اشتراک گذاری

قدرتمندترین تبلت های دنیا

ایسوس اخیرا تبلتی را معرفی کرده که ادعا می کند، “قدرتمندترین تبلت دنیا” است. پردازنده این تبلت Core i5 است و سیستم عامل آن نیز Windows7 است. شاید ادعای Asus واقعیت داشته باشد، زیرا این تبلت می تواند ویدئوهایی با کیفیت ۱۰۸۰P پخش کند و نرم افزارهای ویرایش عکس را به راحتی اجرا کند. این تبلت ویدئوهایی با رزولوشن ۱۰۸۰p را به راحتی پخش می کند. علاوه بر آن “سیستم شناسایی دستخط اسوس”‌ که روی این تبلت وجود دارد، حاکی از قدرتمند بودن و منحصر به فرد بودن تبلت است.

این تبلت ۱۲٫۱ اینچ بوده و دارای پنل IPS است. ۶۴گیگابایت SSD و ۴گیگابایت حافظه از ویژگی های دیگر این تبلت است. این تبلت خیلی بزرگ به نظر می رسد و باید دید آیا به عنوان یک تبلت مفید و قابل حمل خواهد بود یا خیر. ایسوس در نمایشگاه CES تبلت های دیگری نیز معرفی خواهد کرد که سیستم عامل های اندروید و Windows7 خواهند داشت و بعضی از مدل های آن کیبورد دارند و بعضی از مدل ها بدون کیبورد هستند. ضمن اینکه قیمت این تبلت ها از ۴۰۰دلار تا ۱۱۰۰دلار متفاوت است.

قدرتمندترین تبلت های دنیا در سال 2020 را بشناسید

با رسیدن به نیمه های سال 2020 میلادی، شرکت های مختلف محصولات جدیدشان را روانه بازار کرده اند. پس از معرفی قدرتمند ترین تبلت دنیا، بد نیست مدل های جدیدتر را هم بشناسید تا انتخاب بهتری داشته باشید. دستگاه هایی که در ادامه معرفی می کنیم، چند مورد از قدرتمندترین تبلت های دنیا در سال 2020 هستند که از نظر سخت افزاری و نرم افزاری، در سطح بسیار بالایی قرار دارند.

قدرتمندترین تبلت های دنیا
Rate this post