اشتراک گذاری

چرا آل این وان ایسوس روشن نمی‌شود؟

کامپیوترهای آل این وان به عنوان کامپیوترهای چند کاره تنها یک مانیتور دارند و سایر قطعات و تجهیزات یک کامپیوتر را در خود جای داده‌اند. به همین دلیل ساختار آن‌ها کاملاً با کامپیوترهای رومیزی و همچنین لپ تاپ‌ها متفاوت است. البته همین ساختار متفاوت و تجمع تمامی قطعات مانند: مادربرد آل این وان، کارت گرافیک، CPU و … در قالب یک مانیتور احتمال به وجود آمدن حرارت زیاد در کامپیوتر آل این وان و خراب شدن این دستگاه را فراهم می‌کند. با این وجود می‌توان گفت که کامپیوترهای آل این وان بیشتر از سایر کامپیوترهای رومیزی و لپ تاپ‌ها در معرض خرابی هستند.

یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که برای آل این وان‌ به وجود می‌آید روشن نشدن این دستگاه است. اگر شما هم با چنین مشکلی در کامپیوتر آل این وان خود مواجه شده‌اید ادامه این مطلب را از دست ندهید چرا که تصمیم داریم در ادامه این مطلب دلایل روشن نشدن آل این وان ایسوس را بررسی کنیم.

دلیل روشن نشدن آل این وان ایسوس چیست؟

دلیل روشن نشدن آل این وان ایسوس

رفع مشکل روشن نشدن آل این وان ایسوس را به نمایندگی ایسوس بسپارید

در صورت روشن نشدن کامپیوتر آل این وان یا بروز هر مشکل دیگری برای این دستگاه می‌توانید عیب‌یابی و تعمیرات آن را به نمایندگی تعمیرات آل این وان ایسوس بسپارید. شما می‌توانید برای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ایسوس با این مرکز تماس بگیرید تا تعمیرکاران آن به آدرس مورد نظر شما اعزام شده و خدمات عیب‌یابی و تعمیر آل این وان ایسوس را در محل به شما ارائه دهند. اینگونه دیگر لازم نیست که به صورت حضوری به یکی از مراکز تعمیرات آل این وان مراجعه کرده و هزینه و زمان زیادی را از دست بدهید.

2/5(1 امتیاز)