جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر پاور آل این وان ایسوس

یکی از خدمات تخصصی در بخش تعمیرات آل این وان نمایندگی ایسوس، تعمیر پاور است. پاور در محصولات الکترونیکی مختلف مانند لپ تاپ، کامپیوتر و کامپیوترهای چندکاره نقش مهمی دارد و در واقع منبع انرژی است و برق مورد نیاز سیستم را تامین می کند. عوامل متعددی می توانند موجب خرابی پاور شوند و عملکرد دستگاه را مختل کنند.

از آنجایی که این قطعه نقش حساسی دارد و تعمیر آن کاملا تخصصی است، تعمیر پاور آل این وان ایسوس و دیگر برندها باید در یک تعمیرگاه مجهز و توسط تکنسین های مجرب انجام شود. در این مقاله به معرفی خرابی های این قطعه و نحوه تعمیر پاور آل این وان asus می پردازیم. شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت درخواست تعمیر، به صورت شبانه روزی با نمایندگی تعمیرات کامپیوتر چندکاره در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

تعمیر پاور آل این وان ایسوس

هزینه تعمیر پاور آل این وان ایسوس

در خصوص این که برای تعمیر پاور کامپیوتر چند کاره ایسوس چه هزینه ای باید صرف شود، در درجه اول باید به میزان خرابی این قطعه و مشکلات آن توجه کرد. اگر پاور AIO مورد نظر با استفاده از روش های روتین قابل تعمیر باشد، قطعا هزینه تعمیر نیز پایین تر است.

در ادامه اگر برای رفع مشکل کامپیوتر بدون کیس ایسوس نیاز به تعویض پاور یا سایر قطعات مرتبط با آن باشد، قطعا باید هزینه بیشتری برای تعمیر پاور آل این وان ایسوس در نظر گرفت. نوع پاور مورد استفاده در کامیپوتر بدون کیس نیز در برآورد هزینه اهمیت دارد؛ چراکه پاورهای مورد استفاده در این دستگاه ها در مدل های مختلفی ساخته شده اند و باید برای تعمیر آنها، نوع پاور به کار رفته در سیستم را در نظر گرفت.

علائم و نشانه های خرابی پاور آل این وان ایسوس

اولین قدم برای تعمیر پاور آل این وان ایسوس تشخیص خرابی این قطعه و بررسی دلایل خرابی است. کارشناسان برای عیب یابی آل این وان معمولا از یک پاور سالم در دستگاه استفاده می کنند و اگر ببینند که با تعویض پاور، عملکرد AIO مورد نظر به حالت نرمال بر می گردد، مشخص می کنند که ایراد از پاور است. معمولا به دنبال خرابی پاور سیستم روشن نمی شود و یکی از دلایل روشن نشدن دستگاه های آل این وان را می توان خراب شدن منبع تغذیه آن در نظر گرفت.

علاوه بر این در صورتی که دستگاه دائما در حین کار خاموش می شود یا این که در زمان استفاده، کامپیوتر بدون کیس مورد نظر بیش از حد داغ می کند، می توان به خرابی پاور شک کرد. در روش دیگری برای عیب یابی پاور، این قطعه را باز کرده و عملکرد آن را روی یک دستگاه مشابه دیگر تست می کنند. از این طریق نیز می توان به سالم بودن یا نبودن پاور آل این وان پی برد. مواردی مانند نوسانات برقی و کم و زیاد شدن ولتاژ، استهلاک قطعه، استفاده از کابل برق یا پریزهای معیوب، وارد شدن ضربه به AIO و استفاده طولانی مدت از دستگاه و داغ شدن زیاد از حد آن می تواند به پاور کامپیوترهای چند کاره آسیب برساند.

تعویض پاور کامپیوتر بدون کیس ایسوس

بعد از این که مراحل عیب یابی به صورت دقیق توسط تکنسین های این دستگاه ها انجام شد، بعد از مشخص شدن این که مشکل کامپیوتر بدون کیس مورد نظر از پاور آن است، مراحل تعمیرات آغاز می شود. در درجه اول هدف تعمیرکار دستگاه، تعمیر پاور آل این وان ایسوس است. اما در مواردی که امکان تعمیرات پاور کامپیوتر چند کاره مورد نظر وجود نداشته باشد باید با استفاده از یک قطعه اصلی و سازگار با این دستگاه پاور آن را تعویض کرد.

 

برای تعویض پاور باید حتما به مدل آن توجه کرد و از یک مدل سازگار با سیستم مورد نظر استفاده کرد. علاوه بر این برای حفظ کیفیت و سلامت سایر قطعات مرتبط با پاور مانند مادربرد، استفاده از یک پاور اصلی و با کیفیت ضروری است. در مرکز سخت افزار ایران به عنوان نمایندگی آل این وان ایسوس، تمامی خدمات مرتبط با تعمیر این دستگاه ها، مانند تعمیر پورت آل این وان ایسوس با کیفیت بالا و به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود.

5/5(1 امتیاز)