جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر شارژر لپ تاپ

یکی از خرابی‌های نسبتاً رایج در لپ تاپ های امروزی، خرابی مربوط به شارژر و آداپتور این دستگاه‌هاست. اشکالات پیش آمده در شارژرهای لپ تاپ گاه قابل تعمیر بوده و گاه به دلیل شدت خرابی غیر قابل تعمیر هستند. برای تشخیص این مسئله –یعنی امکان یا عدم امکان تعمیر شارژر لپ تاپ– می‌بایست سیم شارژر و آداپتور لپ تاپ تست شده و رسانایی آنها بررسی گردد. پس از این کار، با توجه به نوع اشکال پیش آمده جهت تعمیر شارژر لپ تاپ اقدام می‌شود.

در این بررسی نوع خرابی پیش آمده بررسی شده و بر همان اساس، تعمیر مورد نیاز بر روی شارژر پیاده می‌گردد. بد نیست بدانید خرابی پیش آمده در شارژرهای لپ تاپ، گاه به دلیل وجود اشکال در اتصالات سیم های کابل شارژ و گاه به دلیل وجود ایراد در آداپتور است. در هر دو مورد، در صورت شدید نبودن اشکال، امکان تعمیر شارژر لپ تاپ وجود دارد. البته تعمیر این بخش به دلیل نیاز به تجهیزات خاص و دانش این حوزه می‌بایست صرفاً توسط کارشناسان تعمیرات لپ تاپ ایسوس انجام پذیرد. در بخش‌های آتی ویدئوی مربوط به آموزش تعمیر شارژر لپ تاپ با شما کاربران گرامی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

تعمیر شارژر لپ تاپ

آموزش تعمیر شارژر لپ تاپ

اگر از دانش فنی مورد نیاز برای تعمیر شارژر لپ تاپ برخوردار هستید می‌توانید با مشاهده ویدئوی آموزش تعمیر شارژر لپ تاپ برای تعمیر این بخش دست به کار شوید. در تعمیر شارژر لپ تاپ تشخیص صحیح علت اشکال پیش آمده از اهمیت بسزایی برخوردار است. بنابراین پیش از هر چیز می‌بایست مرحله عیب‌یابی طی شده و نوع اشکال پیش آمده در شارژ تشخیص داده شود. در صورتی که اشکال پیش آمده مربوط به کابل بود، برای تعمیر شارژر کافی است کابل برق تعویض گردد.

در صورتی که خرابی مربوط به برد آداپتور باشد در این صورت حتما باید جهت تعمیر، به یکی از مراکز تعمیر لپ تاپ مراجعه کرد، زیرا در ورودی این قطعه، برق AC 220v وجود دارد و همین موضوع کار کردن با این قطعه را خطرناک می‌کند. خرابی احتمالی دیگر در این بخش، خرابی سیم آداپتور است. برای تعمیر این اشکال می‌بایست سیمی که سرفیش آداپتور روی آن قرار دارد را تعویض کرد.

(نکته: سرفیش جدید باید کاملاً مشابه با نمونه معیوب باشد). در ویدئوی آموزش تعمیر شارژر لپ تاپ شیوه تعمیر این بخش به خوبی شرح داده شده است. با این وجود، در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر در این باره می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ تماس بگیرید.

ویدئوی آموزش تعمیر شارژر لپ تاپ

شما کاربران گرامی می‌توانید با مشاهده ویدئوی آموزش تعمیر شارژر لپ تاپ، آنرا عیب‌یابی کرده و جهت تعمیر آن اقدام نمایید. توصیه می‌شود در صورت عدم آشنایی با این کار و در اختیار نداشتن تجهیزات تعمیر، از دستکاری آداپتور خودداری کرده و به یکی از مراکز تعمیر لپ تاپ مراجعه نمایید. چرا که در برخی موقعیت‌ها مشاهده شده در طول تعمیر شارژر، به لپ تاپ شوک الکتریکی وارد شده و خرابی‌های آن دوچندان شده است.

خرابی‌های شارژر لپ تاپ ممکن است به دلیل خرابی کابل شارژر، خرابی آداپتور، خرابی سوکت و مواردی از این دست باشد. کارشناسان تعمیر معمولا تمامی این موارد را چک کرده و با توجه به نوع اشکال پیش آمده جهت تعمیر اقدام می‌کنند.

نمایندگی لپ تاپ ایسوس

نمایندگی لپ تاپ ایسوس ارائه‌دهنده‌ی تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر و بهسازی این دستگاه از جمله خدمات مرتبط با تعمیر شارژر لپ تاپ به متقاضیان است. کارشناسان حاضر در این مرکز به ساختار سخت افزاری و نرم افزاری این محصول مسلط بوده و با مهارت‌های تخصصی خود لپ تاپهای ایسوس را به همان شکل اولیه تعمیر و بازسازی می نمایند.

مدیریت نمایندگی لپ تاپ ایسوس پیشرفته‌ترین امکانات روز دنیا را در اختیار متخصصان خود قرار داده ‌است تا با ارائه برترین و باکیفیت‌ ترین سرویس های مرتبط با تعمیرات لپ تاپ ایسوس رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود را کسب نماید. در صورت وجود هر گونه پرسش در ارتباط با ویدئوی آموزش تعمیر شارژر لپ تاپ می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر لپ تاپ تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را جهت سرویس لپ تاپ ایسوس دریافت نمایید.

3/5(6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed