اشتراک گذاری

معرفی لپ تاپ ایسوس F550L

متقاضیان دریافت سرویس‌های فروش، تعمیر، بهسازی، ترمیم، ارتقا و تعویض قطعات لپ تاپ ایسوس F550L می‌توانند به نمایندگی لپ تاپ ایسوس مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند. در مرکز خدمات لپ تاپ ایسوس تیمی از خبره‌ترین کارشناسان سخت افزاری و نرم افزاری این لپ تاپ حضور دارند تا خدمات مورد نیاز را به متقاضیان ارائه نمایند.

خدمات ارائه شده برای لپ تاپ ایسوس F550L منحصر به سرویسی خاص نیست و کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری این دستگاه نظیر تعویض قطعات عمومی نظیر تعویض صفحه نمایش، تعمیر و تعویض صفحه کلید لپ تاپ، تعمیر و تعویض تاچ پد، تعویض فن و …، تعمیر و تعویض قطعات تخصصی داخلی نظیر تعمیر مادربرد، تعمیر پردازنده، تعمیر فلت و ….، تعمیرات نرم افزاری ارتقا و بروزرسانی لپ تاپ، ریکاوری اطلاعات هارد لپ تاپ، رفع مشکلات نرم افزارهای متعدد و … را شامل می‌گردد. شایان ذکر است کلیه خدمات مرتبط با این دستگاه در نمایندگی ایسوس دارای ضمانت نامه معتبر است.

معرفی لپ تاپ ایسوس F550L

با خدمات ایسوس F550L آشنا شوید

واحد خدمات ایسوس F550L ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با این دستگاه به متقاضیان است. کاربرانی که شاهد بروز اشکال در قطعات این دستگاه و یا در بخش نرم افزاری آن شده‌اند می‌توانند به تکنسین های لپ تاپ ایسوس F550L مراجعه کرده و سرویس‌های مورد نیاز را دریافت نمایند. در بخش زیر برخی از سرویس‌های مرتبط با تعمیر لپ تاپ ایسوس F550L‌ شرح داده شده است.

بالا نیامدن ویندوز لپ تاپ ایسوس F550L

بالا نیامدن ویندوز لپ تاپ ایسوس F550L ممکن است به دلایلی چون پاک شدن فایل های بوت ویندوز، ایراد در بوت سکتور، تغییرات نابجا در رجیستری، ورود ویروس‌های مخرب به سیستم و… اتفاق بیفتد. در زمان بالا نیامدن ویندوز تصمیمی که اکثر قریب به اتفاق کاربران می‌گیرند، تعویض ویندوز و نصب سیستم عامل جدید است. با این وجود کارشناسان این راه را آخرین گزینه می‌دانند. چرا که می‌توان با درنظر داشتن برخی نکات، اشکال بوت نشدن سیستم را رفع کرده و آن را تعمیر کرد.

خوشبختانه ویندوزهای جدید در برطرف کردن این مشکلات بهتر هستند و گزینه‌هایی را به صورت خودکار در اختیار کاربر قرار می‌دهند. توصیه می‌شود پیش از هر اقدامی علت کند شدن سرعت لپ تاپ را از کارشناسان لپ تاپ ایسوس F550L جویا شوید و دستگاه خود را جهت بررسی های تخصصی به آنها بسپارید.

آبخوردگی لپ تاپ ایسوس F550L

در صورت ریخته شدن آب یا هر مایع دیگری بر روی لپ تاپ می‌بایست بلافاصله لپ تاپ را خاموش، برق آنرا قطع و باتری آن را خارج کنید. پس از این کار می‌بایست با یک پارچه که قدرت جذب بالایی داشته باشد، یا مثلا با یک پنبه، آب ریخته شده بر روی لپ تاپ را خشک کنید. (توجه داشته باشید که تحت هیچ شرایطی نباید از سشوار برای خشک کردن لپ تاپ استفاده کرد زیرا فشارِ هوای سشوار علاوه بر آسیب‌رسانی به دکمه‌های کیبورد سبب هدایت آب به دیگر نقاط لپ تاپ شده و سولفاتی شدن قطعات را موجب می‌شود).

پس از آن تا 24 ساعت لپ تاپ را بدون هیچ اقدام دیگری کنار بگذارید. پس از گذشت 24 ساعت لپ تاپ خود را روشن نمایید. (این کار در شرایطی توصیه می‌شود که آبخوردگی لپ تاپ و میزان رطوبت وارده کم باشد. در غیراینصورت می‌بایست هر چه سریع‌تر جهت سرویس تخصصی دستگاه به مراکز تعمیر لپ تاپ مراجعه نمایید). در صورت روشن نشدن لپ تاپ بهتر است جهت بررسی دستگاه به نمایندگی لپ تاپ ایسوس مراجعه نمایید.

