درباره نمایندگی رسمی ایسوس

نمایندگی‌ رسمی ایسوس، خدمات تخصصی تعمیر ، ترمیم و بازیابی محصولات ایسوس را به کاربران گرامی در تهران و شهرستان ها ارائه می نماید. این مرکز پیشرفته‌ترین امکانات روز دنیا را در اختیار متخصصان خود قرار داده‌است  تا با ارائه برترین و باکیفیت‌ترین محصولات و خدمات پس از فروش ، رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود را کسب کنند.

کارشناسان نمایندگی ایسوس ، به تمام قطعات سخت افزاری و نرم افزاری محصولات این شرکت مسلط بوده و در صورت نیاز با مهارت‌های فوق‌تخصصی خود دستگاه‌های ایسوس را به همان شکل اولیه تعمیر و بازسازی خواهند کرد. لازم به ذکر است تمامی خدمات نمایندگی ایسوس همراه با گارانتی می باشد.

توصیه می نماییم که در صورت بروز نقص در هرکدام از انواع محصولات ایسوس، این محصولات را تنها به نمایندگی‌‌ رسمی ایسوس بسپارید و از تعمیر آن‌ها در مراکزی که دانش و آگاهی کافی نسبت به تعمیرات رسمی ایسوس ندارند، بپرهیزید. نمایندگی تعمیرات محصولات ایسوس توسط افراد غیر متخصص علاوه بر تحمیل هزینه‌های گزاف به شما و وارد کردن صدمات جبران ناپذیر به دستگاه، ممکن است امکان اصلاح و بازیابی آن را برای همیشه از میان ببرد.

در صورت بروز هر گونه مشکل در محصولات ایسوس با نمایندگی رسمی ایسوس تماس بگیرید و اطمینان داشته باشید که متخصصان مجرب نمایندگی‌ رسمی ایسوس با به کارگیری تمام تلاش و توان خود، دستگاه شما را در کمترین زمان ممکن، با کمترین هزینه، بدون نقص و به بهترین شکل به شما تحویل خواهند داد. لازم به ذکر نمایندگی ایسوس عضو رسمی اتحادیه فن آوران رایانه می باشد.

نمایندگی تعمیر و فروش محصولات ایسوس

نمایندگی رسمی ایسوس ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات فروش و تعمیر مرتبط با محصولات شرکتی است که در حال حاضر از یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده‌ی رایانه و تجهیزات جانبی در دنیا به شمار می‌آید. محصولات تولید شده در کمپانی Asus منحصر به رایانه نیست و مواردی چون تلفن همراه، رایانه جیبی، دیسک‌گردان‌های نوری، روتر ارتباط بی‌سیم، قطعات شبکه و دیگر ابزارهای جانبی مانند ابزار حکاکی بر روی دیسک و وب‌بین (وب‌کم) را شامل می‌گردد.

کاربران کلیه دستگاه‌های ایسوس می‌توانند در صورت نیاز به هر گونه سرویس سخت افزاری و یا نرم افزاری مرتبط با دستگاه خویش به نمایندگی رسمی Asus مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند. ناگفته پیداست که حضور در نمایندگی رسمی ایسوس و عدم مراجعه به مراکز غیرتخصصی و غیررسمی موجود در سطح شهر، ضامن کیفیت خدمات دریافتی خواهد بود. بی‌توجهی به این مسئله در حوزه تعمیرات ایسوس، ممکن است منجر به اعمال تعمیراتی غیرتخصصی بر روی دستگاه، خرابی دو چندان آن و در نتیجه غیرقابل تعمیر شدن آن گردد. بنابراین به کاربران کلیه محصولات ایسوس اکیداً توصیه می‌شود که جهت دریافت خدمات تخصصی مرتبط با دستگاه خویش صرفاً به یکی از مراکز مجاز و یا نمایندگی‌های رسمی ایسوس مراجعه نمایند.

نمایندگی ایسوس، یکه‌تاز کیفیت در خدمات

نمایندگی رسمی ایسوس ، با همکاری تیمی از خبره‌ترین و مجرب‌ترین کارشناسان، در تلاش است تا ارائه دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با بهسازی، ترمیم، تعمیر و تعویض قطعات مرتبط با دستگاه‌های ایسوس به متقاضیان باشد. بد نیست بدانید که تمامی دستگاه‌های تعمیر شده در نمایندگی ایسوس، پس از اتمام کار به بخش «تأیید نهایی» ارسال می‌گردند تا تعمیرات اِعمال شده به تأیید مهندسان این بخش برسد. مهندسان این بخش با تست عملکرد، ارسال دستگاه را به بخش «تحویل به مشتری» تأیید و یا رد می‌کنند.

پس از انجام تست‌های ابتدایی و تخصصی، در صورت عدمِ رضایت از عملکرد، دستگاه مجدداً با ذکر موارد نقص، به بخش تعمیر ارجاع داده می‌شود. در غیراینصورت، یعنی در صورت رضایت از عملکرد دستگاه، دستگاه به بخش «تحویل به مشتری» داده خواهد شد. استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات عیب‌یابی و تعمیر و همکاری با تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر سبب گشته تا نمایندگی ایسوس، یکه‌تاز عرضه کیفیت در خدمات تعمیر و البته فروش باشد. بهره مندی کارشناسان نمایندگی رسمی ایسوس از جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر سبب گشته است تا تعمیرات انجام شده به دست کارشناسان این مرکز، بالاترین نتیجه و بازدهی را داشته باشند و موفق به رفع همه‌جانبه‌ی کلیه عیوب و اشکالات پیش آمده در دستگاه‌های ایسوس گردند.

نمایندگی مرکزی ایسوس

خدمات نمایندگی رسمی ایسوس

 • تعمیر تجهیزات کامپیوتر ایسوس
 • تعمیر تجهیزات شبکه ایسوس
 • فروش محصولات ایسوس
 • فروش قطعات جانبی ایسوس
 • خدمات پس از فروش ایسوس
 • آموزش تعمیرات ایسوس
 • خدمات مشاوره و پشتیبانی
 • تعمیر محصولات ایسوس
 • تعمیر لپ تاپ ایسوس
 • تعمیر موبایل ایسوس
 • تعمیر مانیتور ایسوس
 • تعمیر آل این وان ایسوس
 • تعمیر تبلت ایسوس
 • تعمیر پروژکتور ایسوس

واحدهای تعمیرات ایسوس

تعمیرات ایسوس در واحدهای مجزا ، سرعت ، دقت و کیفیت در خدمات را به همراه داشته است.

سوالات متداول

سوالات متداول نگهداری و تعمیرات ایسوس

اخبار

جدیدترین اخبار نمایندگی رسمی ایسوس

مقالات

مقالات تخصصی و عمومی دنیای فن آوری