اشتراک گذاری

تعمیر مادربرد ایسوس

تعمیر مادربرد ایسوس یکی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیرات ایسوس است که با استفاده از به روزترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات تخصصی این حیطه انجام می‌پذیرد. مادربرد، در جایگاه یکی از حیاتی‌ترین قطعاتِ دستگاه‌هایی چون لپ تاپ، کامپیوتر و .. نیازمند اجرای عملیات ظریف و هوشمندانه‌ است تا بدین ترتیب از آسیب‌رسانی به بخش های سالم این قطعه پیشگیری شده و عملیات تعمیر صرفاً در بخش معیوب اجرایی گردد. تعمیر مادربرد ایسوس در این مرکز پس از بررسی‌های دقیق و کارشناسانه، عیب‌یابی تخصصی و کسب اطمینان از خرابی و اختلال در مادربرد آغاز می‌گردد و تا حصول نتیجه دلخواه ادامه می‌یابد.

تعمیر مادربرد ایسوس

واحد تعمیر مادربرد ایسوس

مرکز تعمیرات ایسوس متشکل از واحدهای متعددی است که در هر یک از آن‌ها خدمات تخصصی مرتبط با یکی از محصولات ایسوس ارائه می‌گردد. شما با مراجعه به پارت تعمیر مادربرد ایسوس در این مرکز، می‌توانید تمامی خدمات تخصصی مرتبط با ترمیم، بازسازی و تعمیر مادربرد ایسوس را دریافت نمایید. تمامی کارشناسان حاضر در واحدهای تعمیرات ایسوس به دلیل برخورداری از دانش فنی این حوزه و حضور در همایش‌های بین‌المللی، مهارت و تخصص لازم جهت تعمیر انواع دستگاه‌های ایسوس را دارا هستند و می‌توانند در کمترین زمان و با بهترین کیفیت اختلالات و نواقص ایجاد شده در این دستگاه‌ها را رفع نمایند.مرکز تعمیرات ایسوس با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد خود، یکی از شرکت‌های حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه‌ی خدمات تخصصی و فوق تخصصی رایانه‌ای و دستگاه‌های اداری مشغول به کار است و خدمات متنوعی را در زمینه‌های مختلفِ فناوری اطلاعات عرضه می‌دارد.

این شرکت به یُمن بهره‌مندی از تخصص، مهارت، تجربه، دانش و خلاقیت کارشناسان فنی خود توانسته است تا در زمینه فعالیتی خود، به سطح مطلوبی از ارائه خدمات بپردازد و حتی‌الامکان در جهت بهینه‌سازی کاربردهای تکنولوژی در کشور کوشا باشد. مرکز تعمیرات ایسوس به پشتوانه سال ها تجربه در امر خدمت رسانی به این نکته واقف گشته که رضایت مشتری بهترین اهرم در ادامه کار و فعالیت است از همین رو تام تلاش و توان خود را به کار بسته تا رضایت بیش از پیش مشتریان خویش را کسب نموده و «رضایت» همراه همیشگی کاربران این مجموعه باشد. در این راستا کلیه هزینه‌های اخذ شده در این شرکت جهت ارائه تعمیر مادربرد ایسوس، بر اساس نرخنامه‌های مصوب است که پیش از اقدام به تعمیر به اطلاع مشتریان گرامی رسانده می‌شود.

پاسخگویی کارشناسان مرکز تعمیر مادربرد ایسوس به پرسش های کاربران

در صورت تشخیص کارشناسان مرکز تعمیر مادربرد ایسوس مبنی بر امکان تعمیر و بازسازی مادربرد و رفع اختلالات ایجاد شده در آن، این قطعه پس از انجام هماهنگی‌های موردنیاز به واحد تعمیر مادربرد ایسوس ارسال می‌گردد. کارشناسان زبده و متخصص حاضر در این مرکز به دلیل بهره‌مندی از آرشیوی جامع از تجهیزات و قطعات جانبی، می‌توانند مادربرد ایسوس را به بهترین نحو ممکن تعمیر کرده و سطح کیفی آن را به همان سطح کیفی نخستین و کارخانه‌ای ارتقاء دهند.

کارشناسان ما در بخش پاسخگویی به پرسش های کاربران در تلاشند تا برخی از ابهامات موجود در رابطه با تعمیر مادربرد ایسوس را برطرف نمایند. شما می‌توانید با مراجعه به این بخش پاسخ برخی از پرسش های احتمالی خویش نظیر: چگونگی اطمینان از این موضوع که اختلال در عملکرد دستگاه به سبب نقص در مادربرد آن است، روند تعمیر مادربرد ایسوس ، شیوه‌های درخواست جهت تعویض مادربرد ایسوس و سوالاتی از این دست را بیابید.

نمایندگی ایسوس و محصولات این شرکت

اگر چه در نمایندگی ایسوس امکان تهیه و سفارش هریک از محصولات ایسوس فراهم گشته است، لیکن تمرکز عمده کارشناسان این مرکز بر تعمیر و ترمیم دستگاه‌های معیوب و از کارافتاده ایسوس است. تمامی خدمات و سرویس‌های ارائه شده در نمایندگی ایسوس با تلاش در جهت حفظ حقوق مراجعان و کسب رضایتمندی مشتریان گرامی عرضه می‌گردد. کادر مجرب و باسابقه‌ی نمایندگی ایسوس در بخش تعمیر، با بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم، قادر به رفع و حل تمامی مشکلاتی می‌باشند که به هر دلیل ممکن است در محصولات ایسوس ایجاد شده باشند. تمامی سرویس‌های ارائه شده در این مرکز مبتنی بر اصول و استانداردهای جهانی است که از سوی شرکت‌های معتبر مطرح شده‌اند.

کارشناسان این مرکز در تلاشند تا کاربران و مشترکان این سایت را در جریان جدیدترین اخبار، محصولات و اطلاعات مرتبط با محصولات ایسوس قرار می‌دهند. شما می‌توانید با مراجعه به لینک زیر، از جدیدترین اخبار، اطلاعات، محصولات و هر آنچه که مرتبط با این برند پیشرو و خوش‌نام است، اطلاع یابید.

تعمیرات ایسوس و مقالات این حوزه

کارشناسان متعهد ما در مرکز تعمیرات ایسوس اقدام به تدوین مقالاتی در حوزه تعمیر مادربرد ایسوس و محصولات ایسوس نموده‌اند تا با مطالعه آن‌ها، کاربران عادی بتوانند برخی از اشکالات عادی ایجاد شده در دستگاه را بدون نیاز به حضور کارشناس و به دست خود، رفع و برطرف نمایند. مقالات تعمیر مادربرد ایسوس ماحصل سال‌ها سابقه کارشناسان این مرکز و بررسی تعداد بی‌شماری از مادربردهای ایسوس به دست آن‌هاست.

 کارشناسان ما با بررسی پرسش‌های طرح شده از سوی شما کاربران، به گردآوری برخی از اشکالات رایج پیش آمده پرداخته و مقالاتی در همین رابطه تدوین کرده‌اند. جهت دسترسی به پرسش‌ها و مقالات تدوین شده توسط کارشناسان مرکز تعمیرات ایسوس می‌توانید به بخش زیر مراجعه نموده و از راهنمایی‌های تخصصی مهندسان مرکز تعمیرات ایسوس بهره‌مند گردید.

خدمات تخصصی مرکز تعمیر مادربرد ایسوس

 • رفع مشکلات مربوط به منبع تغذیه سوئچینگ
 • تعمیر کارت‌های صدا
 • تعمیر کارت تی‌وی
 • رفع و تعمیر مشکل سوکت‌های سی‌پی‌یو
 • تعمیر و رفع مشکلات مربوط به کنترلرها
 • رفع و تعمیر مشکلات قطعات SMD (مقاومت، دیود، ترانزیستور، خازن و…)
 • ترمیم نواقص ایجاد شده به دلیل قطعی مدار
 • تعویض پایه CPU در صورت شکستگی
 • تعمیرات مادربرد (شامل تعویض چیپ جنوبی، شمالی و آپدیت بایوس)
 • سرویس سیستم شامل سرویس سیستم خنک‌کننده، تقویت و سرویس خازن‌ها و اورکلاکینگ مادربرد
 • عیب‌یابی و رفع اختلالات مربوط به هارد مکانیک و الکترونیک، سیلندر و برد و بد سکتورگیری
 • بازیابی اطلاعات هارد دیسک
 • عیب‌یابی، تعمیر و رفع اختلالات مودم
 • عیب‌یابی و تعمیر کارت گرافیک
 • تعمیر DVD ROM – CD RW – صنعتی CD ROM – DVD RW
 • رفع مشکل قفل بایوس انواع هارد و مادربرد
 • تعویض و ترمیم اسلاتهای RAM و گرافیک
5/5(2 امتیاز)