اشتراک گذاری

تعمیر لپ تاپ ایسوس مدل K53S

تعمیر لپ تاپ ایسوس مدل K53S یکی از سرویس‌های تخصصی ارائه شده در نمایندگی ایسوس است که توسط تیمی از خبره‌ترین کارشناسان و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات حوزه تعمیر انجام می‌پذیرد. کاربران این مدل از لپ تاپ های ایسوس می‌توانند در صورت نیاز به سرویسهای تخصصی تعمیرات سخت افزاری و یا نرم افزاری، به مرکز تعمیرات ایسوس مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه، خدمات مورد نیاز را دریافت نمایند.

در صورتی که به هر دلیل امکان حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس وجود نداشته باشد، می‌توان سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه را به صورت سرویس در محل دریافت کرد. تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس مدل K53S ، تعمیر کیبورد لپ تاپ، تعمیر فلت لپ تاپ ایسوس مدل K53S، تعمیر سوکت و شارژر لپ تاپ ایسوس مدل K53S، تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس مدل K53S، رفع مشکل هنگ کردن دستگاه، تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ ایسوس مدل K53S و مواردی از این دست برخی از سرویس‌های ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس است.

تعمیر لپ تاپ ایسوس مدل K53S

مرکز تخصصی تعمیر لپ تاپ ایسوس مدل K53S

برخی از شایع‌ترین اشکالات پیش آمده در لپ تاپ ایسوس مدل K53S در این بخش اشاره و شیوه رفع آنها توضیح داده خواهد شد. کاربران این دستگاه می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر لپ تاپ ایسوس مدل K53S را دریافت نمایند. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مجموعه مشمول گارانتی و ضمانت است.

خرابی سوکت شارژ لپ تاپ ایسوس مدل K53S:

سوکت شارژ را از یک نظر می‌توان واسطه ای جهت تأمین انرژی مورد نیاز لپ تاپ قلمداد کرد. بروز خرابی در سوکت شارژر، عدم دریافت انرژی و به تبع آن از کار افتادگی کامل لپ تاپ را در پی خواهد داشت، بنابراین اختلالات پیش آمده در آن می بایست در اسرع وقت رفع شده و در صورت نیاز قطعه ای سالم جایگزین گردد. در صورتی که بررسی های کارشناسان ما در پارت تعمیر لپ تاپ ایسوس مدل K53S به این نتیجه ختم شود که امکان تعمیر سوکت شارژر این لپ تاپ وجود ندارد، اقدامات مورد نیاز جهت تعویض این قطعه انجام خواهد شد.

تعویض سوکت شارژر لپ تاپ ایسوس مدل K53S در این مرکز، پس از کسب اجازه از مشتری و تأمین نمونه اورجینال انجام می پذیرد. قیمت سوکت شارژ در حال حاضر چیزی کمتر از پنجاه هزار تومان است که به این میزان می‌بایست دستمزد کارشناس تعمیر نیز اضافه شود.

هنگ کردن لپ تاپ ایسوس مدل K53S:

در صورت مواجهه با مشکل هنگ کردن لپ تاپ، کمی صبر کنید و به لپ تاپ چند دقیقه فرصت دهید تا روند پردازش را انجام دهد. گاهی اوقات ممکن است یک لپ تاپ به ظاهر هنگ کرده باشد، اما در واقع فقط سرعت آن کند شده یا در حال پردازش یک کار پیچیده است. هنگ کردن لپ تاپ ممکن است به دلیل وجود اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری اتفاق بیفتد بنابراین برای رفع این اشکال نیاز است تا علائم مشاهده شده جدی گرفته شده و عملکرد نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه مورد بررسی قرار گیرد.

تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با رفع این اشکال با حضور در پارت تعمیر لپ تاپ ایسوس مدل K53S قابل دریافت است. کارشناسان ما در این مرکز، لپ تاپ شما را بررسی کرده و با توجه به علائم و خرابی‌های موجود، روش تعمیر آن را با شما در میان خواهند گذاشت.

بالا نیامدن ویندوز لپ تاپ ایسوس مدل K53S:

بالا نیامدن ویندوز به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد که در این میان پاک شدن فایل های بوت ویندوز، ایراد در بوت سکتور، تغییرات نا به جا در رجیستری، ورود ویروس های مخرب به سیستم و… برخی از شایع‌ترین علل هستند. تصمیمی که اکثر قریب به اتفاق کاربران در زمان بالا نیامدن ویندوز می‌گیرند، تعویض ویندوز و پاک کردن اطلاعات شخصی و ضروری است. با این وجود باید توجه داشت که این کار، آخرین راه پیشنهادی است.

چرا که می‌توان با درنظر داشتن برخی نکات، اشکال بوت نشدن سیستم را رفع کرده و آن را تعمیر کرد. خوشبختانه ویندوزهای جدید در برطرف کردن این مشکلات بهتر هستند و گزینه‌هایی را به صورت خودکار را در اختیار کاربر قرار می‌دهند. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با رفع این اشکال می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیر لپ تاپ ایسوس مدل K53S تماس بگیرید.

خرابی کیبورد و دکمه‌های لپ تاپ ایسوس مدل K53S:

خرابی کیبورد ممکن است به صورت نرم افزاری و یا سخت افزاری اتفاق افتد. در صورت کار نکردن کیبورد لپ تاپ، نیاز است تا بخش‌های نرم افزاری مرتبط با این بخش از دستگاه بررسی شده و در صورت نیاز تغییراتی در آنها اِعمال گردد. در صورتی که خرابی پیش آمده در کیبورد، مربوط به شکستگی دکمه‌های کیبورد و یا خرابی اتصالات مرتبط با دکمه‌ها است، کارشناسان ما پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه و تأمین نمونه جایگزین اورجینال، اقدام به تعویض دکمه‌های خراب کیبورد می‌کنند.

در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با رفع این اشکال می‌توانید با نمایندگی ایسوس مراجعه کرده و پس از حضور در پارت تعمیر لپ تاپ ایسوس مدل K53S، خدمات تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایید.

نمایندگی لپ تاپ ایسوس

نمایندگی لپ تاپ ایسوس ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با این دستگاه اعم از تعمیر، بهسازی، فروش، ترمیم، بازیابی اطلاعات، تعویض قطعات و … است. متقاضیان هر یک از سرویس های مذکور می توانند پس از حضور در این مرکز و مراجعه به پارت مربوطه، خدمات تخصصی مورد نظر خود را دریافت نمایند. جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات و پیاده‌سازی استانداردهای جهانی، تمامی تعمیرات انجام شده در نمایندگی لپ تاپ ایسوس می‌بایست پس از اتمام کار، به تأیید کارشناسان فنی این مرکز برسد.

کارشناسان فنی نمایندگی تعمیرات ایسوس، پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده و بسته‌بندی می‌کنند. در غیر اینصورت، -یعنی در صورت بروز اشکال مجدد در دستگاه،- کالا مجدداً به بخش فنی ارجاع داده خواهد شد.

3/5(2 امتیاز)