند.

کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات مانیتور ایسوس به دلیل آنالیز و واکاوی تعداد بی شماری از این دستگاه ها بر ویژگی های فنی و نرم افزاری این محصول مسلط بوده و قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در آن هستند. جهت آشنایی با دیگر واحدهای تعمیرات ایسوس روی لینک مربوط به واحد مورد نظر کلیک نمایید.

اخبار مانیتور ایسوس و دیگر اخبار ایسوس

اخبار مانیتور ایسوس در این قسمت به اطلاع کاربران گرامی خواهد رسید. تعمیرات مانیتور ایسوس در این مرکز به دست مهندسانی انجام می‌پذیرد که به دلیل حضور در دوره‌های آموزشی–تخصصی تعمیر با جدیدترین متدهای روز دنیا آشنا گشته‌ و توانایی رفع تمامی عیوب و اشکالات سخت‌‌افزاری و نرم‌افزاری ایجاد شده در مانیتورهای ایسوس را دارند. شما کاربران گرامی می توانید در صورت بروز هرگونه نقص در بدنه و یا حتی خرابی بخشی از آن، با مرکز تعمیرات مانتیور ایسوس تماس بگیرید و از مشاوره و راهنمایی مهندسان و متخصصان نمایندگی شارپ در زمینه تعمیر و اصلاح دستگاه خود بهره‌ ببرید. در صورت علاقه به رویدادهای این حوزه می توانید اخبار مانیتور ایسوس و دیگر خبرها را از طریق کلیک برروی لینک پیگیری نمایید.

مقالات مانیتور ایسوس و دیگر مقالات ایسوس

مقالات مانیتور ایسوس جهت بهره مندی آن دسته از تعمیرکاران ایسوس و یا علاقه مندان هزینه بالای خرید در برخی از محصولات ایسر سبب گشته تا در مرکز تعمیرات ایسر تمامی امکانات جهت بهبود دستگاه معیوب به کار گرفته شود و از تحمیل هزینه های جانبی به صاحب دستگاه پیشگیری گردد. کارشناسان این مرکز به دلیل بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر و حضور در دوره های تخصصی-آموزشی قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالاتی هستند که به هر دلیل در محصولات ایسر ایجاد شده اند. صبر و حوصله کارشناسان مرکز تعمیرات ایسر در حین کار و ارائه‌ راهنمایی ‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از جمله دلایل موفقیت مرکز تعمیرات ایسر در حیطه خدمات ‌رسانی بوده‌ اند. شما کاربران گرامی می توانید بخشی از اطلاعات مورد نیاز خویش را با مراجعه به بخش زیر و دریافت مقالات تعمیرگاه تخصصی ایسر کسب نمایید.

انواع مانیتور ایسوس و دیگر محصولات ایسوس

در این بخش برآنیم تا شما را با ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری انواع مانیتورهای شارپ و دیگر محصولات این برند آشنا سازیم. کارشناسان ما در مرکز تعمیرات مانیتور شارپ با واکاوی انواع دستگاه های این برند ویژگی های کلی و اختصاصی هر یک از آنها را استخراج نموده و از طریق فضای ذیل با شما به اشتراک می گذارند. جهت دریافت ویژگی های انواع مانیتورهای ایسوس و دیگر محصولات  ایسوس به بخش زیر مراجعه نمایید.

سوالات متداول تعمیرات ایسوس

سوالات متداول تعمیرات ایسوس شامل پرسش های پرتکرار کاربران و همچنین سوالاتی است که کاربرد بیشتری برای مخاطب دارد .  اشکالات ابتدایی ایجاد شده در دستگاه توسط کاربران مبتدی نیز قابل رفع است و کاربر می تواند با مطالعه و آگاهی عکس العمل صحیح داشته و آن را برطرف سازد. لیکن اشکالات پیچیده نیازمند حضور کارشناسان و مهندسانی است که تجهیزات تخصصی مرتبط با عیب یابی و تعمیر را در اختیار داشته باشند و بتوانند با ترفندهای تخصصی اشکالات مذبور را رفع سازند.

 کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات ایسوس آمادگی ارائه خدمات در سطوح مختلف را دارند. تمامی پرسش های شما توسط مخاطبین پاسخ داده خواهد شد.  شما کاربران گرامی می توانید پرسش ها و ابهامات خویش را از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما در میان بگذارید و تخصصی ترین پاسخ ها و راهنمایی های مورد نیاز را دریافت دارید. سوالات متداول تعمیرات مانیتور ایسوس نیز در بخش زیر پاسخ داده خواهد شد.

2/5(2 امتیاز)