خرابی تصویر لپ تاپ ایسوس F550L

خرابی تصویر لپ تاپ همیشه به یک شکل خود را نشان نمی‌دهد. در برخی شرایط تصویر لپ تاپ ممکن است پرش داشته و در برخی شرایط ممکن است دارای خطوط افقی، خطوط رنگی، برفکی شدن و مواردی از این دست باشد. تجربه نشان داده خرابی تصویر لپ تاپ معمولاً به دلیل وجود ایرداتی نظیر اختلالات گرافیکی، وجود اشکال در دیوایس گرافیک، خرابی CPU یا چیپست  PCH، ضرب دیدگی و افتادن لپ تاپ و مواردی از این دست اتفاق بیفتد.

در هر حال رفع این اشکال نیاز به بررسی تخصصی دستگاه و طی صحیح فرآیند عیب‌یابی دارد. کاربران لپ تاپ ایسوس F550L می‌توانند در صورت مشاهده این اشکال در دستگاه خویش به نمایندگی لپ تاپ ایسوس F550L مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز را دریافت نمایند.

خدمات ایسوس F550L در محل

کند بودن سرعت لپ تاپ ایسوس F550L

کند شدن سرعت لپ تاپ می‌تواند به دلایل متعددی اتفاق بیفتد که در این میان عللی چون عدم تهویه هوای صحیح اطراف قطعات، وجود ویروس ها، بد افزارها  و سایر نرم افزارهای خطرناک و مضر، پراکندگی داده ها بر روی دیسک سخت لپ تاپ، اجرا شدن همزمان چندین نرم افزار بلافاصله پس از روشن شدن و بالا آمدن سیستم، وجود آیکون های متعدد بر روی دسکتاپ و کم بودن حافظه یا همان رم دستگاه برخی از شایع‌ترین‌ها هستند.

تجربه نشان داده که مشکل کند شدن سرعت لپ تاپ عموماً، ‌مشکلی اساسی است و اگر مربوط به قدیمی بودن سیستم نشود، قطعاً علت اساسی دیگری همچون وجود یک بد‌افزار دارد. پس بهتر است پیش از هر اقدامی علت کند شدن سرعت لپ تاپ را از کارشناسان نمایندگی لپ تاپ ایسوس F550L جویا شوید و دستگاه خود را جهت بررسی های تخصصی به آنها بسپارید.

خدمات لپ تاپ ایسوس F550L در محل

کاربرانی که متوجه وجود اشکال در لپ تاپ خود شده‌اند اما به هر دلیل امکان حضور در نمایندگی لپ تاپ ایسوس F550L را ندارند، می‌توانند تعمیرات مرتبط با دستگاه خود را به صورت سرویس در محل دریافت نمایند. در صورت استفاده از این سرویس کارشناسان تعمیر خود در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت بهبود و تعمیر لپ تاپ را بر روی آن پیاده می‌سازند.

با بهره‌مندی از سیستم سرویس در محل لپ تاپ ایسوس F550L نیازی به صرف انرژی و زمان برای یافتن نمایندگی لپ تاپ ایسوس نیست و تمامی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ ایسوس F550L، در محل مورد نظر انجام خواهد شد. تعمیرکاران اعزامی جهت تعمیر در محل لپ تاپ، محدودیتی در زمینه تعمیر ندارند و قادر به رفع، تعمیر و ترمیم هرگونه عیب و نقص ایجاد شده در لپ تاپ می‌باشند.

نمایندگی لپ تاپ ایسوس

نمایندگی لپ تاپ ایسوس ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با این دستگاه اعم از تعمیر، بهسازی، فروش، ترمیم، بازیابی اطلاعات، تعویض قطعات و … است. متقاضیان هر یک از سرویس های مذکور می توانند پس از حضور در این مرکز و مراجعه به پارت مربوطه، خدمات تخصصی مورد نظر خود را دریافت نمایند. کارشناسان فنی نمایندگی تعمیرات ایسوس، پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده و بسته‌بندی می‌کنند. در غیر اینصورت، -یعنی در صورت بروز اشکال مجدد در دستگاه،- کالا مجدداً به بخش فنی ارجاع داده خواهد شد.

5/5(2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed