اشتراک گذاری

تعمیرات مانیتور ایسوس

تعمیرات مانیتور ایسوس ، با پیشرفته ترین تجهیزات و ابزارآلات تعمیر روز دنیا توسط کادر فنی فعال در واحد تعمیرات مانیتور ایسوس انجام می گردد . هدف  نمایندگی ایسوس ارائه ی خدمات با کیفیت برای رفع ایرادات و اشکالات پیش آمده در دستگاه کاربران محترم می باشد . مهندسین و تکنسین های مرکز تعمیرات مانیتور ایسوس از میان برترین متخصصین تعمیرات مانیتور انتخاب شده اند. لازم به ذکر است ، کادر فنی این مجموعه طی سال در دوره های آموزشی معتبر زیر نظر اساتید حاذق شرکت می کنند . از این رو کارشناسان این مرکز همواره از دانشی به روز برخوردارند. شما می توانید با تماس با شماره های 54114-021 و 62948-021، از نحوه ارائه خدمات مطلع شوید.

جهت جلوگیری از آسیب به بخش های مختلف مانیتور باید پروسه تعمیر با رعایت اصول ترمیم دستگاه با بهترین کیفیت بازیابی و بازسازی گردد . کارشناسان تعمیرات مانیتور ایسوس تاکید دارند ، چنانچه کاربران بدون توجه به اعتبار مرکز تعمیر نسبت به دریافت خدمات اقدام نماید موجبات خسارت به دستگاه خود را فراهم کرده اند . دلیل این امر بکارگیری تکنسین های غیر حرفه ای در این مراکز می باشد . مرکز تعمیرات مانیتور ایسوس همواره این نکته را به کاربران گوشزد می کند که با بروز هرگونه ایراد در دستگاه فورا به مرکزهای رسمی و معتبر تعمیر مراجعه نمایند .

تعمیرات مانیتور ایسوس

تعمیر مانیتور ایسوس در تهران

در تهران، شهر پر جمعیت و کلان شهر ایران، خدمات تعمیر مانیتور ایسوس بسیار راحت و در دسترس است. شما می‌توانید با مراجعه به مرکز تعمیرات مانیتور ایسوس، مانیتور ایسوس خود را تعمیر کنید. این شهر میزبان تعداد زیادی از متخصصان ماهر و مجرب در زمینه تعمیرات مانیتورهای ایسوس است که با استفاده از قطعات اصلی و تجهیزات مورد نیاز، مشکلات فنی شما را به بهترین روش برطرف خواهند کرد.

تعمیر مانیتور ایسوس در کرج

در شهر کرج، که یکی از بهترین و پررونق‌ترین شهرهای استان البرز است، نیز می‌توانید خدمات تعمیر مانیتور ایسوس را به سهولت دریافت نمایید. با مراجعه به نمایندگی تعمیر مانیتور ایسوس در کرج از خدمات تخصصی و مشاوره رایگان بهره مند خواهید شد. مانیتور ایسوس خود را به دست تعمیرکاران حرفه‌ای و با تجربه ما در کرج بسپارید.

تعمیر مانیتور ایسوس در شهرستان‌ها

در شهرستان‌ها، ممکن است گزینه‌های تعمیر مانیتور ایسوس کمتری نسبت به شهرهای بزرگ در دسترس باشند. با این حال، می‌توانید دستگاه خود را جهت تعمیرات به شعبه ی مرکزی ما در تهران ستارخان یا امیر آباد ارسال نمایید. همچنین می توانید با یک تماس از دریافت مشاوره و خدمات پشتیبانی ایسوس بهره مند شوید.

مشکلات متدوال مانیتور ایسوس

مانتیورها از متداول‌ترین دستگاه های خروجی هستند که از آنها برای نمایش اطلاعات استفاده می‌شود. در این مطلب قصد داریم درمورد رفع مشکلات مانیتور ایسوس را بررسی کنیم. مرکز سخت افزار ایران به عنوان ارائه دهنده خدمات تخصصی تعمیر مانیتور، ایرادات مانیتور و شیوه های رفع آنها را جهت استفاده شما عزیزان در این قسمت قرار داده است. با مطالعه این مقاله شما با این اشکالات آشنا شده و در صورت مشاهده آنها قادر به اتخاذ تصمیم مناسب هستید. به طور کلی مانیتورها از جمله دستگاه های پرکاربرد در زندگی دیجیتالی امروزی هستند.

