اشتراک گذاری

فعال کردن حالت کودک گوشی ایسوس

با توجه به این نکته که یافتن کودک و  فرزندی که بخشی از زندگی او با گوشی درگیر نباشد، کار بسیاری مشکلی است، فعال کردن حالت کودک گوشی ایسوس به یک یاز مبرم برای کاربران این برند تبدیل شده است.  (که البته باید آن را اتفاق ناخوشایندی قلمداد کرد). با توجه به استفاده روزافزون کودکانمان از گوشی ها برای سرگرمی و بازی، خطرات و حواشی این اتفاق می تواند برای بسیاری از والدین نگران کننده و دلهره آور باشد. 

به همین دلیل فعال کردن KIDS MODE گوشی ایسوس، می تواند به کنترل این شرایط و کاهش آسیب ها به حداقل کمک کند، زیرا با استفاده از این روش کودکان تنها به محتوای تصویری و شنیداری منطبق با نیازهای خود دسترسی دارند. فراموش نکنید که بازی های ویدئویی در کنار آسیب های احتمالی، فواید زیادی در رشد و پرورش هوش و خلاقیت در کودکانمان دارند که با فعال کردن حالت کودک گوشی ایسوس، می تواند این وسیله را به منبعی برای آموزش تبدیل کند. به همین دلیل در این مقاله به بررسی روش های فعال کردن حالت کودک گوشی ASUS میپردازیم؛ با ما همراه باشید

فعال کردن حالت کودک گوشی ایسوس

روش های فعال کردن حالت کودک گوشی ایسوس

در برخی از مدل های گوشی های ایسوس، این قابلیت به صورت پیش فرض و در قالب یک اپلیکیشن نصب شده است. اما در برخی دیگر باید این قابلیت را در قالب تنظیمات مورد نظر شما در گوشی اعمال کرد. راه حل مشترک در تمامی مدل ها استفاده از برنامه های مرتبط با حالت کودک در گوشی تولید شده توسط شرکت های ثالث است که میتواند به ایجاد تنوع برای کودک در رابطه با محیط کاربری کمک زیادی کند.

فعال سازی حالت کودک موبایل ایسوس

برای فعال کردن حالت کودک گوشی ایسوس، در صورتی که به عنوان یک قابلیت پیش فرض در گوشی وجود داشته باشد، مراحل زیر را دنبال کنید:

  • به صفحه تنظیمات بروید.
  • وارد بخش Personal شوید.
  • سپس وارد بخش Kids Mode شوید.

با زدن بر روی گزینه Kids Mode، از شما خواسته می شود تا یک رمز 4 رقمی را تعیین کنید و به یک سوال پاسخ دهید. سوال برای زمانی است که رمز چهار رقمی را فراموش کرده اید تا بتوانید از محیط برنامه خارج شوید. در این حالت تا زمانی که رمز 4 رقمی وارد نشود، فرزند شما قادر به خارج شدن از محیط محدود شده برنامه نخواهد بود و به بخش های دیگر گوشی دسترسی نخواهد داشت. پس از ایجاد رمز، شما قادر خواهید بود تا محیط برنامه و گوشی را برای کودک مطابق با میل خودتان تغییر دهید. در اولین گام می توانید بازی ها و برنامه هایی مورد نظر خود را به این محیط اضافه کنید.

اضافه کردن برنامه های دلخواه

پس از فعال کردن حالت کودک گوشی ایسوس، بر روی Kid’s apps بزنید تا برنامه های مورد نظر خود را انتخاب کنید. با این کار لیست برنامه ها نمایش داده می شود. تیک برنامه های مورد نظر خود را فعال کنید و بر روی تیک بزنید. در این مرحله شما می توانید یک از مدت زمان های ارائه شده را برای بازی کودک در نظر بگیرید.

در صورت تمایل با انتخاب Custom Time می توانید مدت زمان خودتان را برای بازی کودک تعیین کنید. برای مثال با انتخاب مدت زمان 15 دقیقه ، کودک تنها به مدت 15 دقیقه می تواند با گوشی بازی کند و دسترسی های وی بعد از این مدت زمان، محدود می شود. در مرحله بعد با انتخاب یکی از حالات ارائه شده می توانید، تماس های ورودی را در بازه زمانی بازی فرزندتان مدیریت کنید. و در آخرین مرحله با فعال کردن دکمه کشویی، محیط حالت کودک فعال می شود.

بیشتر بخوانید : ترفندهای بالا بردن دقت اثر انگشت گوشی ایسوس

استفاده از برنامه های شرکت های ثالث برای : فعال کردن حالت کودک گوشی ASUS

روش دیگر برای فعال کردن حالت کودک گوشی ایسوس، استفاده از برنامه های تولید شده توسط شرکت های ثالث است که هر کدام مزیت هایی را برای شما فراهم میکنند. Google Family Link، یکی از معروفترین برنامه های در این زمینه است که توسط شرکت معتبر گوگل ارائه شده است و شاید به همین دلیل بیشترین هماهنگی را با اندروید داشته باشد.

  • Kaspersky Safe Kids
  • Norton Family Premier
  • Zift
  • Kid’s Shell – Safe Kid Launcher – parental control
Rate this post