اشتراک گذاری

موبایل ایسوس زنفون 5

یکی از شرکت‌های موفق در بخش سخت‌افزار و عرضه نوت بوک، شرکت تایوانی ایسوس است. البته چند سالی است که این کمپانی وارد عرصه تولید و فروش موبایل نیز شده است. یکی از موبایل‌های هوشمند ایسوس که طرفداران بیشتری دارد، موبایل ایسوس زنفون 5 است. اگر شما هم یکی از کاربران این گوشی هوشمند هستید و با اختلالاتی در آن روبه‌رو شده‌اید ادامه این مطلب را از دست ندهید تا با بهترین مرکز تعمیر موبایل ایسوس زنفون 5 آشنا شوید.

موبایل ایسوس زنفون 5

خدمات موبایل ایسوس زنفون 5 در صورت بروز مشکل

داغ کردن گوشی ایسوس

داغ کردن گوشی هنگام اجرای برنامه‌ها و بازی‌های سنگین طبیعی است چراکه گوشی به جریان برق بیشتری برای انجام وظایف خود نیاز دارد. ولی داغ کردن گوشی هنگامی که هیچ برنامه‌ سنگینی بر روی آن در حال اجرا نیست یک مشکل محسوب می‌شود. این مشکل یا به دلیل اختلالات نرم‌افزاری به وجود می‌آید یا به دلیل اختلالات سخت‌افزاری. مشکلات نرم‌افزاری که موجب داغ شدن گوشی ایسوس می‌شوند شامل: ویروسی شدن گوشی و نصب اپلیکیشن‌های غیر استاندارد بر روی آن می‌باشند.

ولی مشکلات سخت‌افزاری که موجب بروز این مشکل می‌شوند شامل: خرابی یکی از قطعات سخت‌افزاری گوشی مانند باتری، پردازنده، مادربرد و … هستند. مشکل داغ کردن گوشی ایسوس از هر جایی که باشد تعمیرکاران نمایندگی ایسوس با عیب‌یابی دقیق به پیدا کردن و برطرف کردن آن می‌پردازند. بنابراین می‌توانید با خیال راحت تعمیر موبایل ایسوس زنفون 5 را به نمایندگی ایسوس بسپارید.

غیرفعال شدن ویبره گوشی ایسوس

در خوشبینانه‌ترین حالت خاموش بودن قابلیت ویبره در گوشی ایسوس یا بروزرسانی سیستم عامل گوشی ایسوس زنفون 5 موجب از کار افتادن ویبره آن می‌شود. البته گاهی اوقات نیز مشکلات سخت‌افزاری موجب بروز این مشکل می‌شوند. درصورتی که خاموش بودن قابلیت ویبره در گوشی موجب غیرفعال شدن آن شده باشد، می‌توان با رفتن به بخش تنظیمات گوشی، قسمت Sound، گزینه Vibrate and ring را فعال کرد.

درصورتی که پس از بروزرسانی سیستم عامل گوشی خود این مشکل به وجود آمد می‌توانید با ریستارت کردن یا برگرداندن گوشی به حالت تنظیمات کارخانه مشکل آن را برطرف کنید. ولی درصورتی که هیچ از این عوامل موجب غیرفعال شدن ویبره گوشی نشده باشند مطمئن باشید که مشکلات سخت‌افزاری منشأ این مشکل هستند. بنابراین باید تعمیر موبایل ایسوس زنفون 5 را به کارشناسان نمایندگی ایسوس بسپارید.

ارور دادن سیم کارت گوشی asus

معیوب بودن سیم کارت، بد جا انداختن سیم کارت، فلش زدن یا تعویض رام، تنظیم نشدن خودکار شبکه و رجیستر نشدن سیم کارت همه از دلایل عدم شناسایی سیم کارت در موبایل ایسوس هستند. برای اینکه بفهمید مشکل ارور دادن سیم کارت و شناسایی نشدن آن در موبایل ایسوس دقیقاً از کجاست، بهتر است سیم کارت را درون گوشی دیگری تست کنید. درصورتی که سیم کارت توسط گوشی دیگری خوانده شد مطمئن باشید که مشکل از خود گوشی است اما در غیر این صورت مشکل از خود سیم کارت است.

اگر مشکل از گوشی شماست اطمینان پیدا کنید که جا سیمکارتی آن معیوب نشده باشد. درصورتی که جا سیمکارتی شکسته شده باشد، با ارور عدم شناسایی سیم کارت در گوشی خود روبه‌رو خواهید شد. علاوه‌بر این اگر پس از فلش کردن گوشی این مشکل رخ داد مطمئن باشید که شماره سریال گوشی یا IMEI در پروسه فلش کردن گوشی از بین رفته است. بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم که جهت جلوگیری از بروز مشکل عدم شناسایی سیم کارت در گوشی ایسوس، فلش کردن دستگاه خود را به نمایندگی ایسوس بسپارید.

البته ممکن است به دلیل عدم تنظیم خودکار شبکه مشکل ارور دادن سیم کارت به وجود آمده باشد که در این صورت به بخش تنظیمات گوشی رفته و تنظیمات شبکه آن را به صورت دستی بر روی آن اعمال کنید. کارشناسان نمایندگی ایسوس با مهارت بالایی که در زمینه تعمیر موبایل ایسوس زنفون 5 دارند درصورت بروز چنین مشکلی پس از عیب‌یابی دقیق گوشی، مشکل آن را برطرف می‌کنند.

مراحل خدمات موبایل ایسوس زنفون 5 در نمایندگی ایسوس

دریافت گوشی از کاربر

زمانی که تعمیر موبایل ایسوس زنفون 5 را به نمایندگی رسمی ایسوس می‌سپارید، کارشناسان این مرکز ضمن دریافت گوشی رسیدی را به شما ارائه می‌دهند.

عیب‌یابی دقیق

پس از اینکه نیروهای نمایندگی ایسوس گوشی شما را دریافت کردند، بلافاصله پروسه عیب‌یابی دقیق آن را آغاز می‌کنند. در این مرحله دلیل بروز مشکل مورد نظر در گوشی و چگونگی برطرف کردن آن مشخص می‌شود.

اعلام هزینه تعمیر گوشی به کاربر

با مشخص شدن مشکل گوشی و تکنیک‌های برطرف کردن آن در مرحله قبل؛ کارشناسان نمایندگی ایسوس به برآورد هزینه تعمیر موبایل زنفون 5 ایسوس می‌پردازند. پس از برآورد هزینه با کاربر تماس گرفته و خیلی دقیق مشکل به وجود آمده برای دستگاه، هزینه تعمیر آن یا هزینه تعویض قطعات آن را شرح می‌دهند.

تعمیر حرفه ای گوشی

مهندسین نمایندگی ایسوس پس از اینکه کاربر را در جریان میزان هزینه تعمیر موبایل ایسوس زنفون 5 قرار دادند، درصورتی که کاربر تمایل به تعمیر دستگاه داشت، هزینه تعمیر آن را دریافت می‌کنند. سپس پروسه تعمیرات حرفه‌ای گوشی را آغاز می‌کنند.

تست گوشی طی مراحل متعدد

پس از اینکه مرحله تعمیر موبایل ایسوس زنفون 5 به پایان رسید، کارشناسان نمایندگی ایسوس جهت اطمینان از رفع مشکل دستگاه آن را طی مراحل متعددی تست می‌کنند. درصورتی که پس از تست دستگاه متوجه شدند که هنوز مشکل مربوطه در گوشی وجود دارد، از تکنیک‌های دیگری برای تعمیر آن استفاده می‌کنند.

تحویل گوشی به کاربر

درصورتی که نیروهای نمایندگی ایسوس پس از تست گوشی از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کردند گوشی را به کاربر تحویل می‌دهند.

نمایندگی تعمیر موبایل ایسوس

تخصصی‌ترین مرکز تعمیر موبایل ایسوس که می‌توانید به آن اعتماد کنید و گوشی خود را با خیال راحت به کارشناسان این مرکز بسپارید، نمایندگی تعمیر موبایل ایسوس است. نمایندگی ایسوس ضمن برخوردار بودن از نیروهای مجرب و همچنین تجهیزات پیشرفته با سرعت و کیفیت بالایی پروسه تعمیر موبایل ایسوس را انجام می‌دهد. بنابراین می‌توانید با سپردن تعمیر گوشی خود به نمایندگی رسمی ایسوس با یک تیر چند نشان بزنید. به گونه‌ای که گوشی آسیب‌دیده خود را پس از گذشت مدت زمان خیلی کوتاه با پرداخت هزینه مناسب و کاملا سالم از نمایندگی ایسوس تحویل بگیرید.

Rate this post