هر یک از ما ممکن است یک یا چند دستگاه مانیتور یا صفحه نمایش در منزل و یا محیط کار داشته باشیم. بی شک این وسایل نیز همانند دیگر لوازم الکترونیکی در معرض خرابی و بروز مشکلات مختلف قرار دارند. از این رو بهتر است قبل از هرچیز با واقعیت آسیب پذیری مانیتورها کنار بیایید و خود را برای تعمیر آنها آماده کنید. البته خرابی صفحه نمایش به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر شما شیوه استفاده صحیح از مانیتور را بلد باشید و در نگهداری مناسب از آن تلاش کنید، قطعاً سال های بیشتری می توانید از مانیتور خود بهره برداری کنید. در ادامه مطلب شایع ترین ایرادات مانیتور ایسوس را بررسی می کنیم.

روشن نشدن از مشکلات مانیتور ایسوس است

ممکن است برای شما پیش آمده باشد که کلید پاور مانیتور را زده باشید اما روشن نشود. در این شرایط چراغ مانیتور نیز خاموش است. فرضیه های قابل طرح در این جا این است که یا مشکل از سیم برق و پریز است و یا اینکه منبع تغذیه مانیتور مشکل دارد. برای اطمینان مانیتور را با استفاده از یک پریز برق و سیم سالم امتحان کنید.

در صورتی که باز هم مانیتور روشن نشود، احتمالاً منبع تغذیه آن ایراد دارد. در این شرایط یا کل منبع تغذیه از بین رفته و یا اینکه یکی از خازن های آن سوخته است. روشن نشدن دستگاه از مشکلات مانیتور ایسوس است. در اغلب مواقع، نوسانات شدید برقی به پاور دستگاه آسیب وارد کرده و در روشن شدن آن اختلال ایجاد می کند.

تصویر نداشتن مانیتور

زمانی که چراغ مانیتور روشن باشد ولی هیچ تصویری از آن نمایش داده نمی شود، نشان دهنده یک مشکل اساسی در آن است. این مشکل در بیشتر مواقع به دلیل خرابی مین برد اتفاق می افتد. در واقع زمانی که مانیتور روشن است، نمی تواند ورودی تصویر را بگیرد. البته قطع شدن سوکت ها نیز ممکن است باعث نداشتن تصویر در مانیتور شود.

عامل بدتر می تواند خرابی پنل باشد. خرابی پنل از مشکلات مانیتور ایسوس است که در صورت خرابی، هزینه زیادی روی دست کاربر می گذارد. اگر مانیتورتان تصویر دارد ولی تصویر بی کیفیت بوده و به صورت خط خطی یا به مربع‌های رنگارنگ نشان داده می شود، ممکن است مشکل مربوط به برد AV باشد. در صورت خرابی این برد باید آن را تعویض کرد.

خرابی کلیدها می تواند از مشکلات مانیتور ایسوس باشد

از کار افتادن دکمه های مانیتور می تواند دلایل متعددی داشته باشد. اگر با این مشکل مواجه شدید ابتدا آن را با اسپری مخصوص تمیز کنید. درصورتی که مشکل برطرف نشد، به احتمال زیاد کلیدها و یا مدار کلید، از کار افتاده است. جهت تشخیص خرابی کلیدهای مانیتور ایسوس بهترین راه این است که آن را به کارشناس واحد تعمیرات نمایندگی ایسوس نشان دهید.

قطع و وصل شدن تصویر مانیتور ایسوس

این مشکل معمولا به دلیل اتصال نادرست کابل‌ها بین کیس و مانیتور رخ می‌دهد. ابتدا مطمئن شوید که کابل‌ها به درستی و به‌طور محکم متصل شده باشند. در صورت درست بودن اتصالات، ممکن است خطا در درایورهای گرافیکی باشد که نیازمند به‌روزرسانی یا نصب مجدد درایورها است.

وجود خطوط و رنگ‌های غیر معمول روی تصویر مانیتور

وجود خطوط روی مانیتور نشان مشکلاتی در پنل ال سی دی مانیتور است. مسئله می‌تواند ناشی از خرابی یک یا چند پیکسل، کابل‌های متصل شده، یا حتی اتصالات داخلی مانیتور باشد. برای رفع این مشکل، می‌توانید از تنظیمات مانیتور استفاده کنید و در صورت بروز مشکل پایدار، ممکن است پنل آسیب سخت افزاری دیده باشد و لازم است برای تعمیر مانیتور ایسوس اقدام نمایید.

تعمیر قطعات مانیتور ایسوس

برای تعمیر قطعات مانیتور ایسوس، بهتر است به یک مرکز خدمات تعمیراتی متخصص مراجعه کنید. نمایندگی تعمیرات مانیتور ایسوس می‌تواند به شما در تعمیر قطعاتی مانند برد، تغذیه (پاور)، ال سی دی و قاب مانیتور ایسوس کمک کند. تکنسین‌های ما با تجهیزات و دانش فنی لازم، مشکلات مانیتور شما را تشخیص داده و تعمیر صحیح را انجام خواهند داد.

تعمیر پاور مانیتور ایسوس

در صورتی که مانیتور شما به درستی روشن نمی‌شود یا به طور پیوسته خاموش و روشن می‌شود، ممکن است مشکلی در پاور مانیتور وجود داشته باشد. بهتر است رفع این مشکل  را به تکنسین های ما بسپارید تا پاور مانیتور ایسوس را تعمیر یا تعویض نموده  و مشکل را برطرف کنند.

تعمیر و تعویض ال سی دی مانیتور ایسوس

در صورتی که مشکل قطعی کامل یا خطوط و رنگ‌های غیر عادی در تصویر مانیتور دیده می‌شود، ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض ال سی دی مانیتور ایسوس باشد. لطفاً به یک مرکز خدمات تعمیراتی معتبر مراجعه کنید تا تخصص و تجهیزات لازم برای این عملیات را داشته باشد.

تعمیر قاب مانیتور ایسوس

در صورت وجود خط و یا سایر آسیب‌ها در قاب مانیتور ایسوس، می‌توانید به نمایندگی تعمیر مانیتور ایسوس مراجعه کنید تا قاب مانیتور تعمیر یا تعویض شود. در صورتی که تنها فقط ظاهر مانیتور برای شما مهم است، نصب یک عنوان قاب یا چسب صنعتی هم ممکن است مشکل را حل کند.

تعمیر برد مانیتور ایسوس

برد مانیتورایسوس ممکن است به دلایل مختلفی خراب شود، مانند آسیب فیزیکی، نوسانات برق، رطوبت، گرمای زیاد، قطعات سوخته و غیره. تعمیر برد مانیتور نیاز به دانش و تجهیزات فنی مناسب دارد و بهتر است توسط تعمیرکاران حرفه ای انجام شود.

خدمات تخصصی تعمیر مانیتور ایسوس

  •  ارائه خدمات تخصصی تعمیرات صفحه نمایش کامپیوتر های ایسوس
  • تعمیرات LED ایسوس و تعویض LCD و LED ایسوس ( مانیتور ایسوس)
  • تست کامل قطعات الکترونیکی و در صورت لزوم تعویض آنها ( مقاومت ها / خازن ها / دیود ها / ترانزیستور ها / فت ها و … )
  • تست کامل LCD و LED جهت جلوگیری از سوختگی پیکسل ، ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات مختلف High Voltage و …
  • تست کامل فرکانس های مختلف و ولتاژگیری از کلیه قطعات الکتریکی جهت اطمینان از تقسیم جریان صحیح و رفع اشکالات

مشخصات واحد تعمیرات مانیتور ایسوس

نمایندگی ایسوس سرویس ،  جهت کسب رضایت مشتریان و در راستای تحقق هدف ارائه ی بهترین خدمات فعالیت خود را بر اساس استفاده از مدرن ترین و درجه یک ترین تجهیزات انجام می دهد . لازم به ذکر است ، این ابزارآلات تعمیر توسط مجرب ترین کارشناسان فراهم و خریداری شده اند . خاطرنشان می سازیم ، مرکز تعمیرات مانیتور ایسوس با ورود ابزارآلات مدرن سعی در خریداری و مجهز کردن کارگاه های فنی خود به تجهیزات درجه یک دارد .

از این رو کارشناسان این مرکز با ارائه ی جدیدترین تجهیزات ، بهترین خدمات تعمیر را ارائه می نمایند .همانطور که می دانید تعمیر مانیتور نیاز به بکارگیری تکنولوژی مدرن دارد . از این رو تجهیزات این مرکز کاملا به روز می باشد . به گونه ای که جهت تعمیرات هر محصول کارگاهی به همراه تجهیزات و امکانات مورد نیاز جهت تعمیرات محصول مورد نظر در نظر گرفته ایم. مرکز فوق تخصصی تعمیرات مانیتور ایسوس ، مجهز به کلیه لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای تعمیرات تخصصی مانیتور ، آمادگی کامل خود را جهت خدمات تخصصی تعمیرات مانیتور ایسوس در تمامی زمینه های را ارائه می دهد.

برخی از مدل های مانیتور ایسوس

  • کیفیت ۴K & WQHD : مانیتور PA279Q ایسوس
  • کاربری Professional : مدل PQ321Q
  • مانیتور سه بعدی و گیمینگ : مدل VG278HR
  • مانیتور قابل حمل : مدل MB168B+

سوالات متداول تعمیر مانیتور ایسوس

چرا تصویر مانیتور قطع و وصل می‌شود؟

این مشکل می‌تواند به چند علت مختلف رخ دهد. اولین چیزی که باید بررسی شود، اتصال کابل‌ها بین کامپیوتر و مانیتور است. ممکن است کابل‌ها و یا پورت‌های اتصال دچار خرابی یا عدم اتصال شده باشند. همچنین، مشکل می‌تواند به دلیل درایورهای گرافیکی ، مشکلات سخت‌افزاری در برد مانیتور یا اشکال در منبع تغذیه مرتبط باشد.

آیا امکان تعویض صفحه نمایش شکسته مانیتور وجود دارد؟

بله، در برخی موارد، امکان تعویض صفحه نمایش شکسته وجود دارد. اما برای تعویض صفحه نمایش، باید صفحه نمایش مورد نظر متناسب با مانیتور شما باشد. در بعضی از مدل‌ها، صفحه نمایش بصورت جداگانه قابل تعویض نیست و باید تمام مانیتور را تعویض کنید. بنابراین، در صورت لزوم، بهترین راه حل این است که با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات مانیتور ایسوس تماس بگیرید.

چرا رنگ‌های تصویر مانیتور ایسوس بهم ریخته است؟

دلایل مختلفی می‌تواند باعث بهم ریختگی رنگ‌های تصویر مانیتور ایسوس شود. این مشکل معمولا به خاطر مشکلات در پنل ال سی دی مانیتور نظیر خرابی یک یا چند پیکسل، کابل‌های متصل شده و یا مشکل در اتصالات داخلی مانیتور ایسوس رخ می‌دهد. همچنین، به دلیل تنظیمات نادرست رنگ در تنظیمات مانیتور نیز ممکن است بهم ریختگی رنگ‌ها را تجربه کنید. برای رفع این مشکلات، می‌توانید به تنظیمات مانیتور مراجعه کرده و در صورت برطرف نشدن مشکل، به یک مرکز خدمات تعمیراتی مراجعه کنید.

نمایندگی ایسوس و واحدهای تعمیرات ایسوس

نمایندگی ایسوس واحدهای تعمیرات ایسوس ،را جهت تعمیر محصولات مختلف در نظر گرفته است. واحدها یا کارگاه های تعمیرات ایسوس عبارتند از واحدهایی که خدمات تخصصی تعمیرات هریک از محصولات ایسوس را به عهده دارند. تعمیرات مانیتور ایسوس در این مرکز به دست متخصصانی انجام می پذیرد که ترفندهای تعمیر را متناسب با ساختار و نوع مانیتور بر می گزینند و با عیب یابی صحیح دستگاه، بهترین راهکار جهت رفع عیوب ایجاد شده در آن را به کار می برند.

کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات مانیتور ایسوس به دلیل آنالیز و واکاوی تعداد بی شماری از این دستگاه ها بر ویژگی های فنی و نرم افزاری این محصول مسلط بوده و قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در آن هستند. جهت آشنایی با دیگر واحدهای تعمیرات ایسوس روی لینک مربوط به واحد مورد نظر کلیک نمایید.

اخبار مانیتور ایسوس و دیگر اخبار ایسوس

اخبار مانیتور ایسوس در این قسمت به اطلاع کاربران گرامی خواهد رسید. تعمیرات مانیتور ایسوس در این مرکز به دست مهندسانی انجام می‌پذیرد که به دلیل حضور در دوره‌های آموزشی–تخصصی تعمیر با جدیدترین متدهای روز دنیا آشنا گشته‌ و توانایی رفع تمامی عیوب و اشکالات سخت‌‌افزاری و نرم‌افزاری ایجاد شده در مانیتورهای ایسوس را دارند. شما کاربران گرامی می توانید در صورت بروز هرگونه نقص در بدنه و یا حتی خرابی بخشی از آن، با مرکز تعمیرات مانتیور ایسوس تماس بگیرید و از مشاوره و راهنمایی مهندسان و متخصصان نمایندگی شارپ در زمینه تعمیر و اصلاح دستگاه خود بهره‌ ببرید. در صورت علاقه به رویدادهای این حوزه می توانید اخبار مانیتور ایسوس و دیگر خبرها را از طریق کلیک برروی لینک پیگیری نمایید.

مقالات مانیتور ایسوس و دیگر مقالات ایسوس

مقالات مانیتور ایسوس جهت بهره مندی آن دسته از تعمیرکاران ایسوس و یا علاقه مندان هزینه بالای خرید در برخی از محصولات ایسر سبب گشته تا در مرکز تعمیرات ایسر تمامی امکانات جهت بهبود دستگاه معیوب به کار گرفته شود و از تحمیل هزینه های جانبی به صاحب دستگاه پیشگیری گردد. کارشناسان این مرکز به دلیل بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر و حضور در دوره های تخصصی-آموزشی قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالاتی هستند که به هر دلیل در محصولات ایسر ایجاد شده اند. صبر و حوصله کارشناسان مرکز تعمیرات ایسر در حین کار و ارائه‌ راهنمایی ‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از جمله دلایل موفقیت مرکز تعمیرات ایسر در حیطه خدمات ‌رسانی بوده‌ اند. شما کاربران گرامی می توانید بخشی از اطلاعات مورد نیاز خویش را با مراجعه به بخش زیر و دریافت مقالات تعمیرگاه تخصصی ایسر کسب نمایید.

انواع مانیتور ایسوس و دیگر محصولات ایسوس

در این بخش برآنیم تا شما را با ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری انواع مانیتورهای شارپ و دیگر محصولات این برند آشنا سازیم. کارشناسان ما در مرکز تعمیرات مانیتور شارپ با واکاوی انواع دستگاه های این برند ویژگی های کلی و اختصاصی هر یک از آنها را استخراج نموده و از طریق فضای ذیل با شما به اشتراک می گذارند. جهت دریافت ویژگی های انواع مانیتورهای ایسوس و دیگر محصولات ایسوس به بخش زیر مراجعه نمایید.

سوالات متداول تعمیرات ایسوس

سوالات متداول تعمیرات ایسوس شامل پرسش های پرتکرار کاربران و همچنین سوالاتی است که کاربرد بیشتری برای مخاطب دارد . اشکالات ابتدایی ایجاد شده در دستگاه توسط کاربران مبتدی نیز قابل رفع است و کاربر می تواند با مطالعه و آگاهی عکس العمل صحیح داشته و آن را برطرف سازد. لیکن اشکالات پیچیده نیازمند حضور کارشناسان و مهندسانی است که تجهیزات تخصصی مرتبط با عیب یابی و تعمیر را در اختیار داشته باشند و بتوانند با ترفندهای تخصصی اشکالات مذبور را رفع سازند.

 کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات ایسوس آمادگی ارائه خدمات در سطوح مختلف را دارند. تمامی پرسش های شما توسط مخاطبین پاسخ داده خواهد شد.  شما کاربران گرامی می توانید پرسش ها و ابهامات خویش را از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما در میان بگذارید و تخصصی ترین پاسخ ها و راهنمایی های مورد نیاز را دریافت دارید. سوالات متداول تعمیرات مانیتور ایسوس نیز در بخش زیر پاسخ داده خواهد شد.

3.7/5(6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed