اشتراک گذاری

تشخیص مدل کارت گرافیک به وسیله Run

تشخیص مدل کارت گرافیک به وسیله Run

چگونه می‌توان از مدل کارت گرافیک ایسوس به وسیله Run آگاه شد ؟

تشخیص مدل کارت گرافیک به وسیله Runبرای تشخیص مدل کارت گرافیک به وسیله Run ، ابتدا گزینه Start را باز کرده و Run را انتخاب کنید. در پنجره‌ای که برای شما گشوده می‌گردد با حروف کوچک یا بزرگ (تفاوتی ندارد که حروف کوچک یا بزرگ باشند) عبارت DXDIAG را تایپ نموده و OK را بزنید. با این‌کار پنجره‌ای برای شما باز می‌گردد که دارنده‌ی دو گزینه Yes و No می‌باشد.

از میان این دو گزینه می‌بایست No را انتخاب کنید. با انتخاب No پنجره‌ای به شکل زیر گشوده می‌گردد که تب‌های متعددی دارد. از میان این تب‌ها به تب Display رفته و در قسمت Device نام کارت گرافیک و شرکت سازنده را مشاهده کنید. (این امر در صورتی امکان‌پذیر است که کارت گرافیک شما نصب شده باشد و در صورتی‌که کارت گرافیک شما نصب نشده باشد در قسمت  Approx total memory عبارت n/a که مخفف Not Available می‌باشد، برای شما به نمایش درمی‌آید.

نمایندگی ایسوس و واحدهای تعمیرات ایسوس

در این مقاله به چگونگی  تشخیص مدل کارت گرافیک به وسیله Run پرداخیم. نمایندگی ایسوس  پیشگام در ارائه ی خدمات به مشتریان گرامی ، خدمات تخصصی تعمیر و فروش محصولات این کمپانی را به عهده دارد. متخصصین این مجموعه در بخش فروش به عرضه ی کالای اصل و اورجینال به مشتریان گرامی می پردازند و در بخش تعمیر، عهده دار تعمیر و ترمیم محصولات کمپانی ایسوس هستند. نمایندگی ایسوس در مرکز سخت افزار ایران، با هدف خدمات رسانی به مشتریان گرامی تاسیس شده و از برترین متخصصین کشور جهت تعمیروفروش محصولات ایسوس بهره گرفته است.

در این متن به معرفی خدمات نمایندگی ایسوس در بخش های مختلف می پردازیم. نمایندگی ایسوس یکی از مراکز رسمی موجود در کشور می‌باشد که بر اساس استانداردهای روز دنیا در دو حوزه‌ی مرتبط با تولیدات کمپانی ایسوس  فعالیت دارد. این مرکز از زمان ورود محصولات ایسوس به ایران، خدمات دهی به کاربران این محصولات را آغاز نموده است. تعمیرات ایسوس شامل تمامی محصولات ایسوس می باشد که به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می گردد. جهت آشنایی با خدماما در هریک از واحدهای تعمیرات ایسوس کلیک کنید.

جهت مطالعه ی سایر صفحات در بخش اخبار ، مقالات ، محصولات و سوالات متداول ما را همراهی نمایید.

Rate